YouTube מגיע לקונסולות המשחקים - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YouTube מגיע לקונסולות המשחקים

gtabak_37

Recommended Posts

ניסיתי את זה אתמול בערב ואכן - הממשק הרבה יותר נוח על מסך , אבל - וזה האבל הגדול, מה זה האיכות המזעזעת הזו של הסירטונים?

בניגוד ל ה"רגיל" בממשק הזה אין אופציה לבחור ב WATCH IN HIGH QUALITY. צפיתי ב 2-3 סירטונים רק בשביל לגלות שגודל הפיקסל בסירטון הוא בגודל של בול ממוצע ומעלה - בדיחה. לתומי חשבתי שאם אחפש סירטוני HD זה יאפשר לי לצפות בהם באיכות יותר גבוה אך גם סירטוני HD או 720P (במרכאות כמובן, אבל הכוונה לסירטונים שבמחשב הוצגו ברמה גבוה יחסית) בממשק הזה מוצגים באיכות של מתחת אפילו ל SD רגיל (אחרי זה אפילו ערוצי הכבלים הרגילים יראו לכם טוב :lol:).

אם לא יאפשרו צפייה בסירטונים באיכות סבירה/גבוה כמו במחשב אין ום סיבה שבעולם להשתמש בממשק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה אתמול בערב ואכן - הממשק הרבה יותר נוח על מסך , אבל - וזה האבל הגדול, מה זה האיכות המזעזעת הזו של הסירטונים?

בניגוד ל ה"רגיל" בממשק הזה אין אופציה לבחור ב WATCH IN HIGH QUALITY. צפיתי ב 2-3 סירטונים רק בשביל לגלות שגודל הפיקסל בסירטון הוא בגודל של בול ממוצע ומעלה - בדיחה. לתומי חשבתי שאם אחפש סירטוני HD זה יאפשר לי לצפות בהם באיכות יותר גבוה אך גם סירטוני HD או 720P (במרכאות כמובן, אבל הכוונה לסירטונים שבמחשב הוצגו ברמה גבוה יחסית) בממשק הזה מוצגים באיכות של מתחת אפילו ל SD רגיל (אחרי זה אפילו ערוצי הכבלים הרגילים יראו לכם טוב :lol:).

אם לא יאפשרו צפייה בסירטונים באיכות סבירה/גבוה כמו במחשב אין ום סיבה שבעולם להשתמש בממשק הזה.

אתה שוכח שזה מיועד גם לWII

והWII לא מציג דברים מעל 480P כי אין לו יכולת כזאת

וגם אין לו את הנגן שגירסה האחרונה ככה שהדפדפן שלו לא תומך בסירטוני באיכות גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז? מה הבעייה לשלוח זיהוי מהקונסולה לאתר? כך האתר ידע איזו קונסולה זו ואיזה סירטון לאפשר. פשוט.

אני חושב שאם כבר עדייף שזה יהיה בנפרד

שהכתובת בסוף תיהיה לבעלי ולPS3 PS3

ככה יוכלו לנצל את הקונסולות בצורה הטובה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בנתיים בבטא, שלחתי להם פידבק בנושא, אולי זה יעזור אבל הממשק ממש מגניב ונוח וזה לדעתי היתרון העיקרי.

זה לא מצדיק צפייה בסרטונים באיכות מזוויעה כמו שתוארה ע"י Huber

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...