תמונה מעוכה במסך CRT במחשב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה מעוכה במסך CRT במחשב

navk2

Recommended Posts

לפני כשבוע נתקלתי בתופעה ממש מוזרה, אני מדליק את המחשב ואני רואה שהתמונה מעוכה, כאילו מחצו אותה משני הצדדים,

זה לא שהיא רק פחות רחבה היא גם קיבלה עיוות שכזה בצד כאילו ממש הכניסו אותה מהצדדים למרכז.

ניסיתי לשחק עם ההגדרות של המסך (OSD), כלום, ההגדרה של המעיכה ושל רוחב התמונה לא מגיבות בכלל (הסליידר זז אבל כלום לא קורה)...

ניסיתי ליראות אולי זאת איזשהי הגדרה בתוך המחשב, לא מצאתי שום דבר שקשור, אחרי רציתי ליראות אם זה אולי בכלל בעיה במחשב, אז חיברתי

את המחשב לטלוויזיה CRT, וראו רגיל, כך שאני יודע בוודאות שהבעיה היא במסך המחשב.

חשוב להגיד שכבר שיחקתי עם כל הגדרה אפשרית ב OSD שלו, פשוט לא מוצא פיתרון...

מה עושים ?

*למסך אין אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פותחים מסכי CRT אם לא יודעים מה עושים ואיפה מותר ואסור לגעת, מסכים מהסוג הזה כוללים קבלים גדולים שיכולים לתת שוק רציני גם אם המסך לא מחובר לחשמל באותו הרגע, מה גם שכנראה מדובר בבעייה בשפורפרת עצמה ולא במעגל שמסביבו.

פותח הת'רד:

נסה לעבור על ההגדרות ב-OSD, אמורות להיות שם כמה רלוונטיות, אם לא עוזר זה אומר שהמסך כנראה סיים את חייו, זה לא כלכלי לתקן מסכים כאלו כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המעגל שנותן את הפקודה שכיוונון הזה של המסך - קרה לי במסך הישן (עכשיו אצל דוד שלי)

בקשר לקבלים - נכון - אבל לא מסוכן - מה שכן תאריק את כל הקבלים שאתה רואה עם הכבל הארקב שיושב על הפלטה שעל השפופרת

הבעיה היא לא מהשפופרת - אין לה מעגל ייצוב כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך גוסס.

מה עושים? זורקים לפח, קונים חדש. כמו שאמר shuy - לא מתקנים דברים כאלה היום.

ולא הייתי מציע לאף אחד שלא מנוסה בעניין זה לנסות לתקן את זה בעצמו.

נראה שליאור דוד מנוסה בדברים אלה, אולי אתה יכול לתאם איתו שיתקן לך את המסך. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שליאור דוד מנוסה בדברים אלה, אולי אתה יכול לתאם איתו שיתקן לך את המסך. ;D

:xyxthumbs:

חצי שעה בדיקה - הלחמות (עם זכוכית מגדלת) אן קבל/נגד שרוף ובמקרה הגרוע יש רכיב מייצב שנשרף - רובה דומים בכל ה- CRT למיניהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...