האם יש חוק כזה במדינה שבו מותר לבן אדם שעבר בפרדס לאכול חופשי אם הוא רעב ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש חוק כזה במדינה שבו מותר לבן אדם שעבר בפרדס לאכול חופשי אם הוא רעב ?

wow

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זו גנבה לכל דבר.

האם מותר לבן אדם שעבר בסופרמרקט לאכול חופשי אם הוא רעב?

האם מותר לבן אדם שעבר אצלך בבית לקחת את הטלויזיה ולמכור אותה כדי לקנות אוכל כי הוא רעב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בשטח פרטי ויש שלט שאומר שמדובר בשטח פרטי/גדר אז אסור וזה נחשב להסגת גבול+גניבה

אם אתה רוצה להתחכם אז כל עוד אין שלט או גידור (הפרדה כולשהי לא בהכרח גדר) אז אתה יכול לטעון שמדובר בשטח ציבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בשטח פרטי ויש שלט שאומר שמדובר בשטח פרטי/גדר אז אסור וזה נחשב להסגת גבול+גניבה

אם אתה רוצה להתחכם אז כל עוד אין שלט או גידור (הפרדה כולשהי לא בהכרח גדר) אז אתה יכול לטעון שמדובר בשטח ציבורי

יפתיע אותי אם תמצא שופט שיקבל את זה שאדם מעל גיל 10 הולך בפרדס וחושב שלא מדובר בשטח פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפתיע אותי אם תמצא שופט שיקבל את זה שאדם מעל גיל 10 הולך בפרדס וחושב שלא מדובר בשטח פרטי.

מה שאתה אומר זה הגיוני.

מצד שני... כבר ראיתי דברים מוזרים יותר.

היה אחד שעשה תאונה במהירות גבוהה והרג זקנה בכביש עירוני לא רחוק מהירידה מהכביש הבין עירוני.

העורך דין שלו הלך ובדק את כל השילוט עד הכביש הבין עירוני ומצא שלא היה שלט שמודיע על יציאה מכביש מהיר או מגביל מהירות.

האיש יצא זכאי, למרות שאף אחד לא חושב שיש מצב שהוא חשב שהוא בכביש בין עירוני עם מלא בניינים מסביב. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי התורה [ולכן יש מצב שזה תופס בבית משפט כי אחרי הכל דת ומדינה לא מופרדים כאן] צריך להשאיר אחוז מסוים מהשדה שלך למען העניים והעוויונים

את הפירות הלא טובים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה הגיוני.

מצד שני... כבר ראיתי דברים מוזרים יותר.

היה אחד שעשה תאונה במהירות גבוהה והרג זקנה בכביש עירוני לא רחוק מהירידה מהכביש הבין עירוני.

העורך דין שלו הלך ובדק את כל השילוט עד הכביש הבין עירוני ומצא שלא היה שלט שמודיע על יציאה מכביש מהיר או מגביל מהירות.

האיש יצא זכאי, למרות שאף אחד לא חושב שיש מצב שהוא חשב שהוא בכביש בין עירוני עם מלא בניינים מסביב. :nixweiss:

כדי לצאת זכאי הנהג צריך להוכיח שלא יכול היה למנוע את התאונה ללא שום קשר לשילוט.

נשמע לי כמו אגדה אורבנית, יש לך עוד פרטים על המקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוק עותומני (שלטון תורכי) שאומר שאם אתה נמצא בתחומי פרדס אתה יכול לאכול כמה שתרצה אבל אם תצא ועליך אפילו פרי אחד אתה גנב.

האם החוק בתוקף ?? לא יודע אבל נראה לי שאף אחד לא הואשם מעולם בגניבה על זה שאכל בפרדס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לצאת זכאי הנהג צריך להוכיח שלא יכול היה למנוע את התאונה ללא שום קשר לשילוט.

נשמע לי כמו אגדה אורבנית, יש לך עוד פרטים על המקרה?

הוא לא יכל למנוע את התאונה בגלל המהירות, והאישה התפרצה לכביש במקום שלא ניתן לראות אותה מרחוק וללא מעבר חציה.

את המקרה שמעתי מגיסי שמכיר את האיש שעשה את התאונה מאז שהיו ילדים.

העורך דין שפעל במקרה הזה הוא עורך דין מעולה שמתמחה בתחום הספציפי הזה.

אם אני לא טועה זה קרה בערך לפני 10-13 שנה.

אחרי המקרה הציבו שלט ביציאה מהכביש המהיר תוך כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם הלכתי הפרדס של תפוזים ואבוקדו אכלתי בלי חשבון וגם העמסתי בתיקק

בא לי אחד עם רובה אוויר ירה עלייייייי אמר לי מה אתה לוקח לי יא גנב

חח נו מה נראה לך ? מול הבית יש לי פרדס עם תפוזים וכל אחד לוקח חופשי יש גם בשטח חופשי פירות ושדות חופשיים.

אם אתה בא למקום ואוכל פרי שניים ויש שלט של שטח פרטי אז יכולים לצעוק עליך , אבל לקחת בתיק זה מוגזם זה גנבה לכל דבר.

חוץ מזה למקומות שצריכים הגנה ישימו גדר בדרך כלל.

אני קוטף כבר שנים מהפרדס מול הבית שלי סברס , תפוזים זיתים הכל לא רכוש של אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...