מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

אני קראתי עכשיו את כול הנושא, ואני פשוט לא מאמין.

לא כמה שהוא מטומטם או מה שזה לא יהיה, אלה כמה מגעילים ודוחים אתם.

בא בן אדם, מבקש עזרה, והדבר היחיד שאתם עושים - זה להציק לו, להגיד לו כמה שהוא מטומטם, לנדות אותו מהפורום, להקים נגדו קבוצות..

למה שלא תענו לו כמו שצריך, ואז הוא יוכל להגיב לך ברצינות, בלי לבזבז את הזמן שלו על להלחם ב90% מחברי הפורום שמציקים לו?!

והכי גרוע:המנהלים.

איך זה יכול להיות? שמנהל ירשום הודעה כמו שרשמתם? זה פשוט בושה. היה לפני כמה זמן היה משהוא שפתח תארד על כמה שהמנהלים מעליבים ולא נותנים חופש דיבור.

אז אני חשבתי שהוא סתם עושה עניין, עכשיו אני מבין שהוא צודק לגמרי.

כשאני הגעתי לפורום הזה לפני חצי שנה אנשים היו עוד מוכנים לקבל חדשים ולהגיב בסבלנות, הם אפילו לא היו חושבים על לרדת ככה על בנאדם. אני לא יודע מה קרה לכם בחצי שנה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קראתי עכשיו את כול הנושא, ואני פשוט לא מאמין.

לא כמה שהוא מטומטם או מה שזה לא יהיה, אלה כמה מגעילים ודוחים אתם.

הבנאדם הזה ממש לא משתמש חדש!

הת'רד שאתה קורא הוא אחד מתוך עשרות, אשר כולם עם אותה פואנטה וכלל אינו מתייחס ומקשיב למי שמנסה לעזור ומגיב אליו ברצינות.

כאשר לא מתייחסים אליך ברצינות, אתה גם כן מאבד את הסימפטיה כלפי האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי גרוע:המנהלים.

איך זה יכול להיות? שמנהל ירשום הודעה כמו שרשמתם? זה פשוט בושה. היה לפני כמה זמן היה משהוא שפתח תארד על כמה שהמנהלים מעליבים ולא נותנים חופש דיבור.

אז אני חשבתי שהוא סתם עושה עניין, עכשיו אני מבין שהוא צודק לגמרי.

אתה חתיכת חוצפן, ואם לא הייתי מתעצל ללחוץ על השלושה כפתורים, הייתי מעיף אותך ברגע זה מהפורום.

זה שאני "מנהל" (גם כן מנהל, הקשר היחיד שלי לפורום הוא שאני מגיב בו, תלמדו להפריד בין דברים) אומר שאני לא בן אדם? עם כל הכבוד לזה שהגעת לפורום לפני חצי שנה (וואו, אתה ממש פז"מניק, אפשר לגעת בך?), אני ושאר חברי צוות האתר הם אלו שהפסיכופט הזה מטריד על בסיס יום-יומי כמעט בכל אמצעי שיש ברשותו.

ניכר שאתה לא מכיר את הפרשה לפרטיה ואתה לא יודע מי זה דרור חזן, אז לטובתך אל תתערב יותר בנושא הזה, ואל תמתח ביקורת על אנשים שיודעים קצת יותר ממך (וכן, גם יכולים להעיף אותך מהפורום. אופס, עכשיו תגיד שאני סותם פיות ולא נותן חופש דיבור).

מסכים עם אלון פ. עם כל מילה! :yelclap:

יכול להיות שהפורום של hwzone זה מועדון סגור?

אם הוא היה סגור, כנראה שלא היית יכול להגיב פה, אתה לא חושב? (אופס, שאלה רטורית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב, אבל אם נעשה את זה, אני דורש שנוסיף גם את הלינק להוספה של הקבוצה הזאת שיצרו נגדו :)

למי שלא מכיר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=385282.0

:lol: :lol: :lol: :lol:

אישית אני קורא את הת'ארד הזה ורק צוחק :lol:

אבל על זה זה כבר שיא הגועל גם אם זה המנהל הראשי או משהו זה פשוט מסריח מה שאתם עושים

גועל נפש בקיצור ירדתם לרמה מאוד נמוכה

ומגיע לו התנצלות מלא מעט אנשים פה על זלזול כלפי בן אדם בדרך הזאת אתם תגיעו לא רחוק(אני לא מדבר על עבודה שעבודה זה כלום בחיים שעדיף להיות מישהו שמרוויח 4 5 אלף ולהיות מאושר מהחיים מאשר אחד שכל היום עובד ולבן אדם המאושר יש לו זוגיות וידידות מאשר אחד שאין לו כלום רק עבודה ואז הוא מתעורר בגיל מאוחר ואז מה?)

