מי אמר "WOW" ולא קיבל? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר "WOW" ולא קיבל?

אורח ^Rockford

Recommended Posts

לפי דעתי הכבלים יעלו כמו המחיר שמשלמים לבזק - בקיצור, חצי מחיר ממה שאנחנו משלמים היום.

אני בספק.

עפ"י דיווחים ראשוניים (של מישהו כאן בפורומים שטען כי הוא עובד בחברת כבלים), אתה תשלם לחברת הכבלים שמספקת לך את התשתית 30 דולר + X כסף לספק האינטרנט עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי הכבלים יעלו כמו המחיר שמשלמים לבזק - בקיצור, חצי מחיר ממה שאנחנו משלמים היום.

אבל אני חושב שזה יהיה מאוד איטי בגלל שיעלה להם הרבה מאוד כסף לגרום לכך שהרבה אנשים מחוברים יוכלו לגלוש במהירות גבוהה.

בהולנד למשל, המהירות של הכבלים היא 2-3KB\S. כמו מודם 33.6 ;D

בהההההההההההההההההההההההההההההההה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך, חולית חיסול עושקים חיבת להיות הוגנת, כמו אטלון שכותב בדר"כ הןדעות ארוכות כמו מגילה. (זו מחמאה!!!)

הוא משקיע, לא בשביל מספר ההודעות אלה בשביל לתת עזרה אמיתית, ואנשים שכותבים הודעה רק לשם, עוד הודעה הוא בדר"כ

ספאמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הפרסומות של ערוץ 2, למה ציפינו... ערוץ של תת-רמה עם פרסומות תואמות.

לא קרה שראיתי פרסומת אחת שמדברת לשכל נורמלי.

בפרסומות מתייחסים אלינו כמו אמריקאים טפשים שמאמינים לכל דבר... שלא לדבר על ערוץ הקניות שלנו שהידרדר לרמה נמוכה יותר מזו של ארה"ב.

חסר רק קהל וזהו... למזלנו, אנחנו לא עד כדי כך משועממים כדי לבוא ו"להתפעל" מהמוצרים שכביכול נמכרים לנו בצורה שיקרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרסומות של ערוץ 2, למה ציפינו... ערוץ של תת-רמה עם פרסומות תואמות.

לא קרה שראיתי פרסומת אחת שמדברת לשכל נורמלי.

בפרסומות מתייחסים אלינו כמו אמריקאים טפשים שמאמינים לכל דבר... שלא לדבר על ערוץ הקניות שלנו שהידרדר נמוכה יותר משל ארה"ב, חסר רק קהל וזהו, למזלנו אנחנו לא עד כדי כך משועממים כדי לבוא ו"להתפעל" מהמוצרים שכביכול נמכרים לנו בצורה שיקרית.

אני מסכים איתך לחלוטין. ערוץ 2 מסוכן לבריאות :bash:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...