למורעלים שביננו... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למורעלים שביננו...

e-d-a

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי כל אחד שרוצה לשרת בקרבי... ואני מיתכוון להיתקלויות עם מחבלים פעילות יום יומית בשטחים... וכ'ו

עם הוא לא יגיע לאחת מהסיירות... הוא לא יראה דברים כאלה בחיים... כל מי שמגיעה לגדודים והוא חושב שהוא חייל קרבי בולשיט!!!

3 שנים כלב שמירות של הצבא!!!! חיילים קרבבים אמיתיים זה רק הסיירות ואו יחידות ההיתנדבות...!!!

וכל אחד שיש לו פרופיל 97 וקב"א מעל 52 חייב לעשות כל מאמץ כדי להגיע ליחידות המובחרות...

למרות שהוא אוהב מחשבים וכל השטויות האלה... מחשבים בצבא שלוש שנים זה משעמם!!! אחרי הצבא עוד תספיקו לילמוד מחשבים

ולעבוד במקצוע הזה!!!! בצבא כולנו חייבים לעשות שירות קרבי..!!! ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;)

אם אתה מעריך רק את החיילים הקרביים אז אין לך בכלל מושג מה זה צבא ואתה לא יודע איך עובדת מערכת כי גם כל הג'ובניקים כביכול תפקיד שהוא אומנם לעיתים לא מוערך ואף מזלזלים בהם אבל אל תשכח שבלי כל אותם החיילים האלו, כל היחידות הקרביות לא היו יכולות להתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל אחד שרוצה לשרת בקרבי... ואני מיתכוון להיתקלויות עם מחבלים פעילות יום יומית בשטחים... וכ'ו

עם הוא לא יגיע לאחת מהסיירות... הוא לא יראה דברים כאלה בחיים... כל מי שמגיעה לגדודים והוא חושב שהוא חייל קרבי בולשיט!!!

3 שנים כלב שמירות של הצבא!!!! חיילים קרבבים אמיתיים זה רק הסיירות ואו יחידות ההיתנדבות...!!!

וכל אחד שיש לו פרופיל 97 וקב"א מעל 52 חייב לעשות כל מאמץ כדי להגיע ליחידות המובחרות...

למרות שהוא אוהב מחשבים וכל השטויות האלה... מחשבים בצבא שלוש שנים זה משעמם!!! אחרי הצבא עוד תספיקו לילמוד מחשבים

ולעבוד במקצוע הזה!!!! בצבא כולנו חייבים לעשות שירות קרבי..!!! וכל אחד חייב להישתדל להוריד לפחות ערבי אחד...!!

(המשפט האחרון זה אישי)!!!

אתה מגזים.

אומנם יש הבדלי רמות ברורים בין סיירות מאוד מובחרות, וגולני

לבין שיריון והנדסה קרבית למשל

אומנם לסיירות באמת יוצא להיות בחוד החנית ולהיות בקרבות יותר

והקרבים הפחות נותנים להם גב

אבל גם אלה הרבה פעמים נלחמים..בדיוק מול אותם ערבים

ורוב ההרוגים זהלא דוקא הסירות אלה היחידות הקרביות הרגילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו.. שאלה רצינית לגמרי.

לצו שלי בעוד חודשים אני רוצה ללכת כמו בנאדם ולעשות רושם טוב ונתונים טובים..

שיהיו לי נתוני פתיחה טובים ליחידה קרבית כלשהיא.

אם אני הולך עם חמצון בשיער.. זה יכול להותיר איזה רושם לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא מומחה אבל אני בספק שזה יפגע בנתוניך.

עד כמה שזכור לי אף אחד לא רושם איך נראת שם, מה גם שרוב הסיכויים שאתה לא היחיד שמחמצן שיער... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמצון? ביג דיל..

מה תגיד על זה שאני הלכתי עם 2 איקיים שחברה שלי עשתה לי לילה לפני? אדומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים.

