התלבטות | 8800gtx/9800gtx - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות | 8800gtx/9800gtx

yarindav

Recommended Posts

שלום לכולם.. אני מתלבט בין 2 כרטיסי מסך..

ולפני שאתם צועקים שה9800 טוב יותר.. חח

אני מתלבט בין leadtek winfast 8800gtx 768mb

לבין 9800gtx 1gb

על פניו נראה שה9800 לוקח, אבל בהשוואה שעשיתי ה8800 עולה משמעותית יותר יקר (בזאפ השוואת מחירים)

וגם הביטים של ה8800 גבוהים יותר.. וחוץ מזה על ה9800 gtx רשום + או משו חח ויש גם עם פלוס וגם בלי פלוס.. מה זה אומר?

מישהו יכול לעשות לי סדר בבלאגן? תודה :]

(לא להציע לי בבקשה כרטיסים אחרים.. אלה הכרטיסים היחידים שהאחריות מוכנה לתת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח סורי על ההקפצה.. פשוט אינלי 24 שעות.. מחר בבוקר אני אצלם באייבורי..

ואני משחק במסך 19" רחב.. אבל אופצייה בעתיד ל21" רחב..

ואממ בקשר לספק הכוח.. ישלי ez cool 450w

האם הוא חלש מידי בשביל אחד הכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רשמת באיזה רזולוציה אתה משתמש ומה מפרט המחשב אז אני לא יודע להגיד לך אם אתה באמת צריך 1GB של זיכרון

מה זה שייך ?

אם נותנים לו את אחד מהם במסגרת האחריות אז אני מאמין שהם בחינם, תמיד עדיף לקחת יותר .

קח את ה9800GTX, זה בעצם אותו הכרטיס כמו 8800GT רק בתהליך ייצור ממוזער ל55NM משמע פולט פחות חום וצורך פחות חשמל.

הספק אמור להחזיק אבל בכללי ספקים של EZCOOL לא נחשבים איכותיים ועדיף לך לקחת אחד אחר.

אם אתה מחפש משהו לא יקר יש את הSEASONIC SS 400W שעולה בערך 250 שקל ויחזיק לך את ה9800GTX יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק לא טוב לא מספק את המתח שכתוב עליו EZCOOL לא הכי רעים (יש גרועים מהם) אני אישית לא סובל אותם ואת אייבורי האלה שדוחפים אותם מכל כיוון, + ספק לא איכותי לא מחזיק זרם יציב ואם תהיה קפיצה בחשמל הוא יכול לקחת איתו לקבר עוד כמה וכמה חלקים ולכן חשוב מאוד לקחת ספק איכותי עד מאוד.............

וכמובן מנסיון עם שני הכרטיסים 9800GTX+ קורע את ה-8800 ולפעמים בהפרשים גדולים מאוד..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אבל לא נראלי שה9800 הוא +

גם אם הוא לא + עדיף אותו?

ודרך אגב.. יש מצב שספק פחות טוב.. ש"לא יסחוב" את הכרטיס, יוכל לגרום לירידה בביצועי הכרטיס? או לחוסר ניצול מירבי של הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אבל לא נראלי שה9800 הוא +

גם אם הוא לא + עדיף אותו?

ודרך אגב.. יש מצב שספק פחות טוב.. ש"לא יסחוב" את הכרטיס, יוכל לגרום לירידה בביצועי הכרטיס? או לחוסר ניצול מירבי של הכרטיס?

יכול לקרות מצב שהספק לא יספק את כל החשמל לכרטיס ואז הוא לא יקבל את מלוא הביצועים

יכול להיות מצב גם שהכרטיס ייפגם כתוצאה ממתחים לא מאוזנים.

9800GTX יותר טוב מ8800GTX אין קשר לפלוס, הביצועים יהיו דומים אבל ה9800GTX לוקח פחות חשמל וכתוצאה מזה פולט פחות חום

בקיצור קח את ה9800GTX במקומך לא הייתי מתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאם יש לך רכיב אחר במע' שהוא חלש מדי המשחקים יפעלו חלש יותר והכרטיס לא ימצה את הפוטנציאל בגלל שדברים אחרים כמו מעבד או מגבילים אותך.

אם יש לך מעבד שתי ליבות עם לפחות 2.5GHZ לא צריכה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...