Steam - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

לא אמרתי שזה יקרה מחר או בכלל. אבל הנקודה היא שהמשחקים האלה עובדים כל עוד למישהו שם בא שהם יעבדו. אתה לא באמת קונה את המשחק דרך STEAM, אתה שוכר אותו לתקופה לא מוגבלת, כמו על כל דבר שהוא .

אני לא אומר שזה סיבה לא לעשות את זה (כמו שאמרתי, קניתי מהם שני משחקים), אבל אני חושב שאנשים לא מודעים לעניין הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מושג על מה אתה מדבר

אתה קונה את המשחק,הוא שלך ואתה יכול להפעיל אותו/להתקין אותו כמה פעמים שאתה רוצה

תקרא פה כמה דברים. זה די ישן, אבל הרעיון שם: http://www.kuro5hin.org/story/2003/9/13/03945/7308

הנקודה שלי היא לא שזה אסון הDRM וצריך להמנע מזה בכל מחיר, אבל אנשים חושבים שלקנות משחק מSTEAM זה שווה ערך לקנייה של משחק פיזי בחנות, ושהדבר היחידי ששונה זה שלא צריך דיסק, וזה פשוט לא נכון.

DRM בעצם משאיר את הכוח בידי המוכר לנצח. אם אתה מוכן לקבל את זה או לא, זה שיקול שלך.

ולגבי להפעיל ולשחק כמה פעמים, לפני כמה זמן יצא איזה משחק בSTEAM, אולי שמעת עליו, קראו לו HL2. כל מי שהצליח לקנות אותו, לא הצליח להפעיל אותו כי STEAM קרס. מי שהצליח להפעיל את STEAM היה צריך גם לעדכן אותו וכו' וכו'.

VALVE ללא ספק עשו בית ספק לכל החברות הגדולות בהקשר של (במיוחד עם SPORE, כל המערכת הנוראית שהתלוותה לSPORE, לא קיימת אם אתה מוריד אותו מSTEAM), אבל זה עדיין אמצעי שליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

First of all, there is no allowance made for playing offline. If you don't have an internet connection then you can't play your game, even if it's a single player game that doesn't neccessarily need an internet connection. That is, until Valve decides to make a version of Steam that will work without a network connection.

Now this by itself wouldn't be too bad. Most gamers have DSL or permanent 56K and wouldn't be too fussed by this. But what happens when the network itself becomes overloaded or worse, goes down?

This is exactly what happened the evening Steam was released. The network was just completely overloaded. If you could start a game you were lucky. If you could update your game data to the most recent version you were luckier still. For the past 18 hours the game has been unplayable despite the fact that every person on Steam has a legally licensed copy of Half-Life or Counterstrike which they paid good money for.

אפשר לשחק בסטים בלי חיבור אינטרנט

During the CS 1.6 beta, Valve implemented bots, which are computer controlled players that could play Counter-Strike instead of a human. This was one of the most attractive features of CS 1.6 and about the only reason I became a beta tester for Steam in the first place. The latest release version has stripped bots. While I was quite happy with the quality of the bots in previous beta versions, the powers that be obviously thought that they weren't good enough and stripped them out completely.

Normally, you just don't update and keep playing like you always did. Now, you don't have a choice. Your entire gameplay experience is in the hands of some programmer. Whether you thought their previous effort was better is irrelevant. Whether you like an old feature or weapon is no longer your concern. Welcome to the age.

אם זה היה משחק מלא אז עוד היה אפשר להתלונן אבל זה היה BETA

כל מי שנרשם לבטא צריך להסכים לעובדה שהמשחק יכול להשתנות ברגע ושאין שום הבטחה לכלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את הרעיון. הרעיון הוא שDRM אומר שאתה אף פעם לא מקבל בעלות על המשחק. אתה יכול לשחק בו, להתקין אותו על כמה מחשבים וכו', אבל זה אף פעם לא באמת שלך. זה חסרון של המערכת שאני חושב שחשוב לציין בדיון הראשי הזה. שכל אחד ייקח מזה מה שהוא רוצה.

בכל מקרה, אני חושב שסיכמנו את הנקודה הזו, אני בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכתוב פה סתם משהו כדי שהדיון הזה יופיע לי ב"תגובות חדשות להודעות שלי"

אבל אם אני כבר פה, למה שלא תראו כמה אני מכור ל (המשחקים לא מותקנים בגלל המעבר שלי ל WIN7)

וואייי אחי מטורף!

כל זה ואין לך את CS? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה

רציתי לקנות דרך סטים את חבילת המשחקים של X-com. כשנכנסתי לאתר של סטים בבית קיבלתי הודעה שהמשחקים לא זמינים באזור שלי.

היום נכנסתי לאתר שוב הפעם מהעבודה ואני רואה את המשחקים ויכול לקנות אותם!

אני מנחש שזה קורה בגלל סוג של פרוקסי או משהו כזה אבל השאלה היא האם אני יכול לבצע את הרכישה מהמחשב בעבודה (בלי להתקין שום תוכנה על המחשב שם, אסור) ולהוריד את המשחקים במחשב בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...