Steam - הדיון הראשי - עמוד 244 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

אכן טעות. במזל הספקתי לקנות :)

קניתי עותק אחד לעצמי ואחד לחבר באוסטרליה שישן באותו רגע. מישהו אחר שלח עותק לעוד מישהו שאנחנו מכירים. עשיתי כבר את חישוב ההוצאות שלי במכירה. נתתי מתנות בסך 11.27$ במכירה הזאת והמשחקים שקיבלתי שווים בערך 12-14$ אם אני לא טועה (tropico 4 ו dragon age ultimate) אז אני די מאוזן. לעצמי קניתי בכ22$ .

גם ככה יש לי הרבה יותר משחקים מאשר זמן לשחק בהם. עם תינוק בן חודשיים בכלל כל הזמן הפנוי שלי נעלם. :s07:

אגב ראיתי שבGMG זה היה בזול פעם היה להם הנחה גדולה + קופון 30% + cash back /כסף-בחנות .אני לא חושב שזאת גרסה שעובדת על .

בכלל GMG אתר שתמיד שווה לעקוב אחריו . הם עושים הנחנות ענקיות וגם נותנים מתנות מדי פעם. אגב חבר שלי מאוסטרליה סיפר לי שהם דפקו את האוסטראלים עם מחירים בשמיים. האוסטרלים תמיד תמיד אוכלים אותה בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודקים. אין שום סיבה שלא לאפשר לצרכנים לארוז את המשחקים כ-Gift ולהעביר למי שבא להם. הם מנצלים את עצם היותם מונופול כדי למנוע זליגת רווחים. לא ברור לי איך התביעה הקודמת לא צלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים מבחינה חוקית להחליט (במידה והתביעה תצליח) שעל כל הורדה נוספת של משחק שקניתי אני משלם איזה סכום סימלי? (שימוש שוטף בשרתים או משהו בסגנון, כמו שמשלמים לבליזרד כל חודש על שימוש בשרתים של WOW גם אחרי שקנית את המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים מבחינה חוקית להחליט (במידה והתביעה תצליח) שעל כל הורדה נוספת של משחק שקניתי אני משלם איזה סכום סימלי? (שימוש שוטף בשרתים או משהו בסגנון, כמו שמשלמים לבליזרד כל חודש על שימוש בשרתים של WOW גם אחרי שקנית את המשחק)

הם עושים את כבר עכשיו. הסכום שאתה משלם על משחק נותן לך את "הזכות" לשחק במשחק דרך סטים. אם תבדוק את התקנון שלהם, אתה תראה שכתוב שם שמבחינה חוקית כל המשחקים שייכים לסטים, ולא לצרכן. המטרה של התביעה זה להפריד את המוצר מהשירות, כך שיהיה אפשר לסחור בו כמוצר כלכלי לכל דבר. ובנוגע לתשלום חודשי. טכנית הם יכולים לעשות את זה, אבל להתחיל לדרוש כסף עבור דבר שהיה עד כה בחינם, בלי שום שיפורים משמעותיים, זה מתכון בטוח לכשלון עסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תודה על הלינקים אבל הם לא עוזרים הרבה-

יש לי LIVE ID וזה גם לא עוזר. הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא למחוק את המשחק ולהתקין מחדש. מישהו יודע איך עושים uninstall למשחק מסטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל למחוק סתם את הכל ולהוריד מההתחלה...

תגבה את התיקיה של המשחק במקום אחר במחשב, ואז ותעשה delete local content.

אחר כך תתחיל להתקין את המשחק כרגיל אבל תעצור את ההורדה אחרי כמה שניות (כשהסטים כבר יצר את התיקיה של המשחק) ותדביק את הגיבוי לתוך התיקיה של המשחק (כמובן תעשה אישור לכל הודעות ה"הקובץ הזה כבר קיים, האם ברצונך להחליף אותו" למניהן).

אחר כך תעשה verify integrity of game cache (נמצא באותו מקום של הdelete local content)

והסטים יריץ בדיקה שהקבצים תקינים ויוריד כמה קילו-בייטים שיהיה חסרים.

קרדיט ל HuGeMouTh :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין למה WB בחרו להשתמש בדבר הזה...רק בעיות זה עושה...

ניסית באמת לעשות verify integrity of game cache לפני שאתה מוחק או כל דבר אחר? מידי פעם הוא מוצא משהו. למרות ששוב נראה כאילו זה בעיה שנגרמת מ GFWL ואין מישהו בעולם שיודע להתמודד על התוכנה הזו :P תתכונן שהיא תעשה לך בעיות גם בהמשך ::)

תנסה את אחד מאלה:

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=115574

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2318449

כנראה שהפתרון הוא באמת לשחק ב local account, דיי קשה למצוא איך פותחים משתמש כזה כי MS מפגרים.

נ.ב.

ב batman arkham city המצב אפילו יותר גרוע, המשחק זמין ב רק במדינות מסויימות, יש הגבלה למספר ההתקנות שאפשר לעשות ו GFWL השמיד שם שמירות של אנשים כל שבוע :screwy:

אם WB ימשיכו ככה אני ממליץ בחום לא לקנות את המשחקים שלהם, אם הם רוצים כסף שיוציאו משחקים שאפשר לשחק בהם בלי כאב ראש ודאגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...