כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת? - עמוד 10 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לקנות אקסבוקס ליום הולדת?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא זה לא מה שאני אומר

יש כמה אפשרויות

1-לחבר כבל רשת ארוך מחד אחד לאחר

2-לקנות כרטיס רשת רישמי ב100$

3- לחבר ל360 ראוטר ולעשות איזה קומבינה שהראוטר הזה ישמש ככרטיס רשת (יותר זול מכרטיס רישמי )

אבל כמו שאמרתי מהדברים שאתה אומר מומלץ לך PS3 ולא 360 וחבל שאתה קונה מכשיר שגם ככה פחות מתאים לדרישות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה ללכת על PS3,אבל הבעייה היא המשחקים המאוד יקרים

אין פתרונות אחרים לזה?

הPS3 לא מוגדרת כקונסולה לטחונים בלבד?

את הקומבינה הזאת שאמרת במספר 3 איך עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש בגוגל איך עושית את זה

ובעניין משחקים משחקי PS3 עולים כמו משחקי 360

זה שאתה רוצה פרוצים זה כבר סיפור אחר ולמרות מה שחלק יגידו לך אין דבר שבטוח לגמרי מבאן ואז תאבד המון מהדברים שה360 נותנת

חוץ מזה אתה אוהב פלטפורמות וה360 גרוע בזה

הPS3 הרבה יותר טוב בפלטפורמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני פורץ,מה הדברים שאני מאבד מהבוקס?

ואין מצב שבגירסאת ELITE יש כרטיס רשת אלחוטי?כאילו,זו הגירסא הכי משוכללת של בוקס,אז בה חייב להיות,לא?

אין בעלית כרטיס רשת רק רגיל

ובעניין שאסור לדבר אליו עכשיו ניזכרתי שתכלס יש מצב לא לקבל באן רק במשחקי סינגל אבל זה בדיוק הבעיה שלך

ה360 נועד לפני הכל למשחקי מולטי -תבדוק את המשחקים הגדולים ביותר שלו לרובם המוחץ מצב אונלין איכותי

בין אם זה הילו 3\COD4\גירס 2 \אפילו למשחק שנחשב הטוב ביותר שלו נכון להיום GTA4 יש מצב רציני

למרות שבמקרה של GTA4 יש גם סינגל אבל המולטי מוסיף לו הרבה

אתה רוצה לוותר על מולטי רק שתוכל לשחק בזול ב360.. ?

זה כמו לוותר על המיזוג אוויר \הריפוד \הכיבוד \והבלונדה הלוהטת שאתה נוסע בלימוזינה

או במילים אחרות זה כמו לקנות לימוזינה ולקבל סוסיתה במקום -תעשה לעצמך טובה ותשכח מזה

חבל לך על הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם וגם

יש הרבה משחקי מולטי כמו COD4\קילזון 2 אבל גם משחקים כמו ראצאט 4 וMGS4 שהם בעיקר בסינגל

אבל תזכור שהPS3 כולל הכל מהקופסה

יש ארד דיסק בכל חבילה כרטיס רשת וחוטי בכל חבילה כונן בלו רי בכל חבילה ככה שהוא גם נגן סרטים

והמשחקים באותו המחיר של משחקי 360

פשוט תחשוב על אפשרות לקנות משחקים משומשים ולהחליף משחקים אם אנשים אחרים ולקנות לפעמים גם משחקים בחול

חוץ מזה רציתה את ראצאט וזה קיים רק בקונסולות של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוקס לא כולל הכל מהקופסא?

הפרימיום והעלית כוללים ארד דיסק

הארקיד לא ולקנות ארד דיסק רישמי ל360 מאוד יקר

לPS3 לאומת זאת גם אם אתה רוצה לשדרג את הארד דיסק הקים אתה יכול לקנות ארד דיסק לניידים רגיל ולהנות מהרבה נפח

אפשר אפילו SSD אבל זה מאוד יקר היום ל360 אין אפשרות כזאת כי MS מחיבים אותך בגירסה הרישמית שמאוד יקרה יחסית לנפח אכסון

כרטיס רשת אלחוטי ובלו רי אין באף גירסה ובלו רי נכון להיום אין בכלל ל360

מה שכן לפעמים יש באנדלים אם משחקים אבל את זה יש גם בPS3

ואם אני לא טועה יש בפרימיום ובעלית אוזניות ומיקרופון אבל בגלל שיש תשלום של 50$ בשנה למנוי זהב

כבר עדיף את הPS3 שלא מצריך מנוי בתשלום לשחק במולטי וככה אתה יכול לקנות רק אוזניות ומיקרופון לPS3 וזהו

תחשוב על זה גם ככה שהPS3 מתוכנן להחזיק הרבה יותר זמן מהPS3 למרות שכרגע די מדשדש במכירות

הWII שמנצח במכירות ואני אישית אוהב אותו הוא חלש חומרתית ושחצי עולם יעבור לLCD גדולים ומחיר הPS3 ירד משמעותית

בטח יוחלף במכשיר חדש של נינטנדו עוד בערך 3 שנים

ה360 לא מוכר טוב מחוץ לארצות הברית והסיבה היחידה שהוא שני כרגע באירופה זה שהוא יצא שנה לפני הPS3

ובסופו של דבר בגלל שחלק מהגימרים שלו ישדרגו לPC בעתיד ובגלל שאין ארד דיסק בכל גירסה וכמכשיר HD תומך רק בDVD

יש לו חסרונות שכניראה יגרמו לMS לנטוש אותו עוד שנתיים 3 וכרגע לא ברור אם הם ימשיכו בתחום כי הם נפתרו מחלק מהמפתחות צד ראשון ושני שלהם כולל המפתחת של הילו שזה ספינת הדגל שלהם

יש ערכות שבאלמר (המנכל של מיקרוסופט היום) לא מעונין בתחום הזה

לאומת זאת הPS3 ואני לא חובב סוני שאני אומר את זה בגלל הטכנולוגיה וסוני עצמה יכול להחזיק הרבה זמן

אני גם לא חושב שסוני תרצה להוציא קונסולה חדשה מהר אבל כן תרצה לישאר בתחום

ובלוי ריי גורם לאיכות טובה יותר מבחינה גראפית?

ליביו תוכל להביא כאן רשימה של משחקי פלטפורמה שיצאו לPS3?

לא אבל הוא מאפשר למפתחים להכניס הרבה יותר דברים למשחק כולל גרפיקה

אם תחשוב על זה שGTA4 בגרסת הPC הגיע על 2 -DL בבלו רי אתה יכול להכניס כמה כאלו

וב360 אם זה היה יוצא ככה זה אומר להחליף דיסקים כל הזמן

לPS3 יש יכולת לעשות כמה ערים של GTA4 על גבי דיסק אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...