מפרט למשחקים - 4000 ש"ח . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים - 4000 ש"ח .

Peri228

Recommended Posts

אני צריך שתרכיבו לי , ברשותכם ( :) ) מפרט למשחקים בתקציב של 4000 ש"ח .

המחשב לא בשבילי , אלא בשביל חבר שלי :0~

אין לי העדפה ל או Intel , אבל אני מאמין שתעדיפו לקחת מאחר ובתקציב הזה יהיה הרבה יותר טוב והמחיר ישחק חלוץ מרכזי ..

כל מה שאני צריך זה מחשב , בלי שום ציוד היקפי , וגם בלי Floopy או CD-Rom .

כל מה שצריך זה -

מעבד , לוח אם , , כרטיס מסך , מארז , ספק .

תודה רבה [=

עריכה -

המחשב גם לא מיועד לעבור שום OC ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 621.9 ] 1

Motherboards for AMD : ABIT NF7-SL v2.0 nForce2 Motherboard (Dual DDR400, AGPx8, S-ATA, 1394, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 659.9 ] 1

Memory : Twinmos DDR-RAM 512MB 3200 Memory [ ¤ 536.85 ] 1

Video Cards : Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB DDR Retail VideoCard [ ¤ 1895.86 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front USB 300W Case [ ¤ 324.92 ] 1

Subtotal : ¤ 4039.43

או לחלופין, מפרט מסיבות הרשת ב-4000 ש"ח מהמפרטים המומלצים, אך הוא פחות חזק. למרות שאם מורידים לו את הצורב והציוד ההיקפי אפשר לשדרג אותו בטח ל-XP2500 ועוד , או כרטיס מסך יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD 2500+ -600nis

Abit nForce2 NF7 Rev2- 550nis

TwinMOS 512MB PC2700 -450nis

ATi 9600 Pro -1100nis

Compucase 6A19 +300AR-T -300nis

פשוט וקל.. 3000ש"ח.

אממ , חבר שלי ביקש להשקיע את כל ה4000 ש"ח , ואפילו אם צריך להוסיף , כדי שהוא יקבל מכונה חזקה שתחזיק לו הרבה .

אפשר אולי להחליף את הכרטיס מסך ל R9700 Pro של הרקולס . מה אתה אומר ? :)

עריכה -

בקשר למפרט של BioDome : אני מעדיף ללכת לכיוון הכרטיס של הרקולס , אמרו לי שהקירור שלו טוב יותר משל , ואני בתור בנאדם שיש לו את הכרטיס של , יודע שהוא מתחמם בצורה משוגעת ( למרות שיש לי מארז פארש וזה ... ) :0~

עוד הצעות למינהן ? :)

ותודה רבה על העזרה ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 621.9 ] 1

Motherboards for AMD : NF7-SL v2.0 nForce2 Motherboard (Dual DDR400, AGPx8, S-ATA, 1394, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 659.9 ] 1

Memory : Twinmos -RAM 512MB 3200 Memory [ ¤ 536.85 ] 1

Video Cards : Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard [ ¤ 1895.86 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case [ ¤ 324.92 ] 1

Subtotal : ¤ 4039.43

אני יודע שאם אפשרי, PC3200 תמיד מקובל, אבל זה מיותר וכמו כן גם הNF7-SL. הNF7 הוא דיי והותר. למה מארז שחור? שיהיה..

הR9700P לא נצפה למכירה הרבה, אבל אם הוא ימצא, אז שיתחדש. רק שיוודא אחריות. אני בכל זאת תומך ברעיון של רכישת כרטיס ב1000ש"ח שיחזיק אותה תקופה שיחזיק כרטיס ב2000ש"ח ובעתיד כשהם לא יחזיקו, לרכוש עוד כרטיס, עדכני יותר בעוד 1000ש"ח. כך משקיעים 2000ש"ח בצורה חכמה יותר. כך נהנים בידיוק אותו דבר, כלומר, מבחינת הביצועים, ומבחינת אורך חייו של הכרטיס, נהנים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף ללכת לכיוון הכרטיס של הרקולס , אמרו לי שהקירור שלו טוב יותר משל , ואני בתור בנאדם שיש לו את הכרטיס של , יודע שהוא מתחמם בצורה משוגעת ( למרות שיש לי מארז פארש וזה ... ) :0~

לי יש כרטיס 9700P מקורי של ATI עם זהה לקירור שעל ההרקולס (פרט להיטסינק מאחורה, אבל זה כבר באמת דיבלי).