ואני לא חבר של הדרור הזה או מכיר אותו בכלל זה פעם ראשונה שאני רואה תת'ארד הזה

מ-ג-ע-י-ל במילה אחת מה שאתם עושים לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לשאול בגוגל?

ואני לא מדבר רק על ישראל, פרסמו איפשהו שהם צריכים "מוחות חדשים לעבודות מאתגרות", לא זוכר איפה ראיתי את זה, אני רק זוכר את המודעה הזאת כי הפתיע אותי שהם מחפשים עובדים בתקופה הזאת.

בכל מקרה, זאת אולי לא עבודה בארץ (למרות שתנסה קודם בגוגל ישראל), אבל זאת אחלה עבודה, הבנתי שגם השכר לא רע, ולא צריך לדעת אנגלית ברמה ממש גבוהה, אם אתה מתכנת או QA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חתיכת חוצפן, ואם לא הייתי מתעצל ללחוץ על השלושה כפתורים, הייתי מעיף אותך ברגע זה מהפורום.

זה שאני "מנהל" (גם כן מנהל, הקשר היחיד שלי לפורום הוא שאני מגיב בו, תלמדו להפריד בין דברים) אומר שאני לא בן אדם? עם כל הכבוד לזה שהגעת לפורום לפני חצי שנה (וואו, אתה ממש פז"מניק, אפשר לגעת בך?), אני ושאר חברי צוות האתר הם אלו שהפסיכופט הזה מטריד על בסיס יום-יומי כמעט בכל אמצעי שיש ברשותו.

ניכר שאתה לא מכיר את הפרשה לפרטיה ואתה לא יודע מי זה דרור חזן, אז לטובתך אל תתערב יותר בנושא הזה, ואל תמתח ביקורת על אנשים שיודעים קצת יותר ממך (וכן, גם יכולים להעיף אותך מהפורום. אופס, עכשיו תגיד שאני סותם פיות ולא נותן חופש דיבור).

אם הוא היה סגור, כנראה שלא היית יכול להגיב פה, אתה לא חושב? (אופס, שאלה רטורית)

אמר הבן אדם שקורא לגולשים אחרים קופים ואידיוטים, נמצא באיזה power trip ועוד אומר לאחרים איך להתנהג. בכל שנותי בעשרות פורומים בחו"ל ובארץ בחיים, אבל בחיים לא ראיתי כזה מנהל סנוב, צבוע וחתיכת מניאק תוקפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק מגעיל? שאנחנו אומרים לו שיש לו בעיה נפשית, בתקווה שהוא יקלוט את זה, ומציעים לו מכל הלב ללכת לטפל בעצמו אצל אנשי מקצוע? :nixweiss:

למה אתה פסיכולוג? אתם לא עוזרים (חלק כן, אבל הרוב ממש לא), אתם קוטלים את הבן אדם, משפילים אותו, יורדים עליו. חאלס. הוא רוצה לעבוד בבאג, מי אתם לעזאזל תגידו שזו עבודה מסריחה? אני דווקא חושב שזו עבודה מאד סבירה עבור מישהו אחרי הצבא. רק תראה כמה צעירים הולכים לעבוד באבטחה, מפעלים, מחסנים ועוד אלף ואחת עבודות עלובות בשכר מינימום, בלי אפשרות להתקדם, בלי ניסיון רלוונטי בהמשך החיים.

דנדן מרים את האף ואומר שהוא אחרי הצבא הרוויח 7 אלף בחודש. כל הכבוד. אני מכיר ברמן אחרי הצבא שמרוויח 10 אלף בחודש וכל יום מזיין בחורה אחרת בשירותים. על אותו עיקרון אני יכול להגיד לדנדן שהוא סמרטוט, אפס, כלום. סתם המפגר שהלך לשבת כמו עציץ באיזה מוקד ולשמוע זיוני שכל בלי הפסקה במוקד DATA של אורנג'. הוא ירגיש טוב אחרי הזה?

כל עבודה מכבדת את בעליה. אם באג עושה לו את זה שילך לעבוד בבאג. שיקרע שם את התחת. שיעבוד בבאג עד גיל 67. באיזה זכות אתם אומרים לו שהוא סמרטוט באמת שאני לא מבין. [br]פורסם בתאריך: 1.02.2009 בשעה 21:12:36

בקצב הזה כנראה שגם לא תראה :)

אלוהים ישמור איך אני אצליח לישון בלילה. בבקשה אל תעיף אותי! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מה אתה רוצה תכל'ס? "

תשומת לב, תחושת שייכות, יחס.

לפי דעתי אי אפשר לצפות מהמנהלים פה להתיחס אליו, בעיקר אם הוא מטריד אותם במסנג'ר סקייפ וכו'.

דרור, אולי תנסה לכתוב (בעילום שם אם תרצה) בפורום כגון:

http://www.starmed.co.il/Forum/101

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...