כמה אתה מקליד בדקה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתה מקליד בדקה?

ariel-ro

Recommended Posts

חח תראו קטע דפוק.

תעשו הצג מקור, תעתיקו את כל החלק של המילים. תעשו הדבק ואז רווח. חכו שהזמן יגמר זה יעשה לכם הקלדתם 200 מילים נכון. ו0 לא נכון.

אבל בדירוג אין משהו לפני מקום 15 :x

הרגע גילית את הסוד של ג'ניה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש לא טוב למי שרוצה ללמוד הקלדה עיוורת!

א. הוא לא מסביר מהי הפוזיציה הבסיסית.

ב. הוא לא מלמד בהדרגה.

ג. הוא מביא סתם מילים סתמיות ואף קשות, זהו ממש לא המדד!

ד. יש אתר מעולה ופשוט שעולה כתוצאה הראשונה בגיגול של-"הקלדה עיוורת". אני למדתי ככה תוך יומיים.

ה. והכי טוב, מנסיון אישי, זה צ'יטוט, וכמובן להתאמן ב"סתם טקסט" (אבל מאמר, לא אוסף מילים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא טוב, בחיים האמיתיים אני לא אכתוב לך בקבוק, ספר, שלט, , קולה, שוטר, כיסא, צהוב, חתול, פסיכולוגיה, שעון מעורר, קבלן, מיטה

[הקבלן העיר אותי אם הרעשים שהוא עושה, החתול שלי עלה עליי והתחיל להציק לי שאני אלטף אותו, נשארתי במיטה עוד שעתיים עד שהשעון המעורר שלי צילצל, ועכשיו יש לי עבודה לעשות על פסיכולוגיה :(]

אני אכתוב לך משפט הגיוני, כמו מה שאתה כותב כרגע, וזה הרבה יותר קל לכתוב וזה יותר מהיר, מה גם שזה זורם לך מהראש ואתה לא צריך לקרוא מילה - מילה מאיפהשהו, וגם אם כן, רוב הסיכויים שיהיו שם משפטים הגיוניים, מה שיותר קל לזכור מרצף של מילים סתמיות, וככה לא תצטרך להסתכל כל הזמן מה המילה הבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא טוב, בחיים האמיתיים אני לא אכתוב לך בקבוק, ספר, שלט, , קולה, שוטר, כיסא, צהוב, חתול, פסיכולוגיה, שעון מעורר, קבלן, מיטה

[הקבלן העיר אותי אם הרעשים שהוא עושה, החתול שלי עלה עליי והתחיל להציק לי שאני אלטף אותו, נשארתי במיטה עוד שעתיים עד שהשעון המעורר שלי צילצל, ועכשיו יש לי עבודה לעשות על פסיכולוגיה :(]

אני אכתוב לך משפט הגיוני, כמו מה שאתה כותב כרגע, וזה הרבה יותר קל לכתוב וזה יותר מהיר, מה גם שזה זורם לך מהראש ואתה לא צריך לקרוא מילה - מילה מאיפהשהו, וגם אם כן, רוב הסיכויים שיהיו שם משפטים הגיוניים, מה שיותר קל לזכור מרצף של מילים סתמיות, וככה לא תצטרך להסתכל כל הזמן מה המילה הבאה

נכון, אתה תכתוב משפטים הגיוניים. אבל אלו סתם מילים ואם אתה יודע להקליד אותם אתה תוכל להקליד גם משפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק זוכר את התוצאה שלי מהפעם שעברה שפרסמו את האתר הזה פה - 84 מילים נכונות, משהו כמו 450 תוים לדקה, 0 מילים לא נכונות

עריכה: אה, מה שאמרתי רלוונטי למבחן באנגלית, ננסה גם את זה :)

You reached 296 points, so you achieved position 391 of 7625 on the ranking list

You type 385 characters per minute
You have 67 correct words and
you have 0 wrong words

לא בריכוז מלא - וגם ה[הכנס מילה גסה] תקע לי דאודורנט טוב שלא לוקח שעה לרשום את זה :kopfpatsch:

את שניהם עשיתי עיור

הגרסא האנגלית שעשיתי עכשיו:

You type 464 characters per minute
You have 83 correct words and
you have 1 wrong words

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...