2 שאלות לגבי Popcorn A110 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות לגבי Popcorn A110

חן וייסמן

Recommended Posts

החלטתי אחרי הרבה התלבטויות לרכוש את המכשיר במקום HTPC...

עכשיו הבנתי שאין לו כרטיס רשת WIRELESS ואין מצב שאני מתחיל להעביר כבל רשת לסלון.. איך מטפלים בסוגייה הזו?

שאלה שניה, לא כ"כ הבנתי משהו בסיסי.. אני מתכנן לקנות HDD ולהתקין בפנים, עכשיו המערכת הפעלה של המכשיר פשוט נראית כמו של שפשוט בוחרים איזה קובץ להפעיל?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרשת האלחוטית, במקרה שיש לך נוסף, ישנו פתרון "אלגנטי" - חיבור ה-PCH לנתב, ולאחר מכן חיבור הנתב לרשת האלחוטית.

בנוגע לשימוש במכשיר - כן, זה פשוט כל-כך כמו שזה נשמע. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרשת האלחוטית, במקרה שיש לך נוסף, ישנו פתרון "אלגנטי" - חיבור ה-PCH לנתב, ולאחר מכן חיבור הנתב לרשת האלחוטית.

שים לב שבשביל להעביר של 1080P לא מספיקה אלחוטית סטנדרטית (תקן G) אלא צריך בתקן N וגם אז זה מוטל בספק...

האופציה שאני משתמש בה היא הארד דיסק חיצוני... כי גם לי אין בסלון.

קונים כונן של טרה ומסתדרים עם זה :P

ולגבי התצוגה,

היא יפה בהרבה מ :)

בעזרת תוכנה קטנה ומעולה הסרטים שלך יראו כמו בתמונות המצורפות:

(היום כל התוכנה כבר בעברית... כולל הפוסטרים של הסרטים , השמות של הסרטים והז'אנרים שלהם. התמונות שהעלתי צולמו מזמן... ובגלל זה עוד אין שם תמיכה מושלמת בעברית כמו שיש היום)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן יש לו ... יש כרטיס אלחוטי USB WIRELESS N שניתן לרכוש באתר שלהם.

מובן שיש, אבל הוא לא רוצה להזמין את היקר יותר (עוד $35.), אני משער לפחות.

שים לב שבשביל להעביר סרטים של 1080P לא מספיקה רשת אלחוטית סטנדרטית (תקן G) אלא צריך רשת בתקן N וגם אז זה מוטל בספק...

צודק חלקית. קודם כול, אין טעם להכליל את כול קבצי ה-1080P, כי זה בסופו של דבר תלוי קצב נתונים.

אני, לדוגמה, מעביר מהמחשב של אחי סרטי 1080P וקדימונים מאתר ב-1080P בצורה אלחוטית בתקן G, והניגון חלק וללא גימגומים.

כשקצב הנתונים עולה מעל 20Mbps (או 2.5MBps), אז מתחילים הגמגומים, אך קבצי MKV בעל קצבים כאלה הם לא שכיחים, אלא אם כן מחפשים אחריהם במיוחד.

בכל מקרה - עדיף תקן N, רק בשביל העלמת המקרים הנדירים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בקבצי MKV של 1080P הביטרייט בקלות יכול לעבור 20Mbps וזה לא כ"כ נדיר.

תסתכל על סרטי אקשן בקטעים שיש תנועה מהירה והרבה פיצוצים או מרדפי מכוניות מהירים ותראה שהביטרייט ברגעים האלו יכול להגיע גם ל 30Mbps בלי שום בעיה וגם מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן, אני לא מתכוון להתווכח כן לא כן לא, אתה צודק וכתבתי זאת - ישנם קבצי MKV בעלי קצב נתונים גבוהים, שלא מתאימים לרשת אלחוטית תקן G.

אני כותב רק את נסיוני בצפיה בכול סוגי הסרטים (מאקשן בעל קצב נתונים גבוה עד לאנימציה ממוחשבת בעל קצב נתונים נמוך.), וכמו שאמרתי, נדירות הפעמים שהקובץ גמגם, אבל שוב, גמגומים קרו גם קרו.

ולכן, המלצתי כמוך, על תקן N.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... תודה על התגובות, הבנתי..

שאלה נוספת:

האם יש אפשרות להעתקה מדיסק און קי לכונן קשיח בתוך המכשיר?

ז"א איך אני ת'כלס מעתיק ממקור חיצוני לכונן הפנימי במכשיר? בעזרת המע' הפעלה של המכשיר עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הרשת הבנתי שזה אפשרי...ונראה לי גם בהקשר של רשת אלחוטית שהמכשיר יעבוד רק עם הכרטיס רשת אלחוטי שלהם...

כי יש הרבה שמתחברים דרך אבל צריך להתקין דרייבר...

ואני צריך לדעת אם אפשרי להעתיק בלי שום חיבור חיבור למחשב ולא דרך הרשת, פשוט לחבר דיסק-און קי ולהעתיק..

תודה רבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

ודרך אגב,

למיטב ידיעתי גם עם תקן N כרגע הזרמת הנתונים האלחוטית לא חלקה לגמרי... (שמעתי מאנשים שניסו)

שמע, תקן N תיאורטית מהיר יותר מרוב החיבורים הקוויים, כי בדרך כלל מחשבים מחוברים לרשת דרך ראוטר שיש בו סוויץ' מובנה של 100Mbit בלבד, ככה שכנראה הבעיה הייתה ברשת עצמה.

עם ניגון קבצי 1080p ברשת G גם לי יש הרבה נסיון, וגם אצלי ממש בודדים המקרים שהסרט מגמגם.. המקרים היחידים שאני זוכר היו סצנות ממטריקס.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...