"אנחנו בעלי הבית", "אין לי שום דבר טוב להגיד על המדינה הזאת" - חברי כנסת ערבים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אנחנו בעלי הבית", "אין לי שום דבר טוב להגיד על המדינה הזאת" - חברי כנסת ערבים

DarkMoh

Recommended Posts

נפתח לא מזמן דיון לגבי חברי הכנסת הערביים והאי-פסילה שלהם מהכנסת, הדיון פה ספציפית מתקשר לכתבה הזו: http://www.mako.co.il/news/channel2/Weekend-Newscast/Articles/itemId=efca49960f90f110VgnVCM100000290c10acRCRD

תגידו לי, איך לעזאזל הוא מעז להתבטא ככה? הם חושבים שהם בעלי הבית כאן, שונאים את רוב האנשים שהם לא פלסטינאים וכששואלים אותם למה הם לא רוצים לגור במדינה פלסטינית אין להם תשובה? נו באמת, פשוט ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאשים אותו, זה התפקיד שלו הוא מייצג את הבוחרים שלו שאלו שאיפותיהם.

אני כן מאשים את בג"ץ שמאפשרת לו ולחבריו להיבחר לכנסת ולקבל ממני וממך כסף על זה :kopfpatsch:

אני שמעתי לא מזמן איזה תאוריה מעניינת שטוענת שהפלסטינאים (וערביי ישראל) לא מעוניינים ב"שתי מדינות לשתי עמים" אלא הם רוצים מדינה דו-לאומית שבמשך הזמן הם יהפכו לרוב וככה הם יקבלו את כל / פלסטיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי לא מזמן איזה תאוריה מעניינת שטוענת שהפלסטינאים (וערביי ישראל) לא מעוניינים ב"שתי מדינות לשתי עמים" אלא הם רוצים מדינה דו-לאומית שבמשך הזמן הם יהפכו לרוב וככה הם יקבלו את כל / פלסטיין.

נשמע די הגיוני ותואם לעובדה שהוא גימגם כששאלו אותו למה הוא מתנגד למדינה פלסטינאית. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם הוא יתנגד גם לחוק הגבלת ילודה כלשהו... כי אם ינסו להעביר אחד כזה, הוא ייקלע למצב פאדיחה. מצד אחד זה יראה את כוונותיו האמיתיות, מצד שני הערבים ישנאו אותו אם לא יתנגד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להעביר שום חוק הגבלת ילודה. כל מה שצריך זה להוציא אותם מחוץ לחוק, בינתיים. גם זה לא כ"כ קשה, צריך סך הכל להזמין אותו לאיזשהי תוכנית חדשות בשביל ראיון ולהגיד לו שהדבר "יקנה לו חשיפה", אבל באותו זמן להביא לשם כתב שיוציא ממנו את המיץ עם שאלות נוקבות לגבי מה המטרה שלו כחבר-כנסת, איפה הוא רוצה לראות את הפלסטינאים עוד 50 שנה, לשאול מדוע הוא מתנגד למדינה פלסטינאית כאשר הדבר יביא לו חופש, ולקנח את כל זה עם השאלה האם הוא ישמח אם הפלסטינאים יהיו רוב בארץ ויהיה אפשר לבטל את כמדינה יהודית, והאם זוהי המטרה הנוכחית שלו.

או שהוא יצא שקרן וכולם יראו את הפנים האמיתיים שלו - דבר שיגורר המון מחאה ציבורית לגבי המינוי שלהם כחברי כנסת, או שהוא יגיד את האמת, ואז בג"ץ ידחק לפינה מאוד צרה ויהיה חייב לבטל אותן כמפלגות, win win situation.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ צודק!

תודה תודה תודה לשמאל! תודה שאתם תומכים במדינתנו ורוצים רק לטובתה! וטובתה מובנת,

צריך לרחם על הטרוריסטים כי הם בסך הכל אנשים כמונו ומגיע להם לחיות!

צריך לתת להם נשק וצריך לתת להם את האדמות שהם רוצים כי מה, אין מצב שהם ינסו לפגוע בנו אחרי כן! הם אנשים טובים שרוצים שאנחנו נחיה איתם בשלום.

