מי לוקח בתכלס? 9800GT או 4830? תקציב 600ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי לוקח בתכלס? 9800GT או 4830? תקציב 600ש"ח

tk4

Recommended Posts

9800GT רגיל? זתומרת אז אני קונה ת'גרסה הרגילה של 9800GT ויכול לעשות לו OC נחמד לאיזה 650? אבל זה לא תלוי באיזה חברה ואיזה יש לו? נשמע לי מוזר לעשות OC לכרטיס מסך...(אגב יש 2 גרסאות במחירים האלה 1 זה הZOTAC והשניה זה הPALIT שאני מסתייג ממנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GT רגיל? זתומרת אז אני קונה ת'גרסה הרגילה של 9800GT ויכול לעשות לו OC נחמד לאיזה 650? אבל זה לא תלוי באיזה חברה ואיזה קירור יש לו? נשמע לי מוזר לעשות OC לכרטיס מסך...(אגב יש 2 גרסאות במחירים האלה 1 זה הZOTAC והשניה זה הPALIT שאני מסתייג ממנה)

650MHZ לליבה? קטן עליו

בסיקור שעשו ל-9800GT של , שמגיע עם קירור ברמתו של ה- (ע"פ מראה), הצליחו להגיע ל-750MHZ.

כמו שדניס כתב, תערוך את ההודעה ותוסיף לינקים לכרטיסים שאתה חושב לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל750 והוא היה יציב? וואי מעולה... בכל מקרה אני לא בטוח שזה אותו קירור לך תדע בתכלס..... ותמיד הייתי לצידה של ... לא יודע ATI פשוט אכזבו אותי פעם אחת ואני לא רוצה לחזור אליה... עידכנתי ת'כותרת והכול... יש לי שם שאלה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ זה אומר שהקירור פחות טוב מהסטוק? זתומרת אם אני רוצה OC אז הוא לא יגיע רחוק איתו? ואגב KSP נחשבת חנות אמינה לא? זתומרת אם אני קונה ממנה ת'כרטיס לא תיהיה לי בעיה במקרה של אחריות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאא מעולה :) עכשיו שאלה טיפה לא קשורה אבל עדיין

יש לי EZCOOL 450W האם הוא יריץ? בתכלס יש לי מחשב מינימאלי E5200 הארד דיסק בודד ו2 ג'יגה זיכרון(כרטיס טלויזה אבל נראה לי שזה לא רלוונטי כי הוא לא פועל באותו הזמן כשאני משחק במחשקים)

ולגבי KSP יש סיבה לחשוש? שמעתי עליהם גם תגובות רעות וגם טובות... אבל אף פעם לא קניתי מהם עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאא מעולה :) עכשיו שאלה טיפה לא קשורה אבל עדיין

יש לי EZCOOL 450W האם הוא יריץ? בתכלס יש לי מחשב מינימאלי E5200 הארד דיסק בודד ו2 ג'יגה זיכרון(כרטיס טלויזה אבל נראה לי שזה לא רלוונטי כי הוא לא פועל באותו הזמן כשאני משחק במחשקים)

ולגבי KSP יש סיבה לחשוש? שמעתי עליהם גם תגובות רעות וגם טובות... אבל אף פעם לא קניתי מהם עדיין

המחשב שלך מתאים ויותר מזה, גם לכרטיס שאתה יכול לעשות ישפר לך פלאים את הביצועים, שלא לדבר על למעבד.

בכל אופן אם אתה קונה HD4830 כחול של חברת ספיר אני כבר אומר לך שבאחוזים הגבוהים מ60 למאוורר צפה למעט רעש, אבל הקירור עצמו דיי איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני אלך על הZOTAC מ2 סיבות... 1 ה4830 בא רק עם שנתיים אחריות והוא מאצל IVORY שאצלהם שמעתי רק דברים רעים... והשניה היא שאני מעדיף את NV...

הקטע הוא שאני בתכלס לא יודע מה לעשות לגבי KSP... לפי כמה דברים שאמרו לי אני נרתע מלקנות משם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה ? יש את ה - HD4830 של ספיר גם ב - KSP וגם בעוד חנויות (ויש גם את הכרטיס של ושל PALIT).

אני ממליץ עליו ע"פ ה - 9800GT (ואם כבר 9800GT אז הכרטיס של GB טוב מזה של , הוא כבר בה מומהר והקירור שלו מעט חזק יותר והוא יגיע רחוק הרבה יותר ב - OC בזכות התוכנה של GB שמאפשרת גם להעלות מתחים).

לי אישית לא ממש משנה מאיזו חנות לקנות ואם אין הבדל משמעותי במחיר הייתי קונה לפי הזמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהתקציב שלי כרגע הוא 600 עגול... ככה שהכרטיס שנכנס לתקציב הוא ה9800GT של ZOTAC... ולא בחרתי ב4830 של למרות שהוא מומהר(ב10MHZ שזה בהחלט שטויות?) חיפשתי ככה ביקורות על שני הכרטיסים והגעתי למסקנה ש9800GT ברזולוציות שאני משחק מציג ביצועים יותר טובים....

אגב למה 8800GT לא OCER כמו 9800GT? ואת הOC לכרטיס עושים דרך תוכנה בווינדווס או שצריך לצרוב ביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...