כמה משולשי פיצה אתם אוכלים? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה משולשי פיצה אתם אוכלים?

ronitav

כמה משולשי פיצה אתם אוכלים?  

1988 הצבעות

1. 1. כמה משולשי פיצה אתם אוכלים?

• משולש אחד
    • שני משולשים או שלושה גג
    • חצי מגש
    • מגש שלם

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאוד טובה... (רק אל תצפה למשהו בסגנון סבארו וכאלה)

לא הייתי נותן את סבארו כ "רף עליון", אכלתי לא מעט פיצות טובות (וזולות) משלהם. מאיפה שאני בד"כ לוקח פיצה הביתה בזמן האחרון, לדוגמה, הרבה יותר טוב.

יצא לי להציץ פנימה למטבח (פשוט כי הוא די מול הכניסה, אז רואים בלי בעיה...)

ברגע שראיתי את אחד העובדים עומד עם גוש מוצרלה (כן, מוצרלה, לבנה כמו שהיא אמורה להיות, לא צהבהבה כמו התחליפים שנוהגים להשתמש בהם היום) ומגרד ערימות, ישר העסק נראה לי טוב, החלטתי לקחת על המקום. וואלה, זו הייתה החלטה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי נותן את סבארו כ "רף עליון", אכלתי לא מעט פיצות טובות (וזולות) משלהם. מאיפה שאני בד"כ לוקח פיצה הביתה בזמן האחרון, לדוגמה, הרבה יותר טוב.

יצא לי להציץ פנימה למטבח (פשוט כי הוא די מול הכניסה, אז רואים בלי בעיה...)

ברגע שראיתי את אחד העובדים עומד עם גוש מוצרלה (כן, מוצרלה, לבנה כמו שהיא אמורה להיות, לא צהבהבה כמו התחליפים שנוהגים להשתמש בהם היום) ומגרד ערימות, ישר העסק נראה לי טוב, החלטתי לקחת על המקום. וואלה, זו הייתה החלטה טובה.

אתה יודע שזה זול יותר ככה נכון?

זה שזה גוש זה לא אומר שזה איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, לא קראתי טוב, חשבתי שהקטע הוא שזה גוש....

קיצר, אצלנו הפיצות בסדר, אבל הרבה זמן לא אכלתי פיצה טובה, ואני לא יודע איפה לאכול אחת כזאת, די נמאס מהפיצות רחוב הדקות, או מפיצה האט השומנית הזאת.

לפני כמה זמן טעמתי פיצה דומינו מצומת שילת, אחלה של פיצה, אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי פיצרית רחוב ששמה אורגנו בפיצה, ועוד מתחת לגבינה כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, אצלנו הפיצות בסדר, אבל הרבה זמן לא אכלתי פיצה טובה, ואני לא יודע איפה לאכול אחת כזאת, די נמאס מהפיצות רחוב הדקות, או מפיצה האט השומנית הזאת.

רוצה לאכול פיצה טובה באמת? אם אתה באזור ת"א ויוצא לך לטייל ליד רוטשילד יש פיצרייה שנקראת "סטוצי", פיצות אמיתיות (בתנאי שאתה לא מהאלה שאוהבים את הפיצה שלהם בתור עוגה עם גבינה, קרי פיצה האט), דקות שנאפות בתנור לבנים ומגיעות עם איזה תוספת שאתה רוצה ב4 חתיכות גדולות (זה במנות "אישיות").

מה נהיה פה עם הסקרים ההזויים בזמן האחרון? עוד מעט תפתחו סקר "כמה שיערות אתם תולשים לעצמכם ביום?".

בכל מקרה, אני אוכל 2 -3 ואם הפיצה באמת טובה ואני רעב מאוד אז אולי אפילו 5. לא מבין את הבעייתיים האלה שחייבם חצי פיצה כדי להרגיש שבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...