מעוניין לקנות פלאפון בסביבות ה1500 שקל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות פלאפון בסביבות ה1500 שקל

Wideblade

Recommended Posts

היי

נהרס לי ה6288 הישן שלי שהחזיק 3 שנים טובות... אני מחפש לקנות פלאפון חדש מחברה פרטית, והתקציב הוא סביבות ה1500 שקל (:...

חשוב לי שאיכות השמע בפלאפון תהיה טובה (מבחינה של מוזיקה), רמקולים סבירים +, מסך כמה שיותר גדול ואיכותי, אני מעדיף סליידרים בהרבה אבל לא הכרחי, שתהיה בסדר + ועם - אבל לא צריך את המצלמה הכי טוב בעולם או משהו, WIFI וGPS אלה תכונות חשובות בשבילי- אבל על הGPS אני יכול לוותר אם ממש צריך...

אם אפשר בבקשה כמה אופציות (כדי להשוות) עם מחירים מחברות בארץ ובחו"ל (אין לי בעיה להזמין מחו"ל כי אמרו שזה לפעמים אפילו יוצא יותר זול)..

תודה רבה מראש!! :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהארץ:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=574480

בחריגה לא כ"כ ענקית יש לך מכשיר מעולה. סימביאן, איכות שמיעה גבוהה יחסית (רמקולים לא חזקים אך איכותיים למדי) אחת המצלמות הטובות ביותר בטלפונים, ומסך גדול.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=598325

בלי חריגה בכלל יש לך מכשיר נחמד, מצלמה 3.2 מגה פיקסל עם אוטו פוקוס ופלאש לד, סליידר, מסך די גדול..

איכות שמיעה מעולה!

נעבור לאיביי:

בתקציב, ואפילו הרבה מתחתיו (ידוע לי על מישהו שקנה ב 900 ש"ח כולל מתנות) אתה יכול לקנות נוקיה N82, אותו אני מגדיר כמכשיר המושלם.

לא גדול מדי, נוח מאוד, סימביאן, פלאש זינון, עיצוב מדהים, אפשרות להחלפת פאנלים ועוד..

קצת מעליו יש את N85 שהוא גם מעולה, סליידר, מסך גדול יותר, מקשים יעודיים למוסיקה..

אבל אין לו פלאש זינון אם זה חשוב לך.

לשניהם יש מסך מעולה, OLED בשונה מ LCD ברוב הטלפונים (כמו N95 למשל)

כל המכשירים שהמלצתי לך עליהם (חוץ מ 5610) כוללים , WIFI , מסך גדול ומצלמת 5 עם אוטופוקוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה :)

הN85 נראה ממש טוב... הN95 שיש לחבר שלי קצת גדול בשבילי (אני מחפש טלפון קומפקטי)...

חפרתי קצת באיביי ואפשר אפילו למצוא אותו ב1400 שקל כולל משלוח לישראל... :)

מה אתם אומרים על הN85?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...