שתי מגברים מה יותר טוב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי מגברים מה יותר טוב?

e-d-a

Recommended Posts

רציתי לדעת מה יותר טוב מבין שתי אלה:

1. http://www.pioneerisrael.co.il/Pioneer/Main/Products/Receivers_VSXD511.asp

2. http://www.eboodle.com/marketplace/search/search__cat_id--11070000,prod_id--5000804,name--Aiwa%20AVD77.html

ואם הם בכלל טובים? (ולor007 אל תשווא אותם לרמקולים של 66000 אלף שקל!)

ומה המחיר של כל אחד מהם בארץ? (כי אני לא הצלחתי למצוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שלא שמעתי את שניהם אבל אני מניח שהפיוניר, מה לאיווה ולסאונד בכלל ? (חוץ ממערכות מיני)

תשקול גם את ה- Marantz SR-4300, הוא לא עולה הרבה יותר מהפיוניר, ד"א הוא תומך ב-6.1

עדיף שתשמע משהו לפני שאתה קונה.

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה ערכתי מקווה שזה יעבוד עכשיו, וחנות טובה\אמינה זאת?

ושאלתי על שתי הדגמים האלה אני רוצה לדעת מי יותר טוב מבינהם לא אמרתי שאני רוצה לקנות..... שאני ירצה לעשות את זה (כנראה בסוף החופש אז אני ישאל פה) אבל כרגע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים בלבד מה יותר טוב?

ומה ההבדל בין רסיבר למגבר? (הייתי בטוח שזה אותו דבר אבל יש מקומות שמוכרים גם רסיברים וגם מגברים)

עריכה: את המגבר של aiwa אני יכול להשיג במחיר טוב, אבל גם רוצה לדעת מה המחיר הרגיל שלו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה אין הבדלים?

וערכתי 5 פעמים קישור למגבר של aiwa ושום אחד לא עובד! בכל מקרה תעשו חיפוש בגוגל ל- aiwa av-d77 ותראו על מה מדובר.

ותשוו בין הנתונים של המגבר ההוא לפיוניר וגם בכלל (כי אם אני יקנה סביר להניח שאני יקנה את הaiwa), סבבה אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את ה THD כמה שהוא נמוך יותר זה טוב יותר!

שיהיה פחות מאחוז!!!

כמו כן תבדוק את ההספק שלהם ב 8 אוהם. כמה שיותר גבוה טוב יותר

מה מסגרת התקציב שלך? איזה יש לך??...

תבדוק כניסות ויציאות (כמה ואיזה יש)

משקל (מגבר כבד בדרך כלל זה אומר שהספקים שלו איכותיים, אבל זה לא בהכרח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם :cwm3::bounce::silly: ולא היה לי כח לחפש עוד סמיילים שיתארו טירלול או חוסר מיקוד והקשבה...

אני לא אמרתי שאני רוצה לקנות מגבר כרגע, כולה שאלתי את דעתכם המלומדת על איזה מגבר יותר טוב מבין השניים ולא יותר.... (ושמעתי את שניהם אבל אני ממש לא יכול\יודע להבחין באיכויות רק על פי שמיעה ובגלל זה אני שואל אתכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבר הטוב משניהם הוא הPionner ואני אומר לך בלי להסתכל במפרט תכני של הAiwa מכיוון שAiwa ורסיברים זה לא משתלב,

כמו שאמרו לך פה מקודם אני מציע לך ללכת על הYamaha rxv-530 או על MARANTS SR-4300 (וכל זה במידה ואם אתה רוצה לקנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם :cwm3::bounce::silly: ולא היה לי כח לחפש עוד סמיילים שיתארו טירלול או חוסר מיקוד והקשבה...

אני לא אמרתי שאני רוצה לקנות מגבר כרגע, כולה שאלתי את דעתכם המלומדת על איזה מגבר יותר טוב מבין השניים ולא יותר.... (ושמעתי את שניהם אבל אני ממש לא יכול\יודע להבחין באיכויות רק על פי שמיעה ובגלל זה אני שואל אתכם)

אם אתה לא מצליח להבחין בהבדלים בינהם רק בשמיעה אז על מה אתה מתלונן!?!

פשוט תקנה את היותר זול מבינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...