למורעלים שביננו... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למורעלים שביננו...

e-d-a

Recommended Posts

אני חייב להסכים עם WizMaster, פשוט שטויות במיץ...

ממש אין הרבה פעולות של הסיירות (כמו ה - 10000 שאמר E-D-A), אני לא יודע אם שתי ידיים יספיקו כדי לספור, אבל ממש לא מדובר במספר גדול.

מה שעוד צריך לזכור שלמבצע יוצא מספר מצומצם מאוד של צוותים - מה שאומר שחייל בסיירת יכול לצאת למצבא אחת לתקופה דיי ארוכה (ואני אומר את זה מיידע ולא מהשערות...) - ועוד משהו, תזכרו שהרבה משימות (כמו בשייטת למשל) מבוצעות ע"י צוותים שמורכבים גם מאנשי מילואים...

אז מי שחושב שיילך לסיירת וכל היום ייצא למבצעים הירואים בשטח האוייב - טועה ובגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש אין הרבה פעולות של הסיירות (כמו ה - 10000 שאמר E-D-A), אני לא יודע אם שתי ידיים יספיקו כדי לספור, אבל ממש לא מדובר במספר גדול.

מה שעוד צריך לזכור שלמבצע יוצא מספר מצומצם מאוד של צוותים - מה שאומר שחייל בסיירת יכול לצאת למצבא אחת לתקופה דיי ארוכה (ואני אומר את זה מיידע ולא מהשערות...) - ועוד משהו, תזכרו שהרבה משימות (כמו בשייטת למשל) מבוצעות ע"י צוותים שמורכבים גם מאנשי מילואים...

אז מי שחושב שיילך לסיירת וכל היום ייצא למבצעים הירואים בשטח האוייב - טועה ובגדול...

אתם צריכים לזכור שהסיירות אמורות לטפל במבצעים המורכבים יחסית מאשר המבצעים הנפוצים יותר. מורכבים הם פחות נפוצים ולכן יש להם פחות כאלה. באמת לא ניראה לי שתוכל לספור את כל המבצעים בשנה על שתי ידיים וגם לא ניראה לי שצהל מפרסם את כל המבצעים שלו אבל אין צורך להגזים ולהגיד שיש להם עשרות בשנה (בטח שלא 10000 :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לכל אלה שרוצים להתקבל לכל היחידות המובחרות בלי קשר ליחידה ספציפית , האם אתם מתאמנים לזה (פיתוח הכושר הגופני ברצינות) ? ... למרות שהכושר הוא רק חלק מהדרישות

פשוט זה דבר אחד להגיד אני רוצה סיירת מטכ"ל ולשבת ולחכות עד הגיוס\מיונים\יום סיירות ,וזה דבר אחר כשאתה באמת משקיע להיות שם ומתאמן (עדיף במסגרת מסוימת) ועדיף כמה שיותר מוקדם ואז לרצות להגיע לסיירת מטכ"ל

אני לא מאמין שיש מישהו שהגיע לסיירת מטכ"ל או לשייטת לדוגמה סתם במקרה בלי רצון חזק מאוד להגיע לשם ובלי גופני גבוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי 10000 מבצעים אל תעבתו את מה שאמרתי!! אמרתי שרק 1 ל10000 מבצעים מתפרסמים תקראו טוב את ההודעה ותבינו לפני שאתם תוקפים. מה אתם חושבים שצה"ל יפרסם כל שלו כאילו זה הארוויזיון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון דיברתי רק על סיירת מטכ"ל, ושתי ידיים זו אפילו הגזמה, מספיקה גם יד אחת.

כמובן שהמס' משתנה בהתאם לצורך המודעיני והמבצעי, אבל זה נע סביב המס' האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה נסחפים....יותר מדי...

ברור שהצבא לא יפרסם על כל שמתבצע

אבל להגיד שרק 1 ל - 10000 מתפרסם ?

זה ממש מוגזם....

לא יודע אם יד אחת מספיקה לספור את הכל.. נראה לי יותר

אחרי הכל הם צריכים לשמור על רמה מסויימת של פעילות מבצעית

אימונים לבד זה לא מספיק.

לגבי כל אלו שלא היה להם צו ראשון עדין וכולם חולמים כבר על הסיירות המובחרות.

אתם עוד הולכים לשנות את דעתכם כל כך הרבה שאין לכם מושג אפילו עד כמה.

הצבא זה אחד הדברים הכי לא מובנים שקיימים.

וגם אלו בעלי המוטביציה והכושר הגופני הטוב ביותר.

שסיירת מטכ"ל נראית כאילו תפורה עליהם לא תמיד מתקבלים.

יש המון שיקולים שלא את כולם אפשר לדעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כל אלו שלא היה להם צו ראשון עדין וכולם חולמים כבר על הסיירות המובחרות.

אתם עוד הולכים לשנות את דעתכם כל כך הרבה שאין לכם מושג אפילו עד כמה.

הצבא זה אחד הדברים הכי לא מובנים שקיימים.

וגם אלו בעלי המוטביציה והכושר הגופני הטוב ביותר.

שסיירת מטכ"ל נראית כאילו תפורה עליהם לא תמיד מתקבלים.

יש המון שיקולים שלא את כולם אפשר לדעת....

לא תמיד?

'לרוב לא' יהיה תיאור יותר מדויק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אחזק פה כמה דברים שאני שומע מחברים, מדובר בהרבה , אבל כמובן שלא יותר מדי, ואם מדברים רק על צבא אז 1 מ10000 קצת מוגזם, אבל הרוב בהחלט לא מתפרסם, וגם לפעמים כשמתפרסם, לא מתפרסם על זה כלום, ולא מספרים איזה יחידה עשתה מה.

מה שכן כמו שאמרו, יש הרבה יחידות כמו סיירת מטכל שכשאין הם יוצאים הביתה חמשושים, ולא עושים הרבה, כמובן שיש אימונים, אבל גם זה לא רוב הזמן...

בקיצור לכל מי שהולך, שלא יחשוב שזה קל, הן מבחינה אישית פיזית ומנטלית, והן מבחינת קבלה שזה כבר מעבר לרמה האישית ויותר שיקולים כלליים של מיקום מגורים, ההורים, פרוטקציות וכדו, אבל בהצלחה לכל מי שרוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...