חילוק הדיסק הקשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חילוק הדיסק הקשיח

Nahasapeemapetilon

Recommended Posts

שלום

היום קיבלתי את המחשב החדש שלי שבו גם דיסק קשיח חדש של 80 GB

אך הוא אינו מחולק לכמה כוננים, כל ה-80 נמצא ב-C, ואני רוצה לחלק את זה לפחות לעוד 2.

אם מישהו יוכל להסביר לי איפה עושים את זה ואיך עושים את זה זה יהיה נהדר :P

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא לו כונן C, אז ניתן להבין שהוא כבר מפורמט. תראה, אם הותקנה וישומים אחרים אשר אתה מעוניין לשמור אז דרך יעילה תהיה התקנת תוכנה חביבה בשם PartitionMagic ולעשות זאת. תוכל לעשות בידיוק מה שתרצה עם התוכנה הזאת. האפשרות האחרת כלולה בפירמוט. אתה מאתחל את המחשב עם הפקודה FDISK ושם כבר תבין איך הדברים מתנהלים. תצטרך למחוק את הכונן מרשימת הכוננים, ואז בעת יצירת כונן חדש תוכל לבחור את הגודל שלו, כך גם תעשה עם הכוננים האחרים (בהתאם למידת הצורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא לו כונן C, אז ניתן להבין שהוא כבר מפורמט. תראה, אם הותקנה וישומים אחרים אשר אתה מעוניין לשמור אז דרך יעילה תהיה התקנת תוכנה חביבה בשם PartitionMagic ולעשות זאת. תוכל לעשות בידיוק מה שתרצה עם התוכנה הזאת. האפשרות האחרת כלולה בפירמוט. אתה מאתחל את המחשב עם הפקודה FDISK ושם כבר תבין איך הדברים מתנהלים. תצטרך למחוק את הכונן מרשימת הכוננים, ואז בעת יצירת כונן חדש תוכל לבחור את הגודל שלו, כך גם תעשה עם הכוננים האחרים (בהתאם למידת הצורך).

מאיפה מורידים את התכנה הזאת? זה דיסק קשיח חדש אבל כבר התקנתי הרבה דברים חשובים אני לא רוצה לפרמט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...