אני יכול להגיד לך שהוא רותח ולא התרשמתי יותר מדי מיכולות הקירור שלו.

אני גם הייתי מייעץ קנייה של כרטיס זול יותר ולהשקיע את שאר הסכום בעתיד כשיגיע הצורך.

או להשקיע יותר על מארז ושטויות כאלה.. כמו המארזים של supertalent או מארז שקוף עם מאווררים עם לדים..

אבל זה רק אני.. :D

ו-Nike, מארז שחור כי נמאס כבר ממארזים בצבע בז'-לבן.. גועל נפש.. ואם כבר קונים חדש, אז לפחות שיראה קצת נורמלי.

וגירסת ה-SL בשביל ה-Firewire וה-S-ATA.. יותר תמיכה עתידית.

אם זה כבר נכנס בתקציב, אז עדיף שיהיה..

מצורפת תמונה של הכרטיס שלי לאחר החלפת ההיטסינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס 9700P מקורי של ATI עם זהה לקירור שעל ההרקולס (פרט להיטסינק מאחורה, אבל זה כבר באמת דיבלי).

אני יכול להגיד לך שהוא רותח ולא התרשמתי יותר מדי מיכולות הקירור שלו.

אני גם הייתי מייעץ קנייה של כרטיס זול יותר ולהשקיע את שאר הסכום בעתיד כשיגיע הצורך.

או להשקיע יותר על מארז ושטויות כאלה.. כמו המארזים של supertalent או מארז שקוף עם מאווררים עם לדים..

אבל זה רק אני.. :D

ו-Nike, מארז שחור כי נמאס כבר ממארזים בצבע בז'-לבן.. גועל נפש.. ואם כבר קונים חדש, אז לפחות שיראה קצת נורמלי.

וגירסת ה-SL בשביל ה-Firewire וה-S-ATA.. יותר תמיכה עתידית.

אם זה כבר נכנס בתקציב, אז עדיף שיהיה..

מצורפת תמונה של הכרטיס שלי לאחר החלפת ההיטסינק.

אצל הרקולס אם אני לא טועה יש בלו אורב על הליבה. האם הוא לא עושה את העבודה כמו שצריך?? יש לי 9500 פרו ובאמת הכרטיס קצת חם...

תגידו, האם מאוורר עם סינק של P3 יעשה את העבודה יותר טוב מהבלו אורב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ההרקולס 9700P יש בדיוק אותו מאוורר כמו שיש על הליבה שלי, פשוט עם מדבקה שונה על המאוורר.

לא יודע איך יהיה ה-Blorb.. חוץ ממרעיש..

לא יודע מתי שמעת בלו אורב בזמן האחרון אבל הדבר האחרון שהוא עושה אצלי זה רעש

המאוורר שקט לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להיחשב בתור Silence Fanatic, אבל הבלורב רחוק מלהיות שקט.

תנסה להפעיל את המחשב ולעצור את המאוורר עם היד (בזהירות), ותשים לב להבדל (בהנחה שהמחשב לא רועש מדי מלכתחילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להיחשב בתור Silence Fanatic, אבל הבלורב רחוק מלהיות שקט.

תנסה להפעיל את המחשב ולעצור את המאוורר עם היד (בזהירות), ותשים לב להבדל (בהנחה שהמחשב לא רועש מדי מלכתחילה).

מחשב שלי שקט באופן מופתי! אני תמיד נמצא עם המארז פתוח והוא חצי מטר ממני.

עצרתי אותו עם היד ובכלל לא הרגשתי הבדל כי הוא לא עושה שום רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...