אודיו לממיר HD בHOT - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אודיו לממיר HD בHOT

shayh

Recommended Posts

שלום לכולם,

ככל הנראה יותקן אצלי ביום א' הקרוב ממיר HD של HOT בעל חיבורים: , component , RCA ו SPDIF.

בשביל להציג את התמונה אני מחבר את הממיר בחיבור -> DVI למסך של מחשב (את המחשב אני מחבר למסך בחיבור VGA).

אבל עם הקול של הממיר תהיה לי בעיה, חשבתי על שתי אופציות:

חיבור component זכר לחיבור 3.5MM נקבה (להשתמש ברמקולים של המחשב כרמקולים לממיר) אבל מסתבר שלא קיים כבל כזה. [באמת אין או שיש כבל כזה שניתן להשיג איפשהו?]

או

לעשות לופ דרך כרטיס הקול של המחשב - component ל3.5MM זכר. לחבר אותו מצד אחד לממיר ומהצד השני לכניסת המיקרופון במחשב. אבל איך ניתן לשמוע את הקול של המיקרופון במחשב? (לא יצא לי להשתמש בזה המון זמן ככה שאני לא בקיא בהפעלה שלו).

יש למישהו פתרון אחר טוב יותר?

תודה מראש :)

המחשת הכניסות האחוריות של הממיר למקרה שלא דייקתי בשמות או שיש למישהו רעיון טוב יותר שלא חשבתי עליו

http://img149.imageshack.us/my.php?image=hothdlb9.jpg

my.php?image=hothdlb9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבל RCA (אדום ולבן) ל-LP נקבה. לא צריכה להיות בעיה להשיג.

אתה יכול לחבר את הממיר לכניסת ה-LINE IN בכרטיס קול ולשמוע דרך הרמקולים של המחשב בצורה זו. (פשוט פותח את ה-MIXER ומבטל את ההשתקה ב-LINE IN)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

שאלה נוספת,

שאלתי בפורום נוסף והם אמרו לי שהחיבור שתיארתי לא אפשרי:

לחבר לממיר כבל ולמסך DVI?

וגם - זה אפשרי לחבר לממיר את הcomponent מצד אחד ומהצד השני את ה3.5MM למיקרופון של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי בהחלט. ו-DVI זה בדיוק אותו דבר, רק ש- מסוגל להעביר גם אודיו. מבחינת הוידאו זה פשוט סידור פינים שונה והמחבר פשוט מעביר מצורה אחת לשניה.

רק שים לב שהמסך שלך הוא DVI-I או DVI-D ולא DVI-A, שיכול לקבל רק אות אנלוגי בדומה לחיבור D-Sub.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

שאלה נוספת,

שאלתי בפורום נוסף והם אמרו לי שהחיבור שתיארתי לא אפשרי:

לחבר לממיר כבל ולמסך DVI?

וגם - זה אפשרי לחבר לממיר את הcomponent מצד אחד ומהצד השני את ה3.5MM למיקרופון של המחשב?

קומפוננט מעביר . אתה צריך לחבר את ה-RCA (אדום צהוב לבן) בשביל לקבל את הקול (בלי הצהוב, שמעביר תמונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מאיפה אתה רוצה לשמוע את הסאונד אם מהרמקולים של המחשב בדוק אם יש לך כניסה של SPDIF בכרטיס קול

שים לב שזו צריכה להיות כניסה לא יציאה. ותעביר מההממיר SPDIF יציאה לכניסה SPDIF שבמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...