הג'אמפר של כונני סיגייט - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הג'אמפר של כונני סיגייט

hmickey

Recommended Posts

נתקלתי כמה פעמים בדיון המקיף בכונני בהערות בקשר להסרת הג'אמפר שבכונן.

אני חיברתי את הכונן כמו שהוא.ואני שואל אם מחשהו יכול להיות מפורט יותר ולהסביר לי כדלהלן:

1. האם זה הכרחי, חשוב מועיל וכו' להסרת הג'אמפר הנ"ל,] ומה יקרה אם לא אסיר אותו.

2. האם היתן לראות בדיוק היכן מיקומו של הג'אמפר (האם הוא דומה בצורה ובמיקום לג'אמפר של כונני IDE)?

תודה מראש על הטרחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-jumper מגביל ל-SATA 1.5Gb/s. אתה רוצה? תסיר אותו. לא רוצה? אל תסיר אותו. זה לא יתן לך תוספת ביצועים, בזה אתה יכול להיות בטוח. לא יקרה שום דבר אם לא תסיר אותו, אך אם הלוח שלך מאפשר SATA 3.0Gb/s אז אין סיבה שיהיה ג'אמפר. הג'אמפר מיועד ללוחות-אם ישנים שלא תומכים ביותר מ- SATA 1.5Gb/s.

וכן הוא נמצא איפה שיש ג'אמפרים בכונני IDE, זה לא השתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-jumper מגביל ל-SATA 1.5Gb/s. אתה רוצה? תסיר אותו. לא רוצה? אל תסיר אותו. זה לא יתן לך תוספת ביצועים, בזה אתה יכול להיות בטוח. לא יקרה שום דבר אם לא תסיר אותו, אך אם הלוח שלך מאפשר SATA 3.0Gb/s אז אין סיבה שיהיה ג'אמפר. הג'אמפר מיועד ללוחות-אם ישנים שלא תומכים ביותר מ- SATA 1.5Gb/s.

וכן הוא נמצא איפה שיש ג'אמפרים בכונני IDE, זה לא השתנה.

סליחה שאני מתפרץ, איך אפשר לבדוק אם הלוח אם מאפשר SATA 3GB?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי הסבר מקיף, תודה לכולכם!

יש לי עדין הקופסא של הלוח (GA-G31M-S2L) ומצויין עליו בסוף טבלת המפרט: SATA 3Gb/s/8.

מחר אשלוף את הג'אמפר כשאנתק את הכוננים האחרים לפני ביצוע עדכון ה-FW.

שבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי הסבר מקיף, תודה לכולכם!

יש לי עדין הקופסא של הלוח (GA-G31M-S2L) ומצויין עליו בסוף טבלת המפרט: SATA 3Gb/s/8.

מחר אשלוף את הג'אמפר כשאנתק את הכוננים האחרים לפני ביצוע עדכון ה-FW.

שבוע טוב!

מדובר בג'אמפר שליד החיבר SATA? כלומר הג'אמפר הזה שבורר (או היה בורר פעם) בין MASTER ל SLAVE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...