מסירת דיסק קשיח תקול (עם מידע רגיש) למעבדה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסירת דיסק קשיח תקול (עם מידע רגיש) למעבדה

Bananas to the beat

Recommended Posts

שלום, אחד הדיסקים הקשיחים אצלנו בבית - 500gb של לא עובד - תוקע את המחשב, גורם לאתחולים,

המחשב בכלל לא מזהה אותו כבר וכו'.

יש עדיין אחריות, אבל על הדיסק ישנו מידע רגיש ואישי (במיוחד מסמכים) שאנחנו לא רוצים שטכנאי מעבדה, או

סתם אנשים עם גישה יוכלו לראות. הבעיה היא שאני לא יכול למחוק (או לעשות wipe) למידע על הדיסק, כמובן

בגלל שהוא תקול והמערכת כבר לא מזהה אותו.

האם יש לכם המלצות מה לעשות בנידון? יכול להיות שבמעבדה פשוט יחליפו אותו בלי לטרוח לקרוא מה יש שם,

אבל קשה לנו לסמוך על זה...

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו באמת בעיה שלא רבים מציינים אותה.

אם חשובה לך ואתה חושש לבטחון המידע על הדיסק, אין ממש ברירה אלה לוותר על האחריות ולאבד כסף. אם תצליח להפעיל את הכונן, תוכל למחוק את המידע בצורה שיטתית (יש הרבה תוכנות חינם לכך) ואז תוכל למסור את הכונן לחלפה. אולי נסה את הכונן במחשב אחר.

אני בהחלט מבין אותך ואני לא הייתי סומך על אף אחד עם מידע אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה לתיקון דיסקים קשיחים קוראים לה HDD REGENERATOR 1.61

היא יכולה לתקן לך את הדיסק בלי למחוק את המידע רק יש מצב שזה יקח כמה ימים

אבל זה יתקן טוב

איך התוכנה יכולה לתקן דיסק שהמחשב בכלל לא רואה? (יתרה מכך, המחשב נתקע כשמחברים את הדיסק)...

blue_core ו EITAN4 , אם אין ברירה אז כנראה באמת שזה מה שאנחנו נעשה, אבל זה פשוט סתם בזבוז מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התוכנה יכולה לתקן דיסק שהמחשב בכלל לא רואה? (יתרה מכך, המחשב נתקע כשמחברים את הדיסק)...

blue_core ו EITAN4 , אם אין ברירה אז כנראה באמת שזה מה שאנחנו נעשה, אבל זה פשוט סתם בזבוז מעצבן.

התוכנה רואה גם דיסקים שהמחשב לא רואה מניסיון זאת תוכנה מאוד ממולצת יצא לי כבר כמה פעמים להציל דיסקים גמורים איתה המעט שאתה יכול לעשות זה לרשום את השם בגוגל ולקרוא על מה מדובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להריץ את התוכנה , היא אכן רואה את הדיסק, אבל בסריקה היא נשארה תקועה כל הלילה על 0%.

כשניסיתי לצאת מהתוכנה היא בכלל לא הגיבה. אולי פשוט הדיסק ממש תקול ברמה שגם במעבדה לא יטרחו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...