העתקה/גיבוי מRAID0 לדיסק בודד-האם זה אפשרי? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתקה/גיבוי מRAID0 לדיסק בודד-האם זה אפשרי?

Yklis

Recommended Posts

שלום,

יש לי שני 250AAKS ב RAID0 בשתי מחיצות, אחת של 80GB והשניה של כ-380GB.

אני מקבל היום את ה 1TB F1 של ומעוניין להעביר את כל המידע משתי המחיצות הללו - אל ה F1, כנראה לתוך שתי מחיצות, אחת של 80GB, והשניה של השאר(840 בערך). יש לציין שאני אח"כ מפרמט ומממש אחריות על המערך, כיוון שיש בו סקטורים פגומים.

השאלות שלי הן כאלו:

1: איך אני עושה זאת(האם דרך GHOST זה אפשרי?).

2: האם עקב כך שיש סקטורים פגומים, אך המערכת הפעלה יציבה(יחסית), יכול לגרום לבעיה בהעתקת ה IMAGE?

תודה רבה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא יותר פשוט לסמן ולהעתיק/להעביר את המידע שנחוץ לך?

:nixweiss:

2. לא. במערכת NTFS הם מוחלפים בסקטורים אחרים והפגומים מסומנים כך שלא יעשה בהם שימוש חוזר.

אבל.. היה כאן לא מזמן מישהו שנתקל בבעיות, אך אני חושב שהתנאים היו שונים. חפש על זה קצת כאן בפורום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שנייק כתב לא ברור - אין שום בעיה להעתיק מידע לוגי ממערך RAID לכונן יחיד, אפילו בינארית. שים לב שלסקטורים פגומים יש נטייה

להתפשט, תקווה שהם לא עלו על חומר חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שניתן לראות בתמונות, למרות שיצרתי מחיצות דרך ה Disk management, בנורטון* הוא מזהה את הכונן החדש ככונן שלא עשו לא מחיצות.

בכל פעם שאני מנסה להעתיק או ליצור מחיצה בכונן החדש, הוא רושם לי את ההודעה שמוצגת בתמונה השלישית.

האם עשיתי משהו שלא כשורה(לא נראה לי)?

איך אני גורם לנורטון לזהות את הכונן כמו שצריך ולהעתיק/לשנות מחיצות/ווטאבר?

*- נורטון=נורטון פרטישן מג'יק.

נ.ב- סליחה עם הרזו' של התמונות לא נוחה, אשמח לדעת איך לעשות PS ולשמור ברזו' מתאימה(מעבר ל STRECH של PAINT).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי זאת, ועדיין בנורטון הוא לא מזהה את המחיצות...

עדכון: טוב אני מתחיל להיות מתוסכל.

סה"כ מה שאני רוצה זה להעתיק את מה שיש לי בשתי המחיצות של ה RAID0 אל F1, ואז ללכת לממש אחריות עליהם.

נורטון GHOST כן מזהה כשאני יוצר מחיצות בכונן החדש, אך ממען לעשות Clone מן הRAID0 אל הדיסק החדש- בטוענה שאין מספיק מקום פנוי בדיסק היעד. WTF?

עדכון 2: זה מה שה PM רושם תחת Partitioninfo:

===========================================================================================================

Partition Information for Disk 1: 953,869.7 Megabytes

Volume PartType Status Size MB PartSect # StartSect TotalSects

===========================================================================================================

Type 42 Pri 953,869.7 0 0 01,953,525,168

Partition Information for Disk 2: 476,945.4 Megabytes

Volume PartType Status Size MB PartSect # StartSect TotalSects

C: NTFS Pri,Boot 80,003.4 0 0 63 163,846,872

ExtendedX Pri 396,942.0 0 1 163,846,935 812,937,195

EPBR Log 396,934.1 None -- 163,846,935 812,921,130

D: NTFS Log 396,934.1 163,846,935 0 163,846,998 812,921,067

Unallocated Log 7.8 None -- 976,768,065 16,065

ניתן לראות בבירור שלמרות שקבעתי מחיצות דרך ה Disk manager , עדיין ה PM לא מזהה שיש לי מחיצות על ה F1(בניגוד ל-2 מחיצות שהוא רואה בדיסק-2.

אם כך יש לי שתי שאלות:

1: למה זה קורה (או איך מתקנים את זה).

ואם לזה אין תשובה אז-

2: איזו דרך אלטרנטיבית יש לי להעתיק את המחיצות אל הדיסק החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...