המפרט שלי + שאלות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט שלי + שאלות

-Cobra

Recommended Posts

;) ;)טוב אז הינה המפרט שלי - תענו לי בבקשה על השאלות בסוף

מעבד : 4 2.4 800 באס

לוח אם: neo 2 865pni

כרטיס קול: O/b 5.1

כרטיס מסך : Fx5900 Tv In+ Tv out

מקלדת : אינטנט

עכבר: לוגיטק mx500

מסך : 17" שטוח AOC

צורב: 52x24x52

רמקולים : 2 + באס 540W

דיסקטים : 1.44

מארז: לא משהו בכלל + 8 usb

דיסק קשיח: 80G maxor 7200rpm

זיכרון: 512MB dual 400Mhz

בקיצור השאלות:

- דבר ראשון לדעתכם המחשב בסדר?!?!?!?

- דבר שני מה כדאי לשפר בו?!?!?!

-דבר שלישי כדאי לעשות overclock>????!?!?!

ועוד משהו אם מישהו יכול לתת לי קצת הסבר על כל המושגים העלו של המחשב כמו:

מיקרון

טרנזיסטורים

L2 Cache

וכל החרא הזה?!?!

טוב אז תודה רבה מראש למי שעוזר!!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלוח MSI תחליף ל את הכרטיס מסך הזה תחליף ל ATI R9700PRO ובכסף שחסכת תקנה מארז "משהו" ולא "לא משהו" וספק טוב .... מה התקציב מאקסימאלי?

בקשר לצורב אז 52X24X52 LITE ON

והרמקולים? מה זה הרמקולים האלה? מה המחיר?

בקשר להרד דיסק אז הכון שהוא טוב אבל הוא מגיע ללא 3 שנות אחרויות אלא רק אחת.... (לבחירתך)

ואיזה חברה הזיכרון?

בקיצור ! תן מחיר לכל פריט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת שלך אינה אינפורמטיבית מספיק ואינה תואמת את כללי הפורום אנא בדוק את הכללים וערוך את הכותרת בהתאם.

בתודה, צוות HWzone

בנוסף אין צורך לעשות "?!?!", סימן שאלה אחד מספיק בהחלט, ערוך את הודעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אני מאמין שמשחקים ואפליקציות שונות פועלות בצורה דיי מספקת כך שלא ממש מומלץ לבצע OC. אם יהיה אחד, אז שיהיה בעתיד. המערכת טובה, למרות שטעונה שיפורים קלים, שום דבר בסיסי. הייתי בוחר דווקא בR9700P מאז ושמבחינה מעשית לא ניתן להביל בינו לבין הFX5900U. יכלת לחסוך לא מעט בבחירתו של כרטיס מסך זה ועם החיסכון להשקיע במסך טוב יותר. מלבד כך אין לי טענות עקרוניות נגד המפרט.

מיקרון- אלפית המילימטר. שבבים נמדדים ע"פ מיקרונים בסיבים אופטיים. גם כן, מיקרוצ'יפ, רק שכאן המיקרומטר נמדד לפי רוחבי השורות. למשל, מעבד 4 שמיוצר בליתוגרפיה של 0.13/0.18מיקרון. אותה ליתוגרפיה מהווה את רוחב השורות של המיקרונים אשר על הצ'יפ. למשל, בתהליך יצור של 0.13מיקרון נמצא 130,000מיקרומטרים. אגב, ככל שמספר השורות מעט יותר (וגם המיקרונים), הצ'יפ מתחמם פחות.

טרנזיסטור- קיימים המונים שכאלו על ליבות של מעבדים, ואם אני לא טועה על כל אפשרית. ככל שישנם יותר טרנזיסטורים, עצמת העיבוד של הליבה חזקה יותר.

L2 Cache- בד"כ גדול יותר מה-L1 Cache. בידיוק כמו כל Cache אחר, נועד לאיחסון מהיר יותר של מידע על-גבי הרכיב אשר דורש אותו. למשל, ה-Buffer שבכונן הקשיח. לפעמים נדרשת שמירה של קבצים מסוימים בכדי שבשלב מאוחר יותר תהיה אליהם גישה- ה-Buffer הזה (ה-Cache) הוא פי כמה מהיר יותר מהכתיבה של הפלטות עצמן, כך שיש לו יתרון מעשי עליהן. כך גם ב-Cache של המעבד. ה-L2 מהיר פחות מה-L1 מאז ושהוא אינו בליבה, אבל גם הוא קיים למטרות זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The difference between the 9700P and the 5900U is quite significant but that is irrelevant to the fact that buying a VGA card for 3,000 nis is a complete waste of money, R9700P are almost not available anymore I would recommend considering the 9700 non pro for 1500 nis, the difference between it and hte 5900U might be noticeable but it's not worth paying double.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...