רובר 214 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רובר 214

elior021

Recommended Posts

פג'ו?

פג'ו??????????

שמה ? , שתתקלקל כל שבוע הצרפתיה המגעילה הזאת ?

או שכל יום תקבל סדק חדש בדשבורד של ה205 :D:D

אתה משווה פג'ו למיציבושי ?

פג'ווווווווווווווו?

איאיא.......

אני פורש מהדיון הזה יש לי הרגשה שהוא הולך להיות דבילי לחלוטין!

פותח התראד

לא משנה מה תקח

רק לא רובר!

עריכה:

הבן אדם רוצה רמה של רובר , אתה מציע לו ג'סטי..?

אם הייתי רוצה פגאני זונדה?

מה היית מציע? פיאט 500 ??????? :bash:

אפשר אולי לדעת על בסיס מה אתה אומר שפז'ו זה לא אמין ?

פז'ו זה כמו כל אחר, טטפל בו בזמן ובמוסך טוב, הוא יהיה אמין, תחפף בטיפולים ותקרע אותו כאילו הוא ראלי - יתקלקל כל שבועיים...

והסדקים בדשבורד, בחיים לא נתקלתי בזה, וגם לא אף אחד אחד שדיברתי איתו, כנראה הרכב היה יד שמינית אחרי רופא אחד ו 7 ערסים.

אני לא משווה פיז'ו למיצובישי, בשנתונים ההם הפיז'ואים הרבה יותר טובים ומהנים לנהיגה מהמיצובישי "סופר לאנסר" , של ספריות באמריקה, שלדה רכה ומגעילה, כל סיבוב הרכב נמעך לתוך אנדר-סטיר מעצבן... במיוחד אם אתה שם "ג'אנטים" גדולים שלא מיועדים לרכב ומסרסים לו את התאוצה.

ולמקרה שלא שמת לב, הוא לא ביקש משהו מפואר, הוא שאל שאלה עניינית על הרובר, אם הוא היה שואל איזה רכב ברמת פאר של רובר אפשר לקנות במקום, לא הייתי מציע לו ג'אסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שנוהג כבר כמה שנים טובות ב פג'ו 306, אני אומר לך על זה..

פשוט בובה של .

למרות שצריך לעשות לו טיפולים פה ושם.. זה תלוי כמה שמרו עליו. אבל הטיפולים הם בדרך כלל דברים קטנים ולא משהו רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פג'ו?

פג'ו??????????

שמה ? , שתתקלקל כל שבוע הצרפתיה המגעילה הזאת ?

או שכל יום תקבל סדק חדש בדשבורד של ה205 :D:D

אתה משווה פג'ו למיציבושי ?

פג'ווווווווווווווו?

איאיא.......

אני פורש מהדיון הזה יש לי הרגשה שהוא הולך להיות דבילי לחלוטין!

פותח התראד

לא משנה מה תקח

רק לא רובר!

עריכה:

הבן אדם רוצה רמה של רובר , אתה מציע לו ג'סטי..?

אם הייתי רוצה פגאני זונדה?

מה היית מציע? פיאט 500 ??????? :bash:

כשתפסיק להתנסח כמו ילד בן 15 ולמשוך אותיות/להתעלל בסימני פיסוק, אני אתחיל להתייחס אליך ברצינות.

ולפותח הת'רד: כמה כסף אתה יכול להוציא על רכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי,

רכשתי פזו 306 שנת 97 לפני כ 5 חודשים - והאוטו היה במצב מעולה - עשיתי לו בדיקה לפני קניה וכו' והכל היה תקין ..