שהם אומרים שהם לא מכירים במדינה יהודית וצריך להרוג את כל הציונים זה במילים אחרות רצון לשלום ודו קיום!

וצריך להגיד תודה לבג"ץ על זה שהוא מרשה לאנשים טובים אוהבי להיות בכנסת ולקבל תקציב מאזרחי היהודים, ואני מדגיש היהודים,

כי ערביי לא הכי אוהבים לשלם מיסים או לעשות משהו בשביל המדינה אלא רק לחיות על קיצבאות וזה בסדר כי גם אין מי שמוכן לאכוף את הדברים הללו עליהם..

וגם אם פתאום נגיד, אחמד טיבי ירגל לטובת איזושהי מדינה, נגיד סוריה זה גם בסדר כי זה לא יהיה ממש צפוי..

-כל זה נאמר בהתבטאות קיצונית אבל בהחלט אני לא מכליל את כל ערביי כי אני מכיר גם אנשים טובים,

זה מתייחס בכלליות למצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שעצוב זה שבאמת רוב המדינה בפיעור פה אחרי שבג"ץ אישרו אותם.

אני באמת חושב שצריכים להעיף את כל מי שבבג"ץ ולעשות סדר בבתי המשפט בארץ, איך יכול להיות שאנשים שונאי יקבלו מיסים ויוכלו לנהל פה עניינים?!

אמן אמן שסוף סוף תהיה לנו מדינה של ישראלים יהודים אוהבי ארץ , עזבו את השמאלנים הם סתם אדיוטים.

צריכים להעיף את כל מי ששונא את המדינה לעזה. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא- הבעיה היא לא בבג"צ או בחברי כנסת הערביים- אלא בזה שאין מי שיפקח על ההחלטות השמאלניות של שופטי בג"צ.

למעשה אין שום גורם שמבקר את פעילות השופטים, והחלטותיהם. מערכת משפטית כמו שיש לנו מתאימה למשפטים שעושים לנו בתי הדין הבין לאומיים.

בשם איזה צדק הם מדברים? מי יצא פה צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלי היא כסיסמת ביתנו: "בלי נאמנות, אין אזרחות".

לאזרחים שמתבטאים כנגד המדינה בצורה כזאת צריך לשלוח לתחומי הראשות הפלסטינית ולא לתת להם פנסיה\קצבת ביטוח לאומי\משכורת ממדינת .

אין עוד מדינה בעולם הדמוקרטי אשר הייתה מגלה סלחנות כה רבה כלפי גילויים בוטים של חוסר נאמנות בקרב אזרחיה. לא כל שכן, בזמן שבניה נלחמים למען ביטחון כל אזרחיה, יהודים וערבים כאחד.

ולא, אלו לא הדברים היחידים שחברי כנסת ערבים וערבים ישראלים אמרו או ביצעו מעשים כנגד המדינה...

ח"כ לשעבר עבד- אלמאלכ דהאמשה שמקבל מהמדינה פנסיה חודשית של כ-7,000 שקל אמר: "אני מוכן להיות שהיד".

ח"כ עבאס זכור מקבל מהמדינה משכורת חודשית של כ-33,000 שקל אמר: "אנחנו גאים בחמאס ובכל מי שתומך בו".

ח"כ ג'מאל זאחלקה מקבל משכורת חודשית מהמדינה של כ-33,000 שקל אמר: "מי שיתנדב לשירות הלאומי ייחשב כמצורע".

ח"כ אחמד טיבי מקבל מהמדינה משכורת חודשית של כ-35,000 שקל אמר: "חיזבאללה נאלץ לחטוף חיילים ישראלים בגלל טיפשות ישראל", "הארץ הזו היא שלנו, לא שלכם!"

ראש עיריית סכנין מאזן גנאים מקבל מהמדינה משכורת חודשית של כ-27,000 שקל אמר: "תחי פלסטין שבירתה ירושלים".

משפחתו של המחבל עלא אבו- דהים עדיין מקבלת קיצבה מביטוח לאומי.

ח"כ לשעבר עזמי בשארה נחשד בריגול חמור למען חיזבאללה וברח מישראל קיבל מהמדינה פנסיה חודשית של כ-8000 שקל.

ולא חסרות הדוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...