מה כדאי לקנות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לקנות?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה אוהב יותר:

לשבת/לשכב על הספה/מיטה מול הטלויזיה ולשחק עם שלט - XBOX360

או לשחק על כסא המנהלים שלך מול מסך המחשב עם מקלדת ועכבר - מחשב-כרטיס מסך.

תעשה את החושבים לבד. אני הייתי הולך על XBOX360 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי Xbox360, יש הרבה משחקים שאין למחשב.

אני לא מבין מה הבעיה לקנות פעם בחודש משחק טוב לPS3, אני סתם לדוגמה, הייתי קונה PS3 בגלל שכשיעשו רימייק לFF7 הוא יהיה לPS3, ומשחקים בלעדיים טובים יש בערך אותו דבר, או בגלל FFXIIVS שנראה לי מעניין...

אל תקח את מה שכתבתי כאילו אין לX360 משחקים טובים, יש והרבה, אבל גם לPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שזה נשמע אתה מחפש מה לקחת, אבל לא בא לך באמת שום אחד מהדברים האלה.

עצה שלי, שמור את הכסף. לך תדע מה תרצה עוד שנה נגיד. (דוגמא - תגלה שאתה חולה על אופניים, או כל תחביב אחר)

ובלי קשר, אם המחשב שלך מספק אותך, בכל מקרה עדיף לך לשמור את הכסף ולא לקנות כרטיס מסך כרגע, אלא מתי שהמחשב כבר לא יסחוב משחקים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה בPS3 שעכשיו משחק ממוצע עולה 500 שקל נגיד,אולי 400,ועדיין אי אפשר לעשות את המכשיר פרוץ

המחשב שלי בעיקרון טוב מאוד,אבל הבעייה זה הכרטיס מסך שהוא עכשיו סבבה,אבל עוד מעט הוא כבר יהיה חלש,ואני חושב שכדאי להכין אותו מבחינת כרטיס מסך שיהיה לטווח ארוך יותר

אני חושב מאוד על כרטיס מסך,או XBOX360.

PS3 בכל מקרה אני לא רוצה,או שכן שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, ההחלטה בידיך.

בסה"כ אם אין איזה כותר מיוחד שאתה מצפה לו בPS3, לXBOX לא חסרים משחקים בלעדיים טובים, אבל אמרת שאתה רוצה לפרוץ ובטח תקבל באן מהלייב- לא תוכל לשחק אונליין.

איזה כ. מסך יש לך? אם הוא עדיין נותן לך גרפיקה שאתה מרוצה מתלונן עליה, אני לא רואה סיבה להחליף.

אם עניין הפריצה כל כך מפריע לך, קח XBOX360, תאמין לי שקונסולה הרבה יותר כיפית למשחק ממחשב, ואתה לא חייב להיות מרותק לכיסא בשביל רוב המשחקים שבשביל לשלוט עליהם בצורה נוחה צריך מקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שזה נשמע אתה מחפש מה לקחת, אבל לא בא לך באמת שום אחד מהדברים האלה.

עצה שלי, שמור את הכסף. לך תדע מה תרצה עוד שנה נגיד. (דוגמא - תגלה שאתה חולה על אופניים, או כל תחביב אחר)

ובלי קשר, אם המחשב שלך מספק אותך, בכל מקרה עדיף לך לשמור את הכסף ולא לקנות כרטיס מסך כרגע, אלא מתי שהמחשב כבר לא יסחוב משחקים חדשים.

אני חושב שהבחור פה אומר לך משהו חכם, אני גם מת לכרטיס חדש (מי לא ;) ), אבל אם אני כנה עם עצמי אז הכרטיס שלי לא רע בכלל ולמרות שיש דברים שלא רצים על הכי גבוהה הוא מספיק ביותר לתקופה הזו. איכס בוקס זה אולי נחמד (אני לא אהיה צבוע כי יש לי PS3 :P ) אבל המשחקים של זה יוצאים למחשב גם בסופו של דבר, ככה שאם אתה לא חייב לספק את היצר (שאני מאד מבין אגב ;) ) ולקנות משהו עכשיו אז יהיה לך אולי משתלם יותר בעתיד, כי

לא נשמע שאתה סגור ושלם עם זה ואולי תתחרט על סיפוק של רגע (גם בנושאים אחרים אבל זה שתגדל קצת :nono: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

אתה גר בקיבוץ נכון? ;)

מושב.

אבל גם בעיר אתה יכול לגדל גדי בבית! חוץ מהריח - שאליו מתרגלים - ומהצרכים (וקל לחנך אותם כמו כל כלב), הוא ממש בסדר ואפילו יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 8800GT,שהוא סבבה אבל אני הייתי מעדיף להחליף אותו

XBOX360 לא יהיה לי איתו את הקטע הזה שאני אשחק בו המון ובאיזשהו שלב אתן לו לנוח בצד ולא אגע בו בכלל?

עכשיו ההתלבטות הקשה והבאמת קשה היא בין כרטיס מסך,XBOX360 או PS3. מהקטע של הפלאפון ירדתי,כי פלאפון אני צריך רק בשביל לדבר ולא יותר מיזה,כל הקטע של דור שלישי וכו' מתלהבים מיזה קצת ואז מפסיקים עם זה

בXBOX360 וגם בסוני 3 נוח לשחק משחקי יריות?או שהם בעיקר מיועדים למשחקי הרפתקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב זה נוח, בהתחלה זה באמת לא נוח אבל מתרגלים ולי בחלק מהמשחקים שיצא לי לשחק בPS3 שיחקתי כמעט כמו במחשב.

לדעתי תעשה OC ל88GT שלך בינתיים אם הוא מספק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ממשחקי הרפתקות לXBOX360?מבחינת מי מהם משוכלל יותר?

וכל המשחק שיוצאים לאקסבוקס וגם לסוני 3 יוצאים למחשב,או שיש משחקים שהם בלעדיים לאקסבוקס ולסוני 3?

לגבי הכרטיס מסך-אני לא רוצה לקחת סיכונים של OC וכו',אם אני אעשה משהו זה אקנה כרטיס חדש

ועם האקסבוקס לא יהיה כזה קטע שאני אוהב אות ואורצה לשחק בו המון ואז יבוא יום שאינ פשוט אניח את השלט בצד ובקושי אשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...