אומנם יש הבדלי רמות ברורים בין סיירות מאוד מובחרות, וגולני

לבין שיריון והנדסה קרבית למשל

אומנם לסיירות באמת יוצא להיות בחוד החנית ולהיות בקרבות יותר

והקרבים הפחות נותנים להם גב

אבל גם אלה הרבה פעמים נלחמים..בדיוק מול אותם ערבים

ורוב ההרוגים זהלא דוקא הסירות אלה היחידות הקרביות הרגילות

צחי, אתה טועה. :P

הסיירות הן ממש לא(!) חוד החנית של הצבא, 90 אחוז ואפילו יותר מן הצבא מורכב מגדודים, ואלו הם שמבצעים את רוב העבודה, והם בהחלט חוד החנית של צה"ל.

הם אלו שעוסקים בפעילות יומיומית של בט"ש, הם אלו שיוצאים למעצרים, מארבים וסיורים, והם אלו ששומרים על המחסומים והגדרות.

והם לא עושים את זה פעם בשבוע או פעמיים, אלא כל יום במשך כמעט כל היום.

לשם השוואה, את מס' המבצעים שסיירת מטכ"ל עושה בשנה אני יכול לספור על שתי ידיים(אמנם מורכבים ביותר, אבל עדיין...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע של התרשמות

אם משהו יכנס עם מליו עגילים וחורים בכל מקום זה בטוח ישפיע על התרשמות של משהו

לאותו האדם המחורר פשוט יכנסו בפרופיל(ידוע לי שמורידים על עגילים/פירסינגים ושאר שטויות הוודוו העצמי)

שיער מחומצן זה לא משהו רציני שיש לדאוג ;)(כשיספרו אותך קצוץ, השיער המחומצן לא יהיה רלוונטי)

בהצלחה בצו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ממש שטויות בזה שאתה יכול לספור את המשימות שסיירת מטכ"ל עושה בשתי ידיים אתה חושב שאתה שומע על כל משימה שלהם? אז ממש לא, שומעים על משימה אך ורק כאשר חייל (לא עלינו חס ושלום זה רק לצורך המחשה) נהרג, אתה לא תוכל לספור את המשימות שלהם על 100 ידיים...

ודרך אגב הם עושים את המשימות שלהם בשילוב עם סיירת דובדבן עם השייטת ועם סיירת גולני, כמו המבצע שארז אשכנזי יהיה זכרו ברוך (אח של e.t באמת באמת משתתף בצערך וכואב גם לי) נהרג בו לפני שבוע המבצע היה מעורב בשלוש סיירת, ופורסם רק בגלל שהיה הרוג (יהיה זכרו ברוך), ואם לא בחיים לא היינו שומעים על המבצע הזה.

אז שקורה מקרה של נהרג מצד צה"ל במבצע כזה זה רק 1 ל10000 ויש הרבה יותר ממה שאתה חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ממש שטויות בזה שאתה יכול לספור את המשימות שסיירת מטכ"ל עושה בשתי ידיים אתה חושב שאתה שומע על כל משימה שלהם? אז ממש לא, שומעים על משימה אך ורק כאשר חייל (לא עלינו חס ושלום זה רק לצורך המחשה) נהרג, אתה לא תוכל לספור את המשימות שלהם על 100 ידיים...

ודרך אגב הם עושים את המשימות שלהם בשילוב עם סיירת דובדבן עם השייטת ועם סיירת גולני, כמו המבצע שארז אשכנזי יהיה זכרו ברוך (אח של e.t באמת באמת משתתף בצערך וכואב גם לי) נהרג בו לפני שבוע המבצע היה מעורב בשלוש סיירת, ופורסם רק בגלל שהיה הרוג (יהיה זכרו ברוך), ואם לא בחיים לא היינו שומעים על המבצע הזה.

אז שקורה מקרה של נהרג מצד צה"ל במבצע כזה זה רק 1 ל10000 ויש הרבה יותר ממה שאתה חושב...

איזה בליל של שטויות בהודעה אחת, אתה מצחיק!

בבקשה אל תדבר על מה שאתה לא יודע, תחסוך מאיתנו את כל הבולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...