מחשב לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק

yossi21

Recommended Posts

יש לחבר שלי מחשב שהספק שלו נשרף, אז הוא שם ספק חדש. חשבנו שזה יפתור את הבעיה, ניסיתי להדליק את המחשב ושום דבר לא קרה. לא היה אפילו מתח שהגיע לספק. יש למישהו מושג למה ומה עושים? תודה.

נ.ב.

בוא נאמר ורשמתי הודעה בפורום ואני מעוניין בעוד שבועיים לקרוא אותה שוב, איך אני מוצא אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מכמה שאלות דווקא:

1. למה החלטתם שהספק נשרף מלכתחילה?

2. תגדיר "שום דבר לא קרה" בבקשה. האם יש לדים כלשהם על לוח האם? האם הם דולקים כאשר המחשב מחובר לחשמל (כשהוא כבוי)?

3. תסביר בבקשה למה החלטת ש"לא מגיע מתח לספק". הספק מקבל את המתח משקע החשמל בבית. למה שלא יגיע אליו מתח?

4. האם אתם בטוחים שכל החיווט בוצע כראוי? האם נגעתם בחיבורים מלבד אלו של הספק, כגון חיבורי הפאנל הקדמי?

ולעניין ההודעות הישנות - קודם כל מומלץ לבדוק האם יש תגובות חדשות להודעה בעזרת "הראה תגובות חדשות להודעות שלי". אם אין, לחץ על כפתור "פרופיל", אחת האפשרויות שם היא רשימת ההודעות של המשתמש הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מכמה שאלות דווקא:

1. למה החלטתם שהספק נשרף מלכתחילה?

2. תגדיר "שום דבר לא קרה" בבקשה. האם יש לדים כלשהם על לוח האם? האם הם דולקים כאשר המחשב מחובר לחשמל (כשהוא כבוי)?

3. תסביר בבקשה למה החלטת ש"לא מגיע מתח לספק". הספק מקבל את המתח משקע החשמל בבית. למה שלא יגיע אליו מתח?

4. האם אתם בטוחים שכל החיווט בוצע כראוי? האם נגעתם בחיבורים מלבד אלו של הספק, כגון חיבורי הפאנל הקדמי?

ולעניין ההודעות הישנות - קודם כל מומלץ לבדוק האם יש תגובות חדשות להודעה בעזרת "הראה תגובות חדשות להודעות שלי". אם אין, לחץ על כפתור "פרופיל", אחת האפשרויות שם היא רשימת ההודעות של המשתמש הנוכחי.

1. החלטנו, כי לספק יש ריח שרוף והוא גם לא עובד.

2. יש לדים בלוח אם, הם דלקו לרגע אחד ומיד כבו.

3. בזה יכול להיות שאתה צודק שהגיע מתח לספק מהחשמל בבית, אמנם כשלחצתי על כפתור ההדלקה של המחשב לא היתה שום תגובה.

4. להגיד לך את האמת, חוץ מזה שחיברתי את הכבל חשמל לספק וניסיתי להפעיל את המחשב לא בדקתי שום דבר אחר. אבל אני לא מבין איך חיבורים של הפאנל הקדמי קשורים לפתרון הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...