טמפ' של 50 מעלות ל-P4 זה תקין? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפ' של 50 מעלות ל-P4 זה תקין?

Immaculate

Recommended Posts

נראה לי קצת גבוה אבל בגבול הסביר

לפני זה המעבד היה מתחיל על 70, ואז עולה-80, 90 והמחשב נתקע. ניקיתי את המשחה התרמית הישנה ושמתי חדשה, עכשיו הוא מתחיל על 40 ומתייצב על 50

מחשב לשימוש משרדי וביתי בלבד, לא משחקים וכאלה

יש טעם להמשיך להתאמץ?

תודה

(אגב ניסיתי להריץ חיפוש, באמת שלא הצלחתי למצוא תשובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי קצת גבוה אבל בגבול הסביר

לפני זה המעבד היה מתחיל על 70, ואז עולה-80, 90 והמחשב נתקע. ניקיתי את המשחה התרמית הישנה ושמתי חדשה, עכשיו הוא מתחיל על 40 ומתייצב על 50

מחשב לשימוש משרדי וביתי בלבד, לא משחקים וכאלה

יש טעם להמשיך להתאמץ?

תודה

(אגב ניסיתי להריץ חיפוש, באמת שלא הצלחתי למצוא תשובה)

מה דגם המעבד שלך ? 4 .. **GHZ ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתם מדברים, אני כרגע עם 4 2.4 על oc ל 3.06 (בינתיים, השנייה התחלתי) המעבד בטמפ' של 18- 19 באברסט ואני עם סטוק...

(דלתות המארז פתוחות).

לדעתי בהחלט יש מקום לניקוי אבק ושימון מאוורר.

עריכה (שחכתי לציין גם האלעת מתח של 2.5 %)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נאמר, אם זה Prescott, אז כמו ש-taotao אמר, זה הגיוני.

אם זה Northwood, זה גבוה מידי. אין סיבה שזה יהיה מעל ל-35C במנוחה. במיוחד בחורף כשטמפרטורת הסביבה נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר ב-P4 2.6 GHZ, קירור סטנדרטי, צלעות הקירור נוקו והן נקיות כרגע, המחשב פועל כרגע ללא דופן צד כך שאין בעיה של אוורור

מה שכן, רגל אחת של גוף הקירור שבורה. אני יכול לנסות גוף חדש אבל לא נראה לי שזה ישנה בהרבה, כי למרות שאין רגל אחת, גוף הקירור תפוס די טוב ולא נראה לי שרגל רביעית תצמיד אותו עוד יותר (מדובר בגוף מהסוג החדש, 4 פינים, סוקט 775), עובדה שרק החלפת משחה תרמית הורידה את הטמפ' באופן דרסטי[br]פורסם בתאריך: 20.01.2009 בשעה 20:20:34

בוא נאמר, אם זה Prescott, אז כמו ש-taotao אמר, זה הגיוני.

אם זה Northwood, זה גבוה מידי. אין סיבה שזה יהיה מעל ל-35C במנוחה. במיוחד בחורף כשטמפרטורת הסביבה נמוכה.

איך אני יודע אם זה זה או זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין סיכוי שזו הייתה המשחה הטרמית שעשתה את כל ההבדל... 30 -40 מעלות פחות רק בזכות משחה?! הזוי...

בטח הקירור לא ישב טוב וכשהחלפת משחה החזרת אותו כראוי.

בנוגע לבדיקה, תוכל לעשות אותה באמצעות התוכנה CPU-Z

למה יש לך בצד תמונה של ישו הצלוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין סיכוי שזו הייתה המשחה הטרמית שעשתה את כל ההבדל... 30 -40 מעלות פחות רק בזכות משחה?! הזוי...

בטח הקירור לא ישב טוב וכשהחלפת משחה החזרת אותו כראוי.

בנוגע לבדיקה, תוכל לעשות אותה באמצעות התוכנה CPU-Z

למה יש לך בצד תמונה של ישו הצלוב?

זה לא הזוי בכלל. עובדה מוגמרת. הקירור יושב עכשיו בדיוק כמו שהוא ישב לפני זה, אני פירקתי אותו והרכבתי אותו חזרה בעצמי לפני שחידשתי את המשחה. אתה פשוט לא ראית את המשחה הזאת, זה לא מחשב שלי אלא של חברים, מחשב בן כמה שנים (מאז ש-P4 היה חדש...) שמעולם לא נגעו לו במשחה, היא היתה יבשה וקשה, ולקח לי הרבה זמן להוריד אותה (באמצעות ספריי מגעים!), בחיים לא ראיתי דבר כזה (עד היום כל פעם לקח לי מקסימום 4 ניסיונות עד שכל המשחה ירדה, הפעם זה היה לפחות 8-10 ניסיונות, לא כולל גירוד בעזרת הציפורן!)

ועל איזו בדיקה אתה מדבר, שאני יכול לעשות בעזרת CPU-Z ? כבר בדקתי את הטמפ' בביוס

ויש לי תמונה של ישו... סתם ככה, תגגל את הכינוי שלי ותבין[br]פורסם בתאריך: 20.01.2009 בשעה 20:29:41

פנטיום 4 בסוקט 775 זה פרסקוט.

הטמפרטורות טובות למעבד הזה, למרות שגוף עם רגל שבורה לא נשמע לי כמו פתרון טוב.

תודה

אני אנסה לשים גוף חדש ואראה אם זה משפר את הטמפ'. אם הטמפ' תקינה גם ככה, אז למה אתה חושב שצריך לתקן את זה? אמנם גוף חדש זה לא יקר ואם זה היה בשבילי הייתי מוציא את ה-60 שקל האלה בלי לחשוב, אבל אני מנסה להוזיל עלויות בשביל החברים שלי, יש אילו שהם שיקולים לטווח ארוך שאתה חושב עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני רגע רשמת שניקית את צלעות הקירור מה שיכל לתת דחיפה מסויימת יחד עם המשחה

30-40 מעלות הבדל זה באמת די הזוי בהתחשב בעובדה שהורדת לו טמפרטורה של כמעט כל מעבד שתקנה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהמשחה הטרמית שלו היא משחת שיניים אני לא יותר מדי מתרשם מהתמורה של המוצר הזה, את הטמפ' שיש לי כרגע כבר רשמתי לפני והן נראות לי בסדר גמור. אגב, גם אני החלפתי את המשחה לפני חודש בפעם הראשונה , שזה היה יותר מ 5 שנים מתאריך קניית המחשב .

נ.ב

מסתובבת שמועה רצינו שישו הצלוב היה דוגמן תחתונים של H&O.

יש לו את כל המראה עם הזיפים והשיער הזה, יכל להיות מסוקס רצח אם הוא לא היה נראה עדין והומואי כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...