קירור שקט לצ'יפסט, חיבור "לולאות", ללא הגבלת תקציב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור שקט לצ'יפסט, חיבור "לולאות", ללא הגבלת תקציב

nineball

Recommended Posts

ערב טוב לכולם :xyxthumbs:

לאחרונה סיימתי לבנות את ה שלי מבוסס D945GCLF2 עם מעבד אטום 330 כפול .

הקירור שמגיע על המעבד עלוב בצורה מבישה, סינק פסיבי מאלומיניום עם 6 סנפירים. תקעתי שם מאוורר 40 מ"מ שפועל על 5V, אבל אני מחפש פתרון קבוע ויעיל.

איזה קירורים טובים יש לצ'יפסטים שיכולים להיתפס על "לולאות", וכמה שיותר שקטים?

-ישנה הגבלת גובה של 7 ס"מ, חשוב מאוד!

-לא חייב להיות פסיבי, המארז שבניתי מכוסה ספוג אקוסטי מבפנים ברובו, וסופג רעש מעולה. רק שלא יהיה משהו עם מאוורר 40 מ"מ שעושה 6000RPM.....

אגב, אם מישהו לא הבין במקרה, חיבור "לולאות" הוא חיבור כזה-

chipset_heatsink.bmp

תודה לכל העוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי איך נראה לך מיותר אם אתה לא יודע על איזה מדובר |:

למקרה שלא שמת לב-

הקירור שמגיע על המעבד עלוב בצורה מבישה, סינק פסיבי מאלומיניום עם 6 סנפירים. תקעתי שם מאוורר 40 מ"מ שפועל על 5V, אבל אני מחפש פתרון קבוע ויעיל.

הכנתי גם מתאם שהמאוורר יפעל על 7V, קיבלתי שיפור, אבל רחוק ממה שאני מחפש, זה אלתור דבילי. הסינק עצמו כל כך עלוב שלא משנה איזה מאוורר אני אתקע שם, הרבה שיפור בטמפרטורה אני לא אקבל.

חוץ מזה, אין דבר כזה "מיותר", המעבד חם יותר ממה שאני רוצה שיהיה, אז אני רוצה אחר, זה הכל.

נראה לי שאני אקח את הזלמן שהציעו פה ואתקע עליו את המאוורר שאני משתמש בו כרגע, זה בטח יחסל קצת חום שם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה קצת סלט פה. אני מבקש לקרוא טוב טוב-

הלוח הוא לוח Mini ITX של אינטל עם מעבד ATOM 330 פצפון, ואותו מעבד עושה שימוש בקירור של צ'יפסט. מה שאני מעוניין לקרר הוא המעבד, לא הצ'יפסט. הצ'יפסט של הלוח (945) דווקא מקורר היטב.

איך אתה יודע ש "היטסינק כזה אמור להספיק" אם לא ראית בכלל את הסינק? אתה מצחיק אותי

http://www.intel.com/Assets/Image/prodlarge/D945GCLF2.jpg

זה הלוח, הסינק ללא המאוורר זה הסינק שיושב על המעבד. את הדרעק הזה אני רוצה להחליף, גם אחרי שכבר הצמדתי אליו מאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי הזלמן נכנס רק באלכסון, וצריך לעקם בשבילו כמה ברזלים.

קראתי שהזלמן NB32 משהו (מרובע, בצבע זהב) הולך מצוין עם האטום, במיוחד עם מאוורר

עכשיו רק נשאר לחפש אותו בסביבה, ואם יש קצת מזל, נמצא גם את ה NB47 לא J (דומה ל 32, רק גבוה יותר וכחול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...