מהי תוכנת net framework? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי תוכנת net framework?

zohar678

Recommended Posts

יש פה בפורום אחד שהעלה קישור להורדה של תוכנה לשליחת SMS בחינם.

כשבתי להתקין את התוכנה , הובלתי למעשה לאתר של מייקרוסופט שם הייתי צריך להורית את התוכנה שנקראת framework ברצוני לדעת למה משמשת תוכנה זאת והאם היא לא יכולה להזיק למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dotnet framework הו סביבת פיתוח שלמה וגם אוסף ספריות שיישומים רבים שפוטחו על הפלטפורמה חייבים אותם בדומה לjava virtual machine של sun.

אם אתה רוצה להעמיק את ההבנה והידע קצת יותר אתה מומזן לרפרף פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהריים טובים ,

בהמשך לשאלה בנושא..אם אפשר לעמוד בכמה מילים על ההבדלים בין הגירסאות השונות והאם העידכונים האלה משפיעים רק על עבודה תקינה של תוכנות או גם של משחקים..?

ובמידה ואני מתקין עכשיו מחשב חדש עם PRO SP3 , האם צריך להוריד את כל סוגי ה-NETFRAMEWORK הקיימים באתר מיקרוסופט? ראיתי באתר כמה וכמה גירסאות ..1,1.1,2.3,3.5 כשלכל אחד גם גירסה עם SP1 ...

במידה ואני מתקין את גירסה 3.5 , אזי אין צורך בגירסאות קודמות (כלומר האם היא מכילה בתוכה כבר את הקודמים) או שאין קשר בין הדברים וצריך התקנה של כולם..

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהריים טובים ,

בהמשך לשאלה בנושא..אם אפשר לעמוד בכמה מילים על ההבדלים בין הגירסאות השונות והאם העידכונים האלה משפיעים רק על עבודה תקינה של תוכנות או גם של משחקים..?

זה לא "משפיע" על תוכנות או משחקים, פשוט יש תוכנות (וגם משחקים, אבל כנראה מעט) שדורשים שזה יהיה מותקן, וזהו. כל תוכנה דורשת גרסה אחרת שתהיה מותקנת (יש תוכנות שצריכות את גרסה 2 ומעלה, יש תוכנות שצריכות את גרסה 3 ומעלה), וכמובן יש תמיכה לאחור, ככה שמספיק שתהיה לך הגרסה האחרונה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...