למורעלים שביננו... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למורעלים שביננו...

e-d-a

Recommended Posts

מי שאומר שצו ראשון לא כל כך חשוב - לא נראה לי שיש לו מושג מה הוא אומר...

כמו ש-kookie אמר, מה שתעשו בצו הראשון ישפיע על על עתידכם הצבאי - ואתם לא יודעים אפילו כמה.

בצו ראשון נקבע לכם הדפ"ר והקבע שיקבעו לכם בעתיד אם תוכלו להגיע ליחידות כאלו או אחרות, ויותר רלוונטי לעתיד - אם תוכלו לצאת לקצונה (למי שזה חשוב לו)

ועוד משהו... נקבע שם גם נתון נוסף (צד"כ) שמנבה בצורה כזו או אחרת את המוטיבציה שלכם - דבר שיקבע אם תוכלו להגיע ליחידות מסויימות.

אז לסיכום...

כל מי שחושב שהוא יוכל לזרוק בצו הראשון ואח"כ יהיה בסדר - שלא יצפה להגיע לגדולות בצבא.

פעם עוד היה ניתן לערער על "נתוני האיכות" במהלך השרות - דבר שהיום בלתי אפשרי !!!

אז רק שתדעו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה כ"כ מצחיק? ::)

אומרים את השאיפות... מה הקשר לעובדה של 'קיבלתי צו ראשון' או 'עוד לא קיבלתי צו ראשון' ?!

שתגדל תבין ;D

הקושי המנטלי והפיזי ביחידות האלו הוא הרבה יותר גדול ממה שאתה מסוגל לתאר לעצמך...

מבודדים אותך מן החברה, יש מקרים לא מעטים של חיילים שזקוקים לטיפול פסיכולוגי שוטף, החיילים בקושי יוצאים הבייתה...

אני מכיר אישית בחור חביב שלפני הגיוס שלו היה מלא שמחת חיים וחברותי, לאט לאט הוא התדרדר, כשהוא חזר הבייתה בסופי שבוע

הוא בקושי דיבר עם מישהו, הסתגר בחדר שלו לבד, החברים שלו לאט לאט התנתקו ממנו..

נכון שזה מקרה חריג, אבל רק באתי לומר שמהות היחידות האלו היא שונה מכל מה שחשבתם עליו, כל אחד צריך לחשוב טוב טוב לפני שהוא נכנס למיונים בכלל, לראות אם זה מתאים לו(מבחינה פיזית ומנטלית בעיקר), אם מישהו חושב על להגיע ליחידות האלה בגלל "הכבוד" שמתלווה עם הקבלה ליחידה פשוט חי באשליות, בכלל החיילים בכמה מן היחידות האלו, בכלל לא הולכים עם תגי יחידה ולוחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גברברון אתה... העניין הוא שבירור מידע שכזה הוא בלתי חוקי ואסור בהחלט.

וזה לא ממש משנה, בסופו של דבר אתם תדעו פחות או יותר ע"פי התפקידים שיינתנו לכם בטופס ההעדפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיק זה לראות את כול מי שעדיין לא היה לו צו ראשון אפילו אומר 'אני רוצה שייטת', 'אני רוצה מטכ"ל', 'אני רוצה 669'..

;D

כן אהה :D

כמה פעמים כבר שיניתי את דעתי לגבי הצבא... בגיל 15 החלטתי שאני הולך לסיירת מטכ"ל. (LOL). עכשיו אני בן 17 ואני כבר לא בטוח אם אני רוצה ללכת לקרבי.

אז לכל הילדים פה... אתם אנשי מחשבים... ולרובכם מסגרת של סיירת לא תתאים ( :-X)

שאתם חושבים על הצבא אתם רואים רק רובים מגניבים שראיתם בקאונטר סטרייק ואיך תהרגו ערבים....

לדעתי זה חשוב לשרת בקרבי.. זה תורם הרבה לאישיות וכל הבולשיט אבל לא צריך להתלהב מהיחידות המיוחדות.. זה סתם קריעה וזה עושה לך נזקים פיזיים לכל החיים.

תותחנים OWNZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Selinko - כאחד בן 17 שלא עשה עוד יום בצבא, אני לא חושב שאתה יכול להגיד משהו על שרות בקרבי...

אף אחד שהולך לקרבי, לא יודע בדיוק מה זה אומר, אבל הוא הולך כי יש לו מוטיבציה ורצון להיות קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לכל הילדים פה... אתם אנשי מחשבים... ולרובכם מסגרת של סיירת לא תתאים ( :-X)

שאתם חושבים על הצבא אתם רואים רק רובים מגניבים שראיתם בקאונטר סטרייק ואיך תהרגו ערבים....

איך אתה מסיק מסקנות שגויות שכאלה?

כולם פה אנשי מחשבים? מז"א?

