תשתית שלא מאפשרת מעל 1.5\2 מגה ביט לשנייה ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית שלא מאפשרת מעל 1.5\2 מגה ביט לשנייה ?

KoM

Recommended Posts

ברצוני לשדרג את האינטרנט שלי למהירות של 3 לערך, עברתי חבילה והכל טוב אבל היום התברר בבזק כי התשתית אינה מאפשרת מהירות של 3 וכדומה, האם הגיוני הדבר ? האם יש איזורים שלא מוכנים לאינטרנט מהיר באמת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי לפי מה הם החליטו , בגדול הגורם שמשפיע על רוחב הפס הם הניחות ו יחס אות/רעש של הקו .

עכשיו יכל להיות שהטכנאי עשה בדיקה רגילה מול הציוד קצה שלך וקיבל נתונים שלא מאפשרים מהירות כזאת .

אבל יכל להיות שהנתונים לא נכונים כי למשל אחד המכשירים שמחוברים לקו בבית שלך עושה בעיות , ומוריד את "איכות הקו" .

תנסה לנתק את כל המכשירים מהקו בבית ולחבר רק את המודם ללא פילטר על הקו , ותתקשר לבזק שיבצעו בדיקה לראות לאיזו מהירות אתה מוגבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.. יש לי עומס אדיר על הקו ממערכות אזעקה, פקסים, ממירים של YES שהבנתי שלא עושים לו קל, האם כל אלה יכולים לגרום לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.. יש לי עומס אדיר על הקו ממערכות אזעקה, פקסים, ממירים של YES שהבנתי שלא עושים לו קל, האם כל אלה יכולים לגרום לזה ?

אם אני מחבר את הממיר של YES לקו , המודם בכלל לא מסתנכרן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר שמחובר לקו חייב להיות מחובר עם פילטר, אחרת הוא יפיל את הסנכרון.

אם יש דברים שלא ניתן לחבר בעזרת פילטר מסיבות שונות ו/או יש הרבה מכשירים מחוברים לקו, כדאי לבקש מבזק לפצל את הקו, או במילים אחרות לשים פילטר מרכזי בבית. החיסרון העיקרי בשיטה הזאת הוא שיש רק שקע טלפון אחד בבית שיהיה ניתן לחבר דרכו את המודם.

חשוב לציין שזה לא יפתור בעית מרחק מהמרכזיה, אם ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...