מיונים לשחקים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיונים לשחקים

FunkyMonk

Recommended Posts

אהלן.

לאחרונה נכחתי בשלב המיונים הראשון של שחקים ("יום המבחנים הגדול").

לא יודע איך הלך לי, אבל דווקא יצאתי בהרגשה טובה.

לפני כמה ימים נודע לי כי במסגרת המבחנים מויינתי למסלול חבצלות, וקיבלתי הזמנה לכנס הסברה על הנושא.

אמרתי לעצמי, שאם קיבלתי לחבצלות, אז אני בטח אקבל למסלולים שונים בשחקים (כי הרי חבצלות נחשב לתוכנית מצויינות, מה שאומר שהרף קבלה למיונים לא נמוך בכלל).

פתחתי תאתר וראיתי "הועברת להמשך מיונים בשחקים". אחלה. איזה מסלול בדיוק??

התקשרתי לאיתור קדם צבאי של מודיעין ושאלתי "מה עם המיונים שלי לשחקים?"

וקיבלתי את התשובה המפתיעה - "אתה לא ממויין לשחקים".

מישהו אי פעם נתקל בממויין לחבצלות שלא מויין לאף מסלול בשחקים? האם יש לי סיכוי להגיע למסלול כלשהו בשחקים, אם אני חותם ויתור על חבצלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין ממש קשר בין שחקים וחבצלות.

חוץ מזה, אל תהיה בטוח שאתה לא באמת ממוין לשחקים, ייתכן שזו טעות מצידם, במיוחד כשאתה אומר שבהתחלה אמרו לך שכן עברת את המיונים.

תלחץ עליהם שיבררו באמת מה קרה בדיוק, ויעבירו אותך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין ממש קשר בין שחקים וחבצלות.

חוץ מזה, אל תהיה בטוח שאתה לא באמת ממוין לשחקים, ייתכן שזו טעות מצידם, במיוחד כשאתה אומר שבהתחלה אמרו לך שכן עברת את המיונים.

תלחץ עליהם שיבררו באמת מה קרה בדיוק, ויעבירו אותך הלאה.

לא יודע ממש אם יש או אין קשר בין חבצלות לשחקים..

אבל במיונים לשחקים מודיעים לנו שאנחנו גם יכולים להימצא מתאימים לחבצלות, ובאתר של מודיעין כתוב לי "הועברת דרך פרוייקט שחקים - לחבצלות".

נראה לי שפשוט מה שאני אעשה זה בכנס הסברה לחבצלות אראה אם מישהו יכול להגיד לי מה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם נגשתי למבחנים של שחקים ו/או חבצלות ועברתי אותם, קיבלתי זימון לכנס הסברה הזה שבסופו יתנו לכם משהו כמו שאלון העדפות

אם אתה רוצה ממש להתקבל לחבצלות אל תעשה את מה שאני עשיתי ותרשום בעדיפות ראשונה את הקורס

ד"א בכנס לא יתנו לכם הרבה מידע סתם רקע כללי כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...