לכולנו יש תחביב אחד גדול ומשותף הנקרא מחשבים והייטק, אבל זה לא אומר שאנחנו "אנשי מחשבים" .

זה בסה"כ תחביב...!

כמו שאני אוהב מחשבים, אני אוהב גם ספורט, ועוד הרבה דברים...

אז תעשה טובה ואל תדבר שטויות, אוקיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Selinko - כאחד בן 17 שלא עשה עוד יום בצבא, אני לא חושב שאתה יכול להגיד משהו על שרות בקרבי...

אף אחד שהולך לקרבי, לא יודע בדיוק מה זה אומר, אבל הוא הולך כי יש לו מוטיבציה ורצון להיות קרבי.

אתה צודק 100%

אבל לפחות אני מבין בניגוד לאחרים פה שצבא זה לא פיקניק.

לכל האחרים..

לדעתי זה יעבור לכם... זה חלום של כל ילד ללכת ליחידות הכי מובחרות בצבא.. אבל זה שטויות. כל הרעל הזה עובר אחרי דקה בדיוק.

לי זה עבר אחרי גדנ"ע של קרבי ( חמישה ימים) ותאמין לי שזה היה ממש שטויות... זה היה בדיחה(לעומת הצבא). ועדיין היה לי קשה..

כי אני מפונק... ואני מאמין שככה גם אתם

אז לפני שאתם מחליטים שאתם הולכים לסיירת תראו אם אתם בנויים בכלל למסגרת כזאת. אני רוצה ללכת לקרבי... בשביל הח'ברה והכל אבל לא בשביל לקום כל יום בחמש בבוקר ולעשות 200 שכיבות שמיכה... ולרוץ 20 קילומטר. זה לא בשבילי.

עריכה:

מצטער שנשמעתי מתנשא קצת.. כאילו אני יותר גדול מכם... אבל בדיוק ההפרש בין גיל 16 ל-17 גרם לי להבין שהצבא זה לא מה שחשבתי שזה.

ושוב... שלא תבינו אותי לא נכון.. אני רוצה לתרום לצבא ולמדינה... אני החלטתי שאני הולך לקרבי... אבל בין קרבי לסיירת מטכ"ל ההפרש די גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והבחירות שלו...

ותאמין לי שאני לא מפונק כי לעבוד בחום של 50 מעלות מינימום (כשרגיל החום ב35-40) זה ממש לא נקרא להיות מפונק ועוד עבדתי בשביל מינימום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Selinko, יש כאלו שהרעל ממש לא עובר להם אחרי דקה...

אלו האנשים שמגיעים ליחידות האלו - וגם נשארים בהם.

יכול להיות שבגלל שאת מפונק (כמו שאמרת) - לך זה לא מתאים.

יהיו כאלו, והרבה שמאוד יהנו ביחידות האלו - כי למרות שקשה (וממש קשה) יש עוד המון דברים שאין ביחידות אחרות.

עוד כמה שנים אתה תבין... (ואני ממש לא מנסה להשמע מתנשא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל אחד שרוצה לשרת בקרבי... ואני מיתכוון להיתקלויות עם מחבלים פעילות יום יומית בשטחים... וכ'ו

עם הוא לא יגיע לאחת מהסיירות... הוא לא יראה דברים כאלה בחיים... כל מי שמגיעה לגדודים והוא חושב שהוא חייל קרבי בולשיט!!!

3 שנים כלב שמירות של הצבא!!!! חיילים קרבבים אמיתיים זה רק הסיירות ואו יחידות ההיתנדבות...!!!

וכל אחד שיש לו פרופיל 97 וקב"א מעל 52 חייב לעשות כל מאמץ כדי להגיע ליחידות המובחרות...

למרות שהוא אוהב מחשבים וכל השטויות האלה... מחשבים בצבא שלוש שנים זה משעמם!!! אחרי הצבא עוד תספיקו לילמוד מחשבים

ולעבוד במקצוע הזה!!!! בצבא כולנו חייבים לעשות שירות קרבי..!!! ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אתה בסדר? חייב להרוג לפחות ערבי אחד? עם חשיבה כזאת לא יתנו לך להתקרב לנשק במרחק 100 מטר...

לא כולם חייבים להיות קרביים - ללא החיילים שמבצעים את תפקידם בעורף (מה קוראים אותם ג'ובניקים) בהרבה מקרים עבודה חיונית בלעדיה הצבא לא היה מתקיים,למרות שישנם גם אנשים שמבזבזים 3 שנים סתם. וזה שאמרת שאלו שלא הולכים ליחידות מובחרות לא באמת קרביים זו גם טעות, מי לדעתך עושה את כל הפעולות בשטחים? לא רק יחידות מובחרות אלא גם הגדודים הרגילים - חבל שאתה לא מעריך את עבודתם ככה :( .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...