Steam - הדיון הראשי - עמוד 247 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

נראה מעניין. כמו הכלאה בין קונסולה ל- - העוצמה של ה- בשילוב האופטימיזציה שמאפשרת חומרה יעודית. בכל מקרה מה שהכי עניין אותי:

Can I download the OS to try it out?

You will be able to download it (including the source code, if you're into that) but not yet.

אולי בכל זאת תהיה מערכת קוד פתוח ולא פלטפורמה סגורה באופן מלאכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שהכי עניין אותי זה USE IT TO BUILD A ROBOT, טיפה OVERKILL אבל אם יביאו לי אחד בחינם יכול להיות שאני אעשה את זה xD

אין שום היגיון בלינוקס סגור, זה גם היה מנוגד לכל מה שהם אמרו עד להשקה הזו. אני לא מבין למה אנשים חושבים כל הזמן ש יעשו משהו למרות שהם מדברים על כיוון אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אנחנו קהילת שחקני ה- רק נרוויח מזה.

valve בעצם יוצרת קונספט חדש של קונסולה: חברות צד שלישי יספקו את החומרה, או לחילופין אנחנו בעצמנו נבנה את הריג.

נתקין את steamOS בדואל בוט לצד WIN, ונהנה ממשחקים חדשים בילעדיים של Valve.

אין ספק שברגע שהרעיון יקרום עור וגידים, מיקרוסופט הראשונה שתלחץ מזה, דבר שיביא את מיקרוסופט לתמוך-

במשחקים בילעדיים ל-WIN במקביל לקונסולה XBOXone.

צעד מבורך של valve שיצור יותר תחרות עבורנו משתמשי ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקין את steamOS בדואל בוט לצד WIN, ונהנה ממשחקים חדשים בילעדיים של .

דואל-בוט והנאה לא הולכים ביחד. אפשר להמתיק את הגלולה ע"י התקנה של אחת מהמערכות במכונה ווירטואלית או ע"י שימוש ב-WINE כדי להריץ חלונאיות תחת , אבל ממש לעשות בוט כדי להשתמש בחלונות ואז לעשות בוט כדי לשחק משחק זה רחוק מחווית שימוש מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אנחנו קהילת שחקני ה-PC רק נרוויח מזה.

valve בעצם יוצרת קונספט חדש של קונסולה: חברות צד שלישי יספקו את החומרה, או לחילופין אנחנו בעצמנו נבנה את הריג.

נתקין את steamOS בדואל בוט לצד WIN, ונהנה ממשחקים חדשים בילעדיים של Valve.

אין ספק שברגע שהרעיון יקרום עור וגידים, מיקרוסופט הראשונה שתלחץ מזה, דבר שיביא את מיקרוסופט לתמוך-

במשחקים בילעדיים ל-WIN במקביל לקונסולה XBOXone.

צעד מבורך של valve שיצור יותר תחרות עבורנו משתמשי ה-PC.

זה בכלל לא רעיון חדש ,לי זכור ה3DO ,אולי היו גם קונסולות דומות לפניה ,אין לי מושג

במחשבים זה היה עוד הרבה לפני עם "תואמי "

למעשה רוב שוק המחשבים ורוב שוק הסמארטפונים היום מבוסס על זה

המון יצרניות ,המון דגמים ,אבל הרוב אותה ,וחומרה מאותה משפחה שמתאימה למערכת ההפעלה ,למרות הבדלים גדולים בכוח החישוב ,בין הדגמים השונים

ב3DO אומנם החומרה עצמה היתה דומה ,אבל היו שינוים בעיצוב ופיצרים בין הדגמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה תגובה להודעה ששלחו לפני ולהודעות שבאו בעבר שהעלו חשש ש ינסו ליצור מערכת סגורה שמבוססת על לינוקס.

את הקרנל עצמו וכמעט את כל הרכיבים האחרים של מערכת ההפעלה גנו/לינוקס אי-אפשר לסגור בצורה חוקית. הרישיון שלהן מחייב שהקוד ישאר פתוח. אני חששתי שואלב תסגור את כל הרכיבים האחרים שהיא הוסיפה, כמו מה שקרה ל-OSX - שיחררה את קוד המקור של הקרנל, אבל כל הממשק הגראפי ותוכנות המשתמש הן קוד סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע.. הקונטרולר הזה נראה מוזר. אין ספק שאני רוצה לנסות אותו, אבל אני לא יודע אם דבר כזה יכול להחליף לי את הקונטרולר של ה 360 שכבר התרגלתי אליו ואל מיקום כל הכפתורים אצלו...

בכלל מיקום הכפתורים בקונטרולר של וואלב קצת מוזר לי, אבל מצד שני, יכול ליהיות אפילו טוב יותר המיקום שלהם. הכפתורים XYAB בקונטרולר 360 הרבה פחות חשובים מהבאמפרים והטריגרים.

מה שכן שילוב של מסך בקונטרולר בהחלט יכול ליהיות מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתם שמגע יחליף את הסטיקים, נחרדתי לחשוב שמדובר במשהו שמזכיר מסך מגע, או טראקפד. אחרי שראיתי את התמונה, אני דווקא חושב שזה יכול להיות מאוד מאוד סימפטי. הייתי רוצה לנסות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני בהתחלה חששתי מזה. אחרי שנים של נסיון להתרגל לשליטה עם סטיקים במסך מגע על וiOS עדיין לא הצלחתי להתרגל לזה. אבל מה שוואלב מראים בתמונה יוצר איזור ביניים שיכול ליהיות נוח משניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...