עוד מבצע בבאג... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מבצע בבאג...

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DOK זה לא מחשב שצריך לתקן..

במחירים של היום לתקן עולה יותר מחדש :)..

לכן זה לא נראה לי כל כך חשוב אבל איך שבא לך..

וגם בזאפ בדקתי זה הבדל של 10 שקל ככה שזה לא רציני.

תתחדש :)

תודה...

ונראה לי שמהטיול הזה מצאתי לי גם לקנות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה MX1100 הוא שילוב בין המשענת השמאלית של ה MX REV (לאגודל) והימנית של MX1000.(לזרת)

שילוב מושלם מבחינתי, מה שהופך אותו לכל כך נוח.

כמובן שגם שיפרו את החיישן שלו ועוד כמה דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הMX1000 - קניתי אחד שטחנו אותו שנה וחצי שנקנה בחו"ל ב150 ש"ח - הסוללה מתה אחרי 3 חודשים בערך- הזמנתי חלופית, "התקנתי" אותה בתוך 5 דקות בערך ועכשיו העכבר כמו חדש ;D חוץ מהעובדה שכבר לא רואים את הלוגו של לוג'יטק :'(

הוא לא מזייף בכלל, אין קפיצות מעצבנות שכאלה, דיוק מדהים, הרבה לחצנים, אחיזה נוחה מאוד, חזקה (אם קונים אחד חדש צריך לטעון את העכבר לעיתים ממש רחוקות - וגם הטעינה עצמה מהירה), אינדיקציה מדוייקת על מצב הסוללה, וגם אינדיקציה בזמן הטעינה מה מצב הסוללה (זה לא רק אומר לך שזה טוען, זה אומר לך כמה קוים מלאים יש). מה גם, שאין בכלל דיליי, הכל מסונכרן 100% עם המחשב והוא מתאים מאוד לגיימינג (חורש איתו על BF2 במולטי ואין בכלל בעיות :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שאתם לא מחפשים "עכבר גיימינג" או גימיק דומה, לקנות עכבר (full size) שהוא לא ה-mx rev זה משהו שאני לא מצליח להבין..

הגלגלת שלו היא פשוט הדבר הטוב ביותר שקרה בתחום ה-I/O של עולם המחשבים מאז המצאת העכבר בעצמו.

כל פעם שאני צריך להשתמש במחשב אחר ולא נמצא עם ה-rev שלי - אני פשוט סובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלגלת הזו עם כל הכבוד למהנדסים בלוגיטק פשוט מחורבנת ולא נוחה. רגישה מדי, נלחצת מדי (ופעם אחרונה שבדקתי לא נתמכת להיט במשהו שהוא לא חלונות). חבל שבאג לא מוכרים את ה MX1100 עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להפסיק עם הוויכוח על העכברים ולחזור לדיון על המבצע בבאג.

אתם מוזמנים לפתוח דיון בפורום "ציוד היקפי" ולהתווכח שם כמה שבא לכם, אבל זה לא רלוונטי לדיון הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להפסיק עם הוויכוח על העכברים ולחזור לדיון על המבצע בבאג.

אתם מוזמנים לפתוח דיון בפורום "ציוד היקפי" ולהתווכח שם כמה שבא לכם, אבל זה לא רלוונטי לדיון הנ"ל.

זה דווקא מאוד רלוונטי כי מדובר בהמלצות או אי-המלצות לניצול המבצע עבור מוצר מסויים...

אחרת, מה אתה רוצה שיופיע בת'רד הזה? רק "וואי מגניב איזה ענק!!!!11" ו"איזה מגניב קניתי X ב-280 שקל במקום 310 איזה גברים באג!!1" ? ::)

הגלגלת הזו עם כל הכבוד למהנדסים בלוגיטק פשוט מחורבנת ולא נוחה. רגישה מדי, נלחצת מדי (ופעם אחרונה שבדקתי לא נתמכת להיט במשהו שהוא לא חלונות).

אני ממש לא מסכים עם זה, מה בדיוק רגיש ונלחץ בה? טרחת להתאים את ההגדרות לנוחיות האישית שלך או שישר פסלת אותה בהגדרות default ?

ומי לעזאזל משתמש במשהו שהוא לא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...