חוות דעת על מפרט שהרכבתי לאוברקלוק תקציב עד 3000ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט שהרכבתי לאוברקלוק תקציב עד 3000ש"ח

Guarding angel

Recommended Posts

מעבד : \ E5300 \ Q8200\ E7300

קירור מעבד : Thermalright SI-128 SE +Nanoxia Silent Fan

לוח :BIOSTAR TPower I45

זיכרון יחידות Super Talent 4Gb 1066Mhz : X2

דיסק קשיח :1TERABYTE HD103UJ Samsung

כרטיס גרפי : TWINTECH 9800GTX (+) PLUS \ Palit ATI Radeon HD4870 SONIC 1GB DDR5 \ HD4830 512MB III

צורב : H62N SATA DVDRW

מארז : Tempest AirFlow King \ Coolermaster Centurion 590

ספק : SeaSonic 400W SS-400ET-APFC \ FSP BLUESTORM II 400W

הסכום כנראה יהיה בסביבות ה2600ש"ח המחשב יקנה דרך אישתו של אחי בחברה שלה ככה שהתקציב אינו ברור כולכך.

אם אפשר המלצה למקלדת שקטה ככול האפשר שתהיה נוחה כמובן ותתאים לגיימינג.

המערכת המורכבת פה מתאימה לC@ בינוני + ?

בנוגע לכרטיס מסך זה תלוי במלאים שיש בחנויות אני מטפל בכך :P

בתודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה...?

תענה על זה:

פורמט מומלץ להודעה על מנת שנוכל לעזור לכם כמה שיותר ביעילות:

1. מה התקציב? האם הוא למזומן שטרות (למזומן המחיר יותר נמוך בד"כ ב2-3%) ?

2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, קולנוע בייתי, הורדות, מסיבות רשת, עריכה גרפית (דו מימדית, , או תלת מימד?)

3. האם אתם צריכים ציוד הקפי? לדוגמה: מסך, מקלדת ועכבר (אלחוטיים?), רמקולים, כרטיס .

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? כמו: , צורב, כונן דיסקטים, כרטיס קול איכותי

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ?

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד?

7. האם אתם צריכים חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת במעבדה?

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם?

9. האם חשוב שקט? עד כמה?

10. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)?

11. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה.

:)

ועוד כמה דברים על הדרך:

מה זה אמור להביע? או מעבד א' או מעבד ב'? כי ההבדלים בינהם (לפחות מהQ8200 לE5300 הם די גדולים)

אתה צריך צ'יפסט P45? מה רע בP43? סה"כ אם אתה לא מתכנן OC נגיד או צרכים מיוחדים שקיימים בלוחות P45 בהחלט אפשר לקחת לוח P43 לטעמי.

זכרון: X2? זה אומר 4GB כפול 2? 8 GB? O_______O או שאני רק מדמיין?

דיסק קשיח: סבבי לך D:

כרטיס גרפי: שוב פעם הבאת פה שלושה שונים שההבדלים בינהם גם במחיר וגם בביצועים הם גדולים ביותר.

מארז: שני המארזים שהבאת סבבה

ספק: אם אתה לוקח כרטיס מסך HD4870 תעלה בספק כוח

תקציב: עכשיו שמתי לב גם לתקציב O_______O

אתה רציני? חלק מהאופציות שהבאת במפרט הזה ממש אבל ממש לא ריאליות לתקציב הזה , בעצם כל המפרט הזה הוא מעל ומעבר לתקציב הזה :/ (אם אתה משיג במחיר הזה מפרט כזה תן לי גם קישור או דרך לקנות D:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה...?

תענה על זה:

פורמט מומלץ להודעה על מנת שנוכל לעזור לכם כמה שיותר ביעילות:

1. מה התקציב? האם הוא למזומן שטרות (למזומן המחיר יותר נמוך בד"כ ב2-3%) ?3000 גג אבל זה ממש לא בטוח כרגע עד אדע את התמחור של המפרט

2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, קולנוע בייתי, הורדות, מסיבות רשת, עריכה גרפית (דו מימדית, , או תלת מימד?) משחקים ואוברקלוק

3. האם אתם צריכים ציוד הקפי? לדוגמה: מסך, מקלדת ועכבר (אלחוטיים?), רמקולים, כרטיס .מקלדת שקטה ונוחה

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? כמו: , צורב, כונן דיסקטים, כרטיס קול איכותי מה שרשמתי זה מה שאני צריך

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ? רק בלוח אם BIOSTAR

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד? בחרתי במארזים שנותנים את המקסימום בקירור \ שקט הלוח עצמו מקורר יופי וגם המעבד

7. האם אתם צריכים חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת במעבדה? אין צורך יעבוד עם WIN7

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם? אוברקלוק בינוני +

9. האם חשוב שקט? עד כמה? המערכת שקטה בלאיו הכי

10. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)? בינוני עד משמעותי

11. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה. על מסך 24" שיש ברשותי 1920x1200 אם המערכת הנוכחית שלי

מריצה משחקים יפה מאוד על הרזולוציה הזאת אז החדש יריץ אותם טוב יותר

:)

ועוד כמה דברים על הדרך:

מה זה אמור להביע? או מעבד א' או מעבד ב'? כי ההבדלים בינהם (לפחות מהQ8200 לE5300 הם די גדולים)

אמור להביע שאחד מהם יהיה לאוברקלוק בינוני + כמובן שאני מעוניין במקסימום ביצועים שאפשר להוציא מהם

אתה צריך צ'יפסט P45? מה רע בP43? סה"כ אם אתה לא מתכנן OC נגיד או צרכים מיוחדים שקיימים בלוחות P45 בהחלט אפשר לקחת לוח P43 לטעמי.

הלוח הספציפי הזה טוב לאוברקלוק ולא מוגבל כלל

זכרון: X2? זה אומר 4GB כפול 2? 8 GB? O_______O או שאני רק מדמיין?

אינך מדמיין

דיסק קשיח: סבבי לך D:

10X

כרטיס גרפי: שוב פעם הבאת פה שלושה שונים שההבדלים בינהם גם במחיר וגם בביצועים הם גדולים ביותר.

כמו שאמרתי זה תלוי בזמינות של החברה אילו מהם הם יכולים להביא וכמובן הבדל במחיר ישקול קניה של אחד מהם.

מארז: שני המארזים שהבאת סבבה

ספק: אם אתה לוקח כרטיס מסך HD4870 תעלה בספק כוח

ראיתי מערכות אקסטרים על ה400W הספציפי הזה אבל אם יש ספק ספציפי אשמח לשמוע.

תקציב: עכשיו שמתי לב גם לתקציב O_______O

אתה רציני? חלק מהאופציות שהבאת במפרט הזה ממש אבל ממש לא ריאליות לתקציב הזה , בעצם כל המפרט הזה הוא מעל ומעבר לתקציב הזה :/ (אם אתה משיג במחיר הזה מפרט כזה תן לי גם קישור או דרך לקנות D:)

אישתו של אחי עובדת בחברה שיכולה לבנות לי את המפרט הנ"ל במחיר זעום יחסית,בניתי מפרט "נחות" במעט מזה ויצא בסביבות ה1800 שכולל

לוח BIOSTAR P35 הטוב ביותר שלהם עם זכרונות III

מעבד E7300

קירור 9775LE

4 GB זיכרון III 1333MHZ

כרטיס מסך HD4850 SPECIAL COOLING

והמארז הנ"ל

פשוט יש חלון שכדאי לנצל אותו ואם אפשר אז למה לא ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* מה המטרה שלך מלוח עם יכולות OC כ"כ גבוהות שהרי הראשון שיגביל אותך מבחינת תדר יהיה ה-E5200,5300.

הרי כל לוח מביא אותך לתדר באס של 400, אני לא צריך לעשות לך את החשבון איפה ה-E5200 בתדר באס כזה.

ברור לך שזה לא הגיוני.

מה שאומר שאין טעם בזכרונות שהם מעל 800MHZ כי גם הם לא אלו שיגבילו אותך.

* במחשב למשחקים לא הייתי לוקח את ה-4830 בטח ובטח שלא על מסך כזה.

* ה-SeaSonic 400W "ירים" את המפרט הזה אם כי לא הייתי סומך עליו במצב של OC משמעותי כמו שאתה מתכנן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי שום סיבה שהסיסוניק 400W לא יספיק למערכת שכוללת E5200\E5300 בOC ל4GHZ יחד עם HD4830.

E5X00 @ 4GHZ + HD4830 @ HD4850 יתנו מערכת גיימינג ראוייה גם למסך 24''

ואני מסכים עם יותם שבאמת לא צריך להפוך עולמות ולחפש מיוחדים או לוחות מיוחדים. הפשוטים ביותר יכולים לתת תוצאות מעולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב4GHZ שזה ממש גובל במגבלה של קירור אוויר ויש לי VALUE פשוטים של 800MHZ, כשזה עכשיו ב1:1 זה רק הגיע ל800MHZ

אם תסגור 4.2GHZ אז זה גם לא אמור להגביל אותך.

לגבי 8GB זיכרון? זה מגה-מיותר

אני בעצמי ניסיתי ושמתי 8GB בלוח. תוצאות זהות במבחנים לעומת 4, סתם בזבוז כסף

קירור למעבד? עה... הייתי לוקח משהו יותר טוב, אם אתה רוצה אז הייפר 212 צריכה להיות הבחירה שלך כשילוב של יחס עלות\ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...