Mass Effect II יהיה מולטיפלטפורמה - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect II יהיה מולטיפלטפורמה

huber

Recommended Posts

Mass Effect הראשון יצא בתחילה רק ל XBOX ורק אחרי זמן רב שוחרר גם למחשב. EA הודיעה כי החלק השני של המשחק שיצא עד סוף השנה, ישוחרר בו זמנית לשלושת הפלטפורמות. בנוסף הודיעה החברה Bad Company 2 ישוחרר גם הוא עד סוף השנה.

http://www.mcvuk.com/news/33140/EA-Mass-Effect-II-and-Bad-Company-2-announced

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שכאשר יצאה הראשון הכריזו בבירור שהוא יהיה בלעדי (לזמן די ארוך) ל ושהפעם הם מציינים בפירוש multiple platforms, ובהנחה שאת המשחק השני שלהם (Battlefield: Bad Company) הם פירסמו בחלק הראשון לשלושת הפלטפורמות, ניתן לשערך שגם הפעם ישוחרר המשחק לשלושתם, אבל זה רק ניחוש מלומד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון הוכרז לXBOX בלבד, EA קנתה את BW אחרי ההשקה, בעסקה נרשם שMS שומרת לעצמה את הזכויות להפצת הכותר הראשון וכל כותר עתידי לקונסולות וEA מקבלת את הזכיון ואת זכויות ההפצה לPC.

Mutliplatform אומר רק יותר מפלטפורמה אחת, גם היה MP יצא לPS3 רק שנה+ אחרי שהוא הושק על ה360 ואז גם לא היו שום חוזי הפצה מגבילים.

בכל מקרה אני לא רואה סיבה כלכלית להשיק משחק שהוא המשך ישיר וכותר שלישי בטרילוגיה כאשר על פלטפורמה שלא קיבלה ולא תקבל את המשחק הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mass Effect הראשון יצא בתחילה רק ל XBOX ורק אחרי זמן רב שוחרר גם למחשב. EA הודיעה כי החלק השני של המשחק שיצא עד סוף השנה, ישוחרר בו זמנית לשלושת הפלטפורמות. בנוסף הודיעה החברה Bad Company 2 ישוחרר גם הוא עד סוף השנה.

http://www.mcvuk.com/news/33140/EA-Mass-Effect-II-and-Bad-Company-2-announced

מתערבים שהוא לא ישוחרר באותו הזמן למחשב אלה יותר מאוחר ?

חברות פיתוח לא טיפשות ואני לא מדבר על פירטיות משחק קונסולה חדש עולה יותר כסף ממשחק חדש

אז כמו הרבה משחקים בטח תצא גירסת קונסולות ורק אחרי שהגירסה הזאת תפסיק למכור טוב במחיר מלא תצא גם גרסת

בכל מקרה אני לא רואה סיבה כלכלית להשיק משחק שהוא המשך ישיר וכותר שלישי בטרילוגיה כאשר על פלטפורמה שלא קיבלה ולא תקבל את המשחק הקודם

אתה מתכוון כותר שני

בכל מקרה זאת EA אם יהיה לה אפשרות אני לא התפלא אם הם יוציאו גם גירסת מסורסת

את DS הם כבר מעבירים גם לWII

מה שיש להם בהסכם אם זה כבר סיפור אחר אבל ההרגשה שלי שMS תזנח את תחום הקונסולות בדור הבא

ולא בטוח שתמשיך לשמור על הבלעדים שלה בקונסולות בדור הזה חוץ מסדרות צד ראשון או זיכיונות ענק כמו הילו

זה שהיא מאפשרת זליגת משחקים לנינטנדו DS כבר די רומז שאין להם תכנון בקרוב לקונסולה ניידת ולא היה אף יזכור כלשהו לXBOX720 אלה במקום זה היו חברות צד ראשון ושני שלהם שחלקם נמכרו וחלקם פוטרו או בתהליך כזה

ככה שאולי MS תחליט לאפשר בשקט להוציא את ME2 גם לPS3 ולWII בתמורה לחבילת מזומנים של EA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך תסביר את השחרור של חברת הפיתוח המצליחה ביותר שלה באנגי ?

איך תסביר את פיזור החברת פיתוח שלה שמפתחת את הילו WAR ?

למעשה MS כרגע נימצאת במצב שכימאת אין לה חברות פיתוח צד ראשון ושני מה שנישאר לה זה הצוות של פיטר מילנו

שמפתח משחק אחד פעם בכמה שנים (פיבאל) ואת רייר שמזמן לא פיתחה משהו רציני באמת

אני לא יכול לחשוב על עוד צוות פיתוח רציני שיש לMS היום ובלי זה בדור הבא היא תקבל הרבה פחות שליטה על הזיכיונות שלה

נכון היא יכולה לעשות הסכמים אם חברות צד שלישי על בילעדים וזיכיונות אבל זה לא אותו הדבר

חברות צד שלישי נוטות היום ליותר ויותר מולטיפלטפורם ופה מגיעה החשיבות של צד ראשון ושני להציג בלעדיים שאין באחרותובגלל זה ונינטנדו מחזיקות הרבה צוותים כאלו אם MS נפתרת מהם אני פשוט לא חושב שהם יעשו עוד קונסולה בדור הבא

גם ככה הרווח שלהם זה מWIN ואופיס ולא מהXBOX וZUNE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בהחלט נראה פורט בקרוב לME לPS3.

ודובי - לא ידיעה אחת ולא 2 סיפרו על פיטורים נרחבים במחלקת הXBOX של MS...

עכשיו אני לא אומר סגירה (ממש לא - פה אני מסכים - אין סיכוי) - אבל אש נמוכה ובין השאר פחות פיתוחים בלעדיים - כנראה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...