Steam - הדיון הראשי - עמוד 292 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

למרות ששום דבר לא חוקי נעשה עם התוכנה מאחר ואתה חייב לרכוש את המשחק כדי לקבל את הקלפים אני עדיין מעדיף שלא להשתמש, למרות שגם ככה עוד לפני שהייתי מודע לתוכנה הזאת סיימתי להשיג את כל הקלפים למשחקים שיש לי וברגע שיהיה לי אפשרות לקבל במשחקים נוספיםעוד לא מפריע לי לפתוח את המשחק ולקבל את הקלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי יוצר התוכנה אין בעיה ולא צפויה בעיה, אבל מעבר לעובדה שסטים לא ניסו עד היום לחסום אותה אין דרך לדעת בוודאות מה יהיה בעתיד. קשה לי להאמין שהם ייעשו צעד קיצוני כלשהו מבלי להזהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט יפעילו את המערכת בעתיד על משחק חדש שיצא ובזמן ההשקה של המשחק עצמו ישיקו גם את המודים בתשלום וככה יהיה פחות מקום להתמרמר

כי לא תהיה קהילה מסביב למשחק טרי

זה שהם ניסו כמו שהם אומרים במכה אחת למחוק את כל הקהילה מסביב למודים של סקיירים זה באמת מהלך מלוכלך ורע ועוד ניסו ליפות את זה

והסיבה היחידה שהם ירדו מזה היא שכנראה לא השתלם להם כלכלית

כנראה המכירות של המודים בימים האלו היו חלשות ביותר וכל העניין גרם יותר נזק מתועלת

בדוק הם עדיין יכניסו מודים בתשלום בהזדמנות הבאה שתהיה להם על משחק אחר ולאט לאט זה יהפך לסטנדרט

רק שבמקום שזה יהיה מיידי כמו שהם רצו זה יקח כמה שנים

עריכה"

מאמר מעניין על איך המשחקים השתנו ממוצר מוגמר שקונים בחנות לשירות אוןליין מתמשך

http://midortechies.com/2015/04/28/the-real-issue-with-valve-corporation-123/

This transition from games seen as products to titles treated as ongoing services was pioneered by none other than itself.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Steam Inventory Helper - הרחבה לכרום ולפיירפוקס שמאפשרת למכור קלפים בלחיצה אחת. ניתן להגדיר מחיר יחסי קבוע בהתאם למחירי השוק.

לא מזיק לשים לב מה עושים כשמשתמשים בפיצ'ר של ההרחבה הזו למכירת קלפים במאסה ("Sell multi items"). בגלל הגדרה לא נכונה מכרתי בטעות קלף מסוג foil שנמכר לאחרונה ב-$3 (כן, זה מעבר להזוי) ב-39 סנט. כדי להמנע מזה שימו לב שאתם לא מגדירים מחיר ספציפי ומסמנים Auto Accept. עם מחיר כל כך נמוך זה די וודאי שיהיה Buy Order שיבצע רכישה בשניה שהקלף מוצע למכירה, מה שלא משאיר אפשרות לתקן. קצת מבאס, אבל קשה להתלונן כשתוך ימים ספורים קיבלתי $10 מכרייה אוטומטית ומכירה חצי-אוטומטית של קלפים. המטרה שלי היא שאת כל המשחקים בסייל הקיץ ארכוש מהלופט גשעפט הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכיף בלמכור קלפים אוטומטי

דווקא נהנה למכור אותם אחד אחד

ובשביל להשיג אותם אני משתמש בזה

http://www.steamidlemaster.com/

פעם הייתי ממש מתקין את המשחקים ופותח כמה במקביל עד שעברתי לתוכנה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אתה מתכוון ע"פ , בכל מקרה זה נשאל כבר אתמול בעמוד הקודם

התוכנה חוקית? יש סכנה כלשהי?
למרות ששום דבר לא חוקי נעשה עם התוכנה מאחר ואתה חייב לרכוש את המשחק כדי לקבל את הקלפים אני עדיין מעדיף שלא להשתמש, למרות שגם ככה עוד לפני שהייתי מודע לתוכנה הזאת סיימתי להשיג את כל הקלפים למשחקים שיש לי וברגע שיהיה לי אפשרות לקבל במשחקים נוספיםעוד לא מפריע לי לפתוח את המשחק ולקבל את הקלפים.
לפי יוצר התוכנה אין בעיה ולא צפויה בעיה, אבל מעבר לעובדה שסטים לא ניסו עד היום לחסום אותה אין דרך לדעת בוודאות מה יהיה בעתיד. קשה לי להאמין שהם ייעשו צעד קיצוני כלשהו מבלי להזהיר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכיף בלמכור קלפים אוטומטי

דווקא נהנה למכור אותם אחד אחד

לצערי רק חצי-אוטומטי. עדיין צריך להכנס ל-Inventory ולהקליק שם על כמה דברים. הייתי מעדיף לא לראות שום דבר שקשור לקלפים, ורק לראות את כמות הדולרים שיש לי ב-Steam Wallet גדלה בהדרגה. אני לא רואה מה הכיף בקלפים עצמם והפסקתי לנסות להבין. מה שכן זה נחמד שיש אנשים שמוצאים בהם עניין ומוכנים לשלם לי עבורם כסף.

ובשביל להשיג אותם אני משתמש בזה

http://www.steamidlemaster.com/

כנ"ל. לפני התוכנה הזו הקלפים היו מטרד נטו. עכשיו הם דרך נחמדה לקבל כסף בשביל לקנות משחקים. עדיין אני לא בטוח שהדקה~שתיים שאני משקיע ביום בסיפור הזה שווה את הכסף שאני מקבל בחזרה, אבל זה מרגיש כאילו שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...