Steam - הדיון הראשי - עמוד 295 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

47$ מקלפים? וואו

אני קניתי את ביושוק 1 ו- 2 שיושבים אצלי בווישליסט כבר איזה שנה אולי, והשנה הגיעו למחיר הכי נמוך- 3.99$ לאחד (לעומת 4.99$ בכל המבצעים הקודמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הערך של הקלפים ירד בצורה דרמטית סביב הסייל

הקלפים של האירוע נמכרים ב 7 סנט לאחד שבאירועים קודמים זה היה בסביבות 30 סנט ואפילו 60 סנט לקלף אירוע

כל הקלפים שלי מעל 3500 היו שווים 330 דולר לפני הסייל ועכשיו הערך הכולל ירד מתחת ל 250 דולר

אחרי שהכל יתאזן נמכור את כל הקלפים שאני יכול למכור במעל 10 סנט והשאר נשמור

בקשר למשחקים קניתי שלושה

TOMB RAIDER - אגב אחרי שהתחלתי לשחק גיליתי שיש למשחק הזה איזה בעיה יחודית הוא ממש גורם לי לתחושה לא טובה קשה להסתכל במסך ויש עוד שמדווחים דומה עליו כאילו הוא קשה לעיניים

GROW HOME - ממש אהבתי את המשחק ועכשיו קניתי אותו בשביל לתמוך ברגע שהתקנתי אותו היה לי כבר אפשרות להמשיך מהשמירה שהייתה לי מותקנת וקיבלתי מלא היישגים של המשחק בבת אחת

BACK TO THE FUTURE - לאחות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

47$ מקלפים אבל לא בדיוק מפורט כמה זמן לקח להגיע לזה, בנוסף מהקניות שלו הוא קיבל עוד קלפים.

בערך שבועיים לקח לי להגיע ל-30 דולר ועוד כחודש ל-20 דולר נוספים. עם שימוש בכלים המתאימים (ראה ההודעה הזו וזו שאחריה) זה דרש מאמץ מינימלי. כמובן שבשביל להגיע לסכום כזה צריך הרבה משחקים בספרייה. אחרי שמכרתי את כל הקלפים של כל המשחקים בספרייה שלי אפשר להגיד שהחגיגה נגמרה ומעכשיו זה יהיה הרבה יותר בקטן. בכל זאת, היה נחמד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את התוכנה ואין לי צורך בה מאחר שגיליתי אותה אחרי שהשגתי את כל המשחקים שלי.

מכרתי גם הרבה וגם העלתי את עצמי רמות, בכל מקרה עד היום עשיתי איזה 10.55$ ועדיין לא קניתי כלום אולי בSale הבא...

אגב השתמשת בחלק מהקלפים לעלות רמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שאני עושה עם הקלפים זה מוכר אותם, ורצוי בכמה שפחות מאמץ. אין לי עניין ב-badges או ברמות, וכמה שקראתי על זה לא ברור לי איך זה שיש כל כך הרבה אנשים שכן יש להם עניין בזה. זה שברמות גבוהות יותר נופלים קלפים לא גורם לי לרצות להגיע לשם, כי המאמץ וההתעסקות גדולים מהתועלת. אני לא מתכוון למשל לקנות או להחליף קלפים כדי שזה יקרה. המוטו שלי בנושא הזה הוא "מוכרים בלבד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהשתמשתי בקלפים שלי כדי לעלות רמות ובעצם יוצא כנראה שהייתי עושה הרבה יותר, בנוסף בחג המולד גם מכרתי וקניתי כ"כ הרבה קלפים עד שהייתי צריך לאשר טופס כדי להמשיך למכור, אבל גם ברוב הקלפים האלו השתמשתי כדי לעלות רמות.

Community Market FAQ

Why do I have to provide additional documentation if I haven't reached 200 market sales?

We request this information early on so that you have time to fill it out accurately. Validation by the third party can take time, if you hit the 200 limit without the form validated you will not be able to sell additional items until validation is complete.

What if I choose not to provide or fill out the additional documentation?

You are not required to provide the additional documentation, however if you do not provide this information and reach 200 Market sales you will not be able to list additional items. You will still be able to purchase items from the Community Market as this form does not affect buying on The Market.

Do I have any obligation to collect or pay sales, VAT, or other transaction taxes based on transactions I engage in in the Community Market?

Different countries have different rules relating to the taxation of digital transactions. Most jurisdictions do not require individuals to register for, collect or pay sales, VAT or use taxes in connection with occasional sales where they do not qualify as "professional" sellers. However, the ultimate responsibility for determining any tax requirements that may apply to sales you make in the Community Market rests with you, and so if you are concerned about the issue you should consult your own tax advisor. Note that, with respect to our administrative fee, if any sales, VAT, or other taxes are due on that payment, we will be responsible for paying those taxes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי צריך למלא את הטופס הזה.

אפשר לשאול מה אטרקטיבי עבורך בלעלות רמות, והאם אתה קונה קלפים רק בשביל זה או מסיבה נוספת?

תחביב נחמד כזה מבחינתי יחד עם זה שכל רמה גם מקבלים רקע ופרצופון והעניין שאני עולה את הרמות רק בעזרת קלפים שאני מוכר/קונה ולא טוען כסף לSteam בשביל לקנות קלפים כי אם אני אקנה משהו זה יהיה רק משחקים או תוכנות.

לגבי העניין עם הליבה אחת אני לא נתקלתי מאחר וגם אין שינוי בטמפ' של המעבד וגם אני כרגע עם 8.1 Pro x64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת חוות דעת על chivalry? פחות מ10 שקל אבל אני משחק בעיקר single player בלי חברים שיש להם את המשחק.

אותה סיבה שוויתרתי על L4D2

ממליץ

אם זה הסוג משחק שאתה מחפש

תסתכל ביוטיוב ותחליט אבל אני ממליץ לך עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...