צורבי dvd - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי dvd

Gohan

Recommended Posts

אם אתה מגיע לסכום כזה לך על הPioneer DVR-A05 עולה ב0-300 שקל יותר אבל הרבה יותר אמין לאומת זאת אם תשקיע עכשיו בLG תצטער על זה עוד שנה (חבל),

LG לא ידועים באיכותם ואמינותם ללקוח במיוחד בתחום זה.

למידע נוסף על הצורב המומלץ תוכל למצוא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך בכלל לקנות עכשיו צורב בטח שלא LG.

הייתי ממליץ לך לחכות קצת כי האיכות של צורבי עדיין לא משהו ולא מפותחת במיוחד. עדיף שתחכה קצת ואז תקנה משהו אחר. כמובן שעד אז המחירים ירדו וזה גם יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ראשית לכל אילו פה שמלכלכים על LG וטוענים להיותם לא אמינים ולא טובים אז רק שתדעו אתם טועים ובגדול.

הצורבים שלהם נמכרים מלא נחטפים ועובדים מצויין בלי שום בעיות.

עכשיו לגבך ידידי אני ההיתי ממליץ לך להמתין עם קניית צורב ה מאחר ויש היום עדיין בעייה של חוסר אחידות בתקנים

כפי שוודאי שמעת על עיניין שיטת ה + ושיטת ה - (DVD-R \ DVD+R)

עכשיו קיום עד כמה שידוע לי רק לחברת יש צורב שתומך בשני התקנים אבל הוא יקר יחסית נדמה לי מעל ל 2000 שקל.

אז אם אתה ממש להוט ויש לך את הכסף אז תקנה אותו אם אתה לא ממש להוט ויש לך סבלנות אז חכה שהשוק יהיה בשל ושהיו עוד כוננים כאלו ושהמחיר שלהם אולי ירד קצת ואז תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק לסוני ישנו צורב שצורב ב DUAL FORMAT יש גם את PIONEER A06 ו את BENQ החדש ועוד חודש יהיה PLEXTOR שהוא לפי דעתי באמת צורב טוב(לפי הנתונים נרא מה איך הוא יהיה כשיצא) מה שכן אני גם התלבטתי ובוסף החלטתי לא לקנות מכיוון ש4.7G זה קצת מדי ועוד מעט יתאו מדיות עם םורמט יותר גדול והצורבים הישנים לא יהיו שווים כלום כך שעדיף לחכות כחצי שנה משהו כזה.

אבל אם אתה חייב צורב לך על A06 הוא עולה בסביות ה 1350 שקל והוא צורב בשניי השיטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני גונב קצת את הת'רד אבל איך הצורב http://www.wallashops.co.il/mall_sites/shopmind_portal_heb/bezeqAuct.asp?pi=VFND1100A הזה נק הוא שווה? הוא פשוט מאוד מאוד זול בהשוואה לאחרים

שחכתי לכתוב את זה אני צריך את זה בשביל לצרוב משחקי PS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני גונב קצת את הת'רד אבל איך הצורב http://www.wallashops.co.il/mall_sites/shopmind_portal_heb/bezeqAuct.asp?pi=VFND1100A הזה נק הוא שווה? הוא פשוט מאוד מאוד זול בהשוואה לאחרים

שחכתי לכתוב את זה אני צריך את זה בשביל לצרוב משחקי PS2

נא לא לענות על הודעה זו, הודעות נוספות בנושא זה יימחקו, נא לחזור לנושא המקורי.

ktanta harta, אם הינך עדיין מעוניין בתשובה, אנא פתח נושא חדש לשאלתך. תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...