Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם צריך לראות איך הוא יהיה ל- עד שלא ננסה איאפשר לדעת.

ועוד לא ראינו שמדובר בפורט מסריח.

מה זה משנה מירוצים לBattlefield

עובדה שDIRT היה כבד למחשב , ועכשיו ב-2 עשו אותו מעולה למחשב ,למרות שיש אותו בקונסולה.

אז נחכה נראה מה הם יביאו -ואז אולי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-X

ועוד לא ראינו שמדובר בפורט מסריח.(מי כתב מסריח?)

עובדה שDIRT היה כבד למחשב , ועכשיו ב-2 עשו אותו מעולה למחשב ,למרות שיש אותו בקונסולה.

זה כי החומרה השתפרה פלאים

אז נחכה נראה מה הם יביאו -ואז אולי :'(

הז'אנר היחיד כמעט שאפיין את הרמה הגבוהה שניתן להגיע איתה ב לעומת הקונסולות היה משחקי יריות FPS

מצער לראות שלאט לאט הקונסולות משתלטות על המפתחים ובעיקר על המפיצות ובסוף על כל הז'אנר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא הדרישות המוגזמות, זה נפתור עם הזמן... אבל להוריד ל-32 שחקנים זאת שערורייה! :(:s07:

אני שרוף על קרקנד-64 שחקנים-פיצוצים-בלאגנים!

נראה לי שנהייה קצת רחוקים ולזכות בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד לא ראינו שמדובר בפורט מסריח. (מי כתב מסריח?)

במה מתבטא אצלך פורט למחשב?איזה מגרעות?

אני רק לא רוצה שיהיה ככה-במצב של 40 35 FPS -ירוץ עדיין בכבדות [אלה עם הכרטיסים הבנונים אוכלים אותה]

זה כי החומרה השתפרה פלאים

לא, המשחק הקודם יותר כבד מהחדש ,ואותו מחשב בדיוק [רכיבים ישנים שלי עם כרטיס מסך דומה 9800GT ]

המשחק הראשון ב40 FPS לא היה מורגש חלק [וגם היה צריך להתפשר בגרפיקה] ובחדש הכל על שיא ורץ חלק [הלוואי והיו כל המשחקים ככה]אז נחכה נראה מה הם יביאו -ואז אולי :'(

הז'אנר היחיד כמעט שאפיין את הרמה הגבוהה שניתן להגיע איתה ב לעומת הקונסולות היה משחקי יריות FPS

מצער לראות שלאט לאט הקונסולות משתלטות על המפתחים ובעיקר על המפיצות ובסוף על כל הז'אנר

זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתם יותר מדי פסימיים, המשחק לא הולך להיות כזה גרוע הוא אולי אפילו הולך להיות די טוב ,כן לא מושלם אבל לפי איך שזה נראה עד עכשיו המשחק אמור להיות אחד מהמשחקים הטובים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...