60 שנה לישראל - שטרות של 20 ש"ח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 שנה לישראל - שטרות של 20 ש"ח

My_Name

Recommended Posts

אבא שלי עובד כנהג מונית, אז עוברים לו בין האצבעות הרבה שטרות.

כשהתחיל כל השיגעון של השטרות עם הכיתוב "60 שנה לישראל", הוא התחיל ללקט את אותם שטרות שקיבל מלקוחות ולשמור בצד.

במחשבה שזה יכול רק לעזור, המקסימום שיכול לקרות זה שיצא שהוא חסך כסף בשטרות של 20.

אתמול, גיליתי שיש לו 1400 ש"ח, בשטרות כאלה ( :o), הלא זה 70 שטרות.

יש משהו לעשות עם דבר כזה? עדיין קיימים אנשים שמעונינים בדבר הזה ? או שעדיף לשמור את זה, ואולי יום אחד זה יהיה שווה משהו ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לו 70 שטרות של 20 ש"ח , זה שאנשים רוצים עליהם סכומים מטורפים זה לא אומר שהם שווים את זה , כמובן תמיד יש את האחד או השניים שיקנו אם לא פחות מזה .

אולי בעוד כמה הרבה שנים טובות או משהו כזה יהיה להם ערך כלשהו כמו שנאמר מעליי.

בנוסף היה כבר דיון כזה כאן בעבר ...

תנסה למכור, אולי תמצא איזה פראייר שירצה לקנות 20 שקל ב 500 ש"ח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הבדיחה. מילא היו עושים את זה קצת יותר מעניין. אני שם את השטר במדפסת שלי עושה על זה 60 שנה למדינה, יוצא אותו דבר.

עברו לי בידיים הרבה כאלה והעברתי אותם הלאה. גם בעוד 15-20 שנה הם לא יהיו שווים יותר מ300 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתישהו כן זה יהיה שווה יותר אם בשקל אחד יותר או פי 20 יותר זה רק השם יודע אבל מה שבטוח שצריך סבלנות ולקוות שלא יקרה משהו שיעלים את המצבור כסף הקטן הזה...(כמו שריפה גניבה מלחמה טילים ועוד המון אפשרויות...) כמובן שחס וחלילה ופשוט תחכה בסבלנות רוב הסיכויים שיהיו לך ילדים ואבא שלך יוריש את זה להם אז אולי זה יהיה שווה משהו עד אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לשנות ערך כסף, אסור למכור שטר כסף של 20 שקל ביותר מ20 שקל.

אלא אם כן זה מוסכם על שני הצדדים כמובן...

וחוץ מזה אם מישהו רוצה לקנות היום לירה אני בטוח שהוא ישלם יותר מלירה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן זה מוסכם על שני הצדדים כמובן...

וחוץ מזה אם מישהו רוצה לקנות היום לירה אני בטוח שהוא ישלם יותר מלירה..

א) גם לא אם זה מוסכם על שני הצדדים.

ב) כי לירה היא לא מטבע שנמצא בשימוש במדינת . מבחינת המדינה (והחוק, כמובן) לירה היא פיסת מתכת קטנה ועגולה, היא לא מטבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שיש מליון כאלו....

ככה שזה עדיין לא כזה נדיר.

אל תשכחו ששטר של 20 הוא השטר המטבלה הכי מהר . גם אם יש מיליארד כאלה כבר לא מייצרים אותם . כול 5 שנים יש ירידה דו סיפרתית (באחוזים) של אותו הדפסה בעיניין השטרות של 20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) כי לירה היא לא מטבע שנמצא בשימוש במדינת . מבחינת המדינה (והחוק, כמובן) לירה היא פיסת מתכת קטנה ועגולה, היא לא מטבע.

בדיוק באותה צורה עוד כמה שנים מבחינת המדינה השטר הנ"ל יכול להיות חתיכת נייר עם כיתוב "60 שנה לישראל" ולא כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו ששטר של 20 הוא השטר המטבלה הכי מהר . גם אם יש מיליארד כאלה כבר לא מייצרים אותם . כול 5 שנים יש ירידה דו סיפרתית (באחוזים) של אותו הדפסה בעיניין השטרות של 20

בדיוק לכן הוציאו את השטרות החדשים (פולימר), שחלק מהם הם אותם השטרות המדוברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...