מי אמר "WOW" ולא קיבל? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר "WOW" ולא קיבל?

אורח ^Rockford

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ערוץ 10 גם דרעק וכמו שאמרתי כבר בעבר, הוא בסה"כ נועד לספק תחרות לערוץ 2.

הרבה מאמינים שהערוץ הזה יקנה סדרות טובות יותר, יהיו בו פחות פרסומות וכמובן התכנים שהוא מציע יהיו מופנים כלפי קהל היעד ה"יותר משכיל".

ובכן, זה לא יהיה כך... תחרות, משמע אותה קטגוריה. אנחנו נמצאים בקטגוריית התת-רמה... :AR15:

לא יודע אם לכנות אותו כערוץ "מסוכן לבריאות" ;) אבל הוא בהחלט משקף את אופיה התרבותי של החברה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 10 גם דרעק וכמו שאמרתי כבר בעבר, הוא בסה"כ נועד לספק תחרות לערוץ 2.

הרבה מאמינים שהערוץ הזה יקנה סדרות טובות יותר, יהיו בו פחות פרסומות וכמובן התכנים שהוא מציע יהיו מופנים כלפי קהל היעד ה"יותר משכיל".

ובכן, זה לא יהיה כך... תחרות, משמע אותה קטגוריה. אנחנו נמצאים בקטגוריית התת-רמה... :AR15:

לא יודע אם לכנות אותו כערוץ "מסוכן לבריאות" ;) אבל הוא בהחלט משקף את אופיה התרבותי של החברה הישראלית.

היי, אל תשכחו שהוא בהתחלה וערוץ 2 היה בדיוק כמוהו כשהוא עלה עם שידורי הניסיון...תנו לו צ'אנס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צ'אנס אחי... בימים הראשונים בהחלט הייתי אופטימי.

הפסקת פרסומות אחת לקחה אולי דקה וחצי והתוכנית המשיכה... עם הימים שעוברים אני רואה שהפרסומות הולכות ומתארכות!!!!!

זו כבר התחלה גרועה!!! יש להם מלא בעיות טכניות שקשורות בסאונד ובתמונה, לפעמים אני חושב שאני צופה ב Star World... ( Poor Satellite... מה לעשות) והסדרות בכלל לא משהו.

הסרטים שהם נותנים בסופי שבוע חביבים וחדשים "יחסית"... הסידרה היחידה שאני צופה בה בערוץ הזה ולצערי, יש מדי פעם תקלות טכניות אז נפגמת ההנאה "The Enterprise".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צ'אנס אחי... בימים הראשונים בהחלט הייתי אופטימי.

הפסקת פרסומות אחת לקחה אולי דקה וחצי והתוכנית המשיכה... עם הימים שעוברים אני רואה שהפרסומות הולכות ומתארכות!!!!!

זו כבר התחלה גרועה!!! יש להם מלא בעיות טכניות שקשורות בסאונד ובתמונה, לפעמים אני חושב שאני צופה ב Star World... ( Poor Satellite... מה לעשות) והסדרות בכלל לא משהו.

הסרטים שהם נותנים בסופי שבוע חביבים וחדשים "יחסית"... הסידרה היחידה שאני צופה בה בערוץ הזה ולצערי, יש מדי פעם תקלות טכניות אז נפגמת ההנאה "The Enterprise".

ככה בדיוק היה ערוץ 2 בתחילת דרכו, אתה פשוט לא זוכר את זה,

אה ובלי "The Enterprise" כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני סנילי... זה משנה את העובדה שערוץ 10 הופך עם כל יום שעובר לערוץ יותר גרוע?

כולם היו משוכנעים בהתחלה ש2 יביא "עידן חדש" לטלויזיה החינוכית בישראל, ראינו לאן זה הגיע...

10 לא יגיע רחוק יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתערב לכם.............אבל מה לעזאזל הקשר לפורום???

כמו כן...אם אתם רוצים לשפוט את ערוץ 10 חכו כמה חודשים!! שבועיים זה לא מדד לבדיקה!!!!!

צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...