אני רוצה לשדרג מחשב שיש לי כרגע ב-500-1000 שקל דיי ישן אבל DUAL CORE - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשדרג מחשב שיש לי כרגע ב-500-1000 שקל דיי ישן אבל DUAL CORE

joniar

Recommended Posts

כניראה ג'נרי לאללה..

מקסימום של COMPUCES

או משו שמתיימר להיות HEC[br]פורסם בתאריך: 18.01.2009 בשעה 00:36:46

המעבד הזה לא יעזור?

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4056

רק 324ש"ח אני אוכל להוסיף את זה אם זה יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כניראה ג'נרי לאללה..

מקסימום של COMPUCES

או משו שמתיימר להיות HEC

HEC350W יחזיק את המערכת. לא עם ספייר גדול ולא ברמת שקט טובה - אבל יחזיק. ת דגם מדוייק בבקשה.

[br]פורסם בתאריך: 18.01.2009 בשעה 00:36:46

המעבד הזה לא יעזור?

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4056

רק 324ש"ח אני אוכל להוסיף את זה אם זה יעזור...

בוודאי שיעזור, אבל אין לך תקציב לזה בינתיים... אם כבר קח את ה-2X5600 שמהיר ממנו ב-370 ש"ח.

ראה כאן: Tom's Hardware - 2X3800 Vs 2X5600 Benchmark Summery. תחליט אם זה שווה לך... אין באנצ'ים רציניים למעבדים כשלך במשחקים עדכניים יותר למיטב ידיעתי - צריך לחפור ברשת.

תן תקציב גג אמיתי ואז נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEC350W יחזיק את המערכת. לא עם ספייר גדול ולא ברמת שקט טובה - אבל יחזיק. תן דגם מדוייק בבקשה.

ללא שדרוג ספק יש לך די והותר כסף לשדרוג המעבד אבל צריך לדעת דגם מדוייק לשם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדגם של מה שיש לי כרגע 350W אבל אני יכול להביא ספק של COMPUCASE או משו כזה {דומה מאד לחברה של המארזים} של 600W ב-100 שקל כך שאפשר לקצץ בספק

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה נכון לאפליקציות קלילות ו/או מערכות חזקות מעל הנדרש.

למערכת כמו שלו אין כ הצדקה שבעולם להכביד על המפרט עם מערכת הפעלה שלא תתן לא דבר!

שדרוג כולל מעבד והספק שציינת לעיל, 1300 ש"ח

מעבד:

AMD ATHLON 64 X2 DUAL CORE 5600+ AM2 (2.9GHz) - 65W - BOX ¤374

כרטיס מסך:

XFX PCI-EX 2.0 RADEON HD4830 512MB GDDR3 : HD-483X-YDFC - RETAIL ¤613

זיכרון:

KINGSTON 1024MB DDR2 800MHz ¤67

כמות:3

ספק כוח:

HEC 600W : [used?] ¤112

מחיר סופי: ¤1300

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

אם הספק שאתה יכול להשיג אינו במצב טוב - תוסיף 70 ש"ח ל-FSP400W או תרד למעב 2X5200 במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה נכון לאפליקציות קלילות ו/או מערכות חזקות מעל הנדרש.

למערכת כמו שלו אין כ הצדקה שבעולם להכביד על המפרט עם מערכת הפעלה שלא תתן לא דבר!

אם המערכת שלך היא כפולת ליבה עם 2 ג'יגה של זכרון אתה תראה הבדל של אחוזים בודדים בין 2 מערכות ההפעלה האלה.

אחרי השדרוג שהצעת לו הוא יוכל להנות מהיתרונות של בלי לחשוש מפגיעה רצינית בביצועים.

אכן כבדה יותר, אבל זה לא מפריע על מערכת כמו זאת שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שממש צוואר בקבוק אבל לשם מה לכל הרוחות? מה נותנת שמצדיק הכבדה מיותרת על המערכת? מה?

למה לא לקבל מקסימום משאבים לביצועים במקוםשלמערכת ההפעלה "תשאב" חלק מהם ללא כל צורך?

זה אולי דיון ל"מערכות הפעלה" ולא לפה...[br]פורסם בתאריך: 23.01.2009 בשעה 16:30:13

אני רואה 4850 יד שניה ב-600

יד שניה זו אופרה אחרת לגמרי - אי אפשר לבנות לך מפרט "יד שניה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל סיבה להחליף לוח אם לדעתי. גם את שדרוג המעבד הייתי דוחה ומשדרג אותו עם המסך - המחירים יורדים כל הזמן.

תעבוד בינתיים עם וכשתשדרג מסך + מעבד תעבור כבר לחלונות 7 ותדלג כליל מעל הויסטה העלובה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שממש צוואר בקבוק אבל לשם מה לכל הרוחות? מה נותנת ויסטה שמצדיק הכבדה מיותרת על המערכת? מה?

את זה:

שיפורים עיקריים שהביאה ויסטה:

* האצת הדסקטופ - WDDM -כולל Flip3D, תצוגה של החלון מתוך הtask bar, תצוגה של החלון בזמן מעבר בין חלונות, שמירת כל חלון בנתיב זכרון משלו דבר שהעלים את התופעה של "ריבוע לבן" שנשאר במקום חלון שהתוכנה שלו נתקעה. Aero Glass, ממשק שקוף, עגול ויפה. והכי חשוב, הסרת העומס על המעבד והעברתו לכרטיס המסך.

* אבטחה - הגנה על הקרנל, חיוב דרייברים חתומים, שיפור לחומת אש, תמיכה בהפצנות מתקדמות לרשתות אלחוטיות, UAC.

* חיפוש - שיפור משמעותי של הstart menu, חיפוש מיידי מכל חלון. החיפוש הוא אחד התכונות הטובות ביותר של ויסטה.

* קול - החלפת כל מערכת הצלילם של חלונות. מיקסר שמשנה את עוצמת הקול לכל תוכנה בנפרד (מעולה), ייצוב עוצמה (אם שומעים שיר חלש ואז נכנסים לאתר עם פרסומת מעצבנת, הפרסומת תונמך), תמיכה במערך של מיקרופונים דיגