רשת אלחוטית..מה צריך? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית..מה צריך?

whitiger19

Recommended Posts

שלום לכולם, אני די חדש בכל העסק הזה של רשתות אלחוטיות.

אני רוצה לעשות אלחוטית בין 2 מחשבים בבית וPS3 .

כרגע יש לי חוטית, אני פשוט רוצה להפטר מכל הכבלים.

כמה העסק יעלה לי?

אני מעונין בראוטר במקסימום 250 ש"ח.

וכרטיסי כמה שיותר זולים.

נ.ב לPS3 צריך לקנות כרטיס רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה להיפטר מהכבלים? חוטית היא לעולם יותר אמינה ויציבה מרשת אלחוטית. אם כבר יש לך א הכבלים, פשוט תדאג לתעל אותם כמו שצריך.

מה גם שאם את רק רוצה להוסיף יכולת אלחוטית לרשת הקיימת שלך, אתה יכול להחליף רק את הנתב למה שהמליצו לך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה להיפטר מהכבלים? חוטית היא לעולם יותר אמינה ויציבה מרשת אלחוטית. אם כבר יש לך א הכבלים, פשוט תדאג לתעל אותם כמו שצריך.

מה גם שאם את רק רוצה להוסיף יכולת אלחוטית לרשת הקיימת שלך, אתה יכול להחליף רק את הנתב למה שהמליצו לך פה.

באמת יש אפשרות להוסיף אלחוטית לחוטית שיש לי כרגע? זה ממש יכול לעזור..

כי האמת הסיבה העיקרית לרשת אלחוטית זה הPS3 שנמצא בסלון.

אם כן, אז הראוטר שהציעו לי למעלה הוא כזה? יש עוד כאלו? יותר זולים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחפש משהו יותר זול - זה הראוטר הכי מומלץ

את לא יכול להוסיף רשת אלחוטית לחוטית - כל הראוטרים האלחוטיים משולבים כבר עם חוטי...

הכוונה הייתה שעדיף רשת חוטית בכלל בלי בכלל כי כך הרשת הרבה יותר מהירה ואמינה

אם תוכל להריץ חוטים בכל הבית ולהגיע ל-PS3 וכי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה זה מעליי אמר, אבל אני אנסח את זה בעצמי.

כל נתב (בוא נגיד 99% מהם) מכיל סוויץ' חוטי, כלומר אתה יכול לחבר אליו גם חיבור חוטי.

אם אני מבין נכון, מה שיש לך כרגע זה נתב ללא יכולת אלחוטית. מה שאתה צריך לעשות, זה לקחת את הנתב שהמליצו לך (גם לי יש אותו) ופשוט להחליף אותו עם הנתב הקיים שלך. תחבר את כל החוטים אליו, ואם תרצה גם לחבר אליו משהו אלחוטית, תוכל לעשות את זה.

יש לי חבר שמחבר PS3 אלחוטית, זה עובד לו בסדר גמור, ככה שאני מרגיש בטוח להגיד לך שזה תחליף הולם.

מה גם שאם לא תהיה מרוצה מהחיבור האלחוטי לPS3, תמיד תוכל להעביר עוד כבל.

באופן אישי, אני חושב שכל מחשב (או PS3) לצורך העניין שקבוע במקום, צריך להיות מחובר חוטית. זה אולי השקעה חד פעמית גדולה יותר, כרוכה בקצת מאמץ, אבל אני הייתי משתמש בחיבור רק לתחנות ניידות, כמו LAPTOP וכו'. אבל זה רק אני, שתי הדרכים יעבדו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה זה מעליי אמר, אבל אני אנסח את זה בעצמי.

כל נתב (בוא נגיד 99% מהם) מכיל סוויץ' חוטי, כלומר אתה יכול לחבר אליו גם חיבור חוטי.

אם אני מבין נכון, מה שיש לך כרגע זה נתב ללא יכולת אלחוטית. מה שאתה צריך לעשות, זה לקחת את הנתב שהמליצו לך (גם לי יש אותו) ופשוט להחליף אותו עם הנתב הקיים שלך. תחבר את כל החוטים אליו, ואם תרצה גם לחבר אליו משהו אלחוטית, תוכל לעשות את זה.

יש לי חבר שמחבר PS3 אלחוטית, זה עובד לו בסדר גמור, ככה שאני מרגיש בטוח להגיד לך שזה תחליף הולם.

מה גם שאם לא תהיה מרוצה מהחיבור האלחוטי לPS3, תמיד תוכל להעביר עוד כבל.

באופן אישי, אני חושב שכל מחשב (או PS3) לצורך העניין שקבוע במקום, צריך להיות מחובר חוטית. זה אולי השקעה חד פעמית גדולה יותר, כרוכה בקצת מאמץ, אבל אני הייתי משתמש בחיבור רק לתחנות ניידות, כמו LAPTOP וכו'. אבל זה רק אני, שתי הדרכים יעבדו לך.

הבנתי, תודה LIIIGHT ותודה לליאור דוד שעזר לי רבות דרך הICQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...