מפרט לשימושים בסיסים ב2K ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לשימושים בסיסים ב2K ש"ח

Guy950

Recommended Posts

היי חבר'ס, בנוסף למחשב שאני קונה אני רוצה לרכוש למשפחה מחשב נוסף לשימושים בסיסים של אופיס, אינטרנט ואולי מדי פעם סרטים (אם יוטיוב נחשב לסרטים)

לא צריך ציוד היקפי, ממש לא מתוכנן OC, עדיף שהמארז יהיה מאוורר ושקט, לא אכפת לנו אם ירעיש קצת אבל לא יותר מדי.

אבל אני חייב לבקש, המשפחה דורשת שיהיה ויסטה, לכן עדיף שהמחשב יכיל מינימום 2GB ראם ומעבד שמסוגל לסחוב את ויסטה בשקט, אבל חוץ מזה המחשב לא צריך להיות משוכלל משהו משהו.

וגם נשמח אם המפרט יכלול צורב (:

תודה, גיא.

ד"א המחשב יחובר למסך 19 אינץ', ככה שזה גם לא דורש כרטיס מסך משוכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, ניתן להביא הרבה מפרטים בתקציב הזה שמתאימים לשימושיך, וכמובן לגוון כפי שאתה רוצה- להוסיף נפח/זיכרון/כרטיס מסך חיצוני במידה ותרצו גם לשחק וכדומה.

להלן מפרט מתאים, אינו מתאים למשחקים הכולל 2 ג'יגה זיכרון (ניתן לקחת 4 אם תרצו אך איני רואה צורך) וכ320 ג'יגה נפח (ניתן לקחת כ500- יותר משתלם, השאלה אם אתם צריכים כמות כזו), מארז וספק טובים וכרטיס מסך מובנה בלוח-האם (ניתן לקחת לוח מבוסס G41- יהיו לך סלוטים נוספים במידה ותרצו להוסיף זיכרון) וצורב מן הסתם.

אם תרצו גם לשחק על המחשב (למרות שרשמת שלא), ניתן לקחת לוח EP31-DS3L וכרטיס מסך נפרד כגון 9600GT/HD4670.

מעבד:

INTEL PENTIUM DUAL CORE 2.5GHz E5200 : "SLAY7" - BOX ₪358

לוח אם:

GIGABYTE GA-73PVM-S2H ₪369

דיסק קשיח:

SAMSUNG 320GB 16MB SATA2 7200 RPM : HD321LJ ₪249

צורב DVD:

LG DVDRW GH-22NS40 X22 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪127

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - F2-6400CL5S-2GBNT ₪152

מארז:

RAIDMAX APEX w/o PSU ₪166

ספק כוח:

FSP 400W : ATX400-PNR ₪173

שירותי מעבדה:

הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות ₪75

מחיר סופי: ₪1669

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שהבאת מעולה, אבל אני בכ"ז חושב שאולי צריך להכניס כרטיס מסך, אפילו אם הוא לא יהיה משוכלל.

לא יודע, אף פעם לא הסתמכתי על כרטיס מסך משולב בלוח אם.

אם אתה יכול אולי להכניס כרטיס מסך זול ולא רע אז נשמח, אם חסר לך תקציב אולי תוריד את נפח ההארד דיסק ל100 GB ואולי זה ייתן יותר כסף לכרטיס מסך.

חוץ מזה נראה לי מעולה וגם יסחוב בלי בעיות, אין צורך להחליף את הלוח אם כדי לשדרג אותו למשחקים, למרות הכול אני קונה עוד מחשב ב5K למשחקים (יש לי כבר מפרט שקיבלתי לפני יומיים מפה (: )

ד"א בקשה קטנה, אם אתה יכול, אתה יכול לבנות את המפרט לפי האתר של KSP?

אין לי ברירה אלא לקנות משם

בניתי את המפרט הזה באתר של KSP, נאלצתי לשנות , מארז וזיכרונות, לדעתכם המחשב הזה מספיק טוב?

2hhzpzt.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...