שאלה לגבי הBasics Personal Storage 1000GBו Maxtor - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הBasics Personal Storage 1000GBו Maxtor

yarivot26

Recommended Posts

טוב המקום במחשב שלי מתחיל להיגמר (נשאר לי 150GB מ1.15TB שיש לי) והחלטתי שאני צריך להוסיף מקום.

חיפשתי בZAP וראיתי שהכונן הנ"ל למראות שהוא חיצוני, עולה פחות מכל כונן פינימי אחר.

כמו כן נכנסתי לאתר שמציע את הכונן (Ivory) וגם שם הוא הכונן הזול ביותר.

איך זה הגיוני שכונן פנימי חיצוני זול יותר מכונן פנימי?

הוא 7200RPM, ונכון שהוא יש לו 16MB באפר ולא 32MB (אבל זה עד כדי כך חשוב?).

האם למישהו יש ניסיון עם הכונן הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה שום קשר לנפח הבאפר.

זהו כונן קשיח חיצוני בממשק 2.0 ולכן הביצועים שלו איטיים וזה לא משנה עד כמה איכותי הוא בתור ("פנימי" אם תרצה).

אבל זו עדיין לא סיבה לכך שהוא כ"כ זול, ולמען האמת לא צריכה להיות סיבה לכך שהוא זול. חנות רוצה למכור יותר.. היא עושה מחירים יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לכך שהוא תומך רק בUSB2, לכן רציתי לקנות כונן רגיל ולהוסיף לו מתאם.

כשאני רוצה להעביר מהמחשב אני משתמש בeSata שיש לי ושאני רוצה להעביר לסוני או לחברים מספיק לי מתאם רק עם USB2 (במיוחד מכיוון שלחברים שלי אין משהו יותר מזה).

אבל התפלאתי מהמחיר הנמוך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיגייט ובאיזה מחיר ראית אותו? אולי יצא לך יותר משתלם לקנות כונן ומארז בנפרד.

המחיר 480ש"ח דגם ST31000333AS

העיניין שהדגם הזה מופיע ברשימה של הדיסקים עם הבעיות... האם זה צריך למנוע ממני מלקנות אותו?

שאלה, האם ניתן להריץ תוכנות כבדות/משחקים כבדים מדיסק חיצוני עם חיבור USB2 -או שצריך מתאם?

אני שואל כי אני שוקל לקנות מארז ודיסק בניפרד באייבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי אבל זמני הטעינה יהיו איטיים יותר מאשר אם הדיסק היה מחובר עם eSATA/SATA. אבל זה לא משמעותי אם אתה שואל אותי מפני שזה שקול לכונן קשיח חלש שמציג קצבי קריאה-כתיבה של כ-50/60 מגה-בייט לשניה.

לגבי הבעייתיות של הכונן, אני מניח שצריך גם קצת מזל.. אבל עדיף ללכת על בטוח - HD103UJ. :)

לגבי המארז ודיסק קשיח בנפרד - תתייעץ איתנו כאן בפורום, אולי יש לנו טובים יותר להציע לך.

(ואולי השימושים שלך כלל לא דורשים eSATA ואתה יכול לחסוך קצת כסף ולקנות כונן חיצוני עם חיבור 2.0 במחיר מצחיק של 450 שקלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...