בתקופה שהיה אצלי נתקלתי בכמה בעיות באוטו, ראשית, המנוע נוטה להתחמם מעל הממוצע, לא יודע אם זה המכוון בלוח המכוונים משקר לי או שזה פשוט מתחמם מעל הממוצע,רדיאטור חימום הלך לי והתחילו נזילות לכן ביטלתי אותו - אחרת לתקן תקלה כזאת עולה לפחות 1500 שח, ועד כמה שהבנתי יש לו מחלת גיר לפז'ו, היות וכל החיים נסעתי על אוטומט ורכשתי פתאום רגיל הייתי מכניס את הקלאץ בכל כיכר וברמזור - ואני לא נהג כזה טוב כנראה, בכל מקרה הקלאץ נוטה להשרף והאוטו מאבד מכוחו - כלומר אם אתה לוחץ גז מהר אז הטורים ישר קופצים ל4 והאוטו לא מגיב ביחס שווה לטורים, כאילו הוא זוחל ולא מצליח לעלות עליות - ועד כמה שהבנתי זו תופעה ידועה בפז'ו, בכל מקרה בהתחלה שהאוטו היה בסדר עשיתי 1000 קילומטר ביום וחצי - ירדתי מהצפון לאילת וחזרה באותו יום והואוטו הגיע אפילו 190 קמש וסחב כל עלייה כמו מלך - מאוד נוח לנהיגה ובסך הכל אוטו שנותן תמורה טובה לכסף - עכשיו הוא בחנייה שלי כבר חודש מחכה לטיפול אחרי תאונה שעשיתי - אין לי מזל :S ..

חחח בכל מקרה את הרובר אל תקח - יש אותו לחבר שלי מת להפטר ממנו - כל שני וחמישי במוסך, פוזה יש עליו ובאותה מידה אוכל את הכסף שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ראד, אם מציעים לך להחליף את הסיאט ברובר, לדעתי כבר עדיף לך להישאר עם הסיאט. נכון שהרובר מאוד יפה וזולה אבל מלאה בעיות. לא אמין במיוחד, תיקונים וחלפים יקרים והרבה מוסכים לא מטפלים ברובר.

דווקא פיג'ו 306 אחד הדגמים המוצלחים ביותר שיצאו לפיג'ו אי פעם. אם הייתי הולך על צרפתי כנראה הייתי הולך עליו. אבל הוא לא כזה זול יחסית לשנתון.

אם אתה מחפש משהו תקציבי כדי לקנות מודל חדש יותר, יש לך את ה daewoo lanos , ו kia pride , שניהם גם כן רכבים מאוד מאוד בסיסיים ולא מאובזרים, אל תצפה ליותר מדי. מה שכן הם מאוד מאוד זולים יחסית לשנתון, ועדיפים במעט לדעתי על כל הפיאטים/פיז'ואים/רנואים למיניהם (מבחינת אמינות ותחזוקתיות, ממש לא מבחינת נוחות)

אם אתה רוצה ללכת על רכבים אמינים שסוחבים הרבה שנים, יונדאי אקסנט (99+) וסוזוקי בלנו (98+), אבל הם גם עולים בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ללכת על רכבים אמינים שסוחבים הרבה שנים, יונדאי אקסנט (99+) וסוזוקי בלנו (98+), אבל הם גם עולים בהתאם.

יש לי גם את היונדאי אקסנט - נוח אמין ומעולה - במידה ואתה לא קורע אותו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רציתי לבעס לך ת***

אבל שמע

הייה לי חבר(מכר יותר נכון)

הלך הביא רובר

כזאתי

כמו שאתה רוצה לקנות

אתה נכנס אליה

יותר שמורה מכזאת שיצאה מהמפעל

לבנה(לטענתו לבן יפה) שמורה אתה רואה אותה דנדשה מושקעת הכל..

מה שאתה רוצה הייה בה , אוטו מוציא עניים

אחרי שבוע הלך לו מסרק הגה אפילו פחות..

ועכשיו הוא שם לה מנוע חדש (יענו משופץ)

הישן הלך בנסיעה לאילת!!!

אוטו חרא

ימבה כסף טיפולים

וחוץ מזה שהיא יפה(יש יפות ממנה בהרבה במחיר שלה)

היא לא שווה כלום , כלום , כלום!!

ראה הוזהרת.!!!!

אתה רוצה חווית נהיגה?

תמצא לך סופר לאנסר (לא מצעיר!! ) יש שניה שלישית.. גיר רגיל 1600

שים לה מגנזיום טובים , ותראה מזה אוטו ברמה !! ועוד נשאר לך עודף לטיפול טוב וקצת קוסמטיקה!

אני חושב שהונדה סיביק וספויילר עדיפה :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם כל התגובות אני בכלל לא מבין ברכבים ופשוט רציתי להתקדם קצת

נדלקתי על הרובר 214 אבל כמו כולם גם כולכם שללתם את הרכב הזה אז אני מאמין שבצדק

יש לי סיאט שעשתה ר ק122000 קילומטר שמורה מאוד ולאור המצב נראה לי שאשאר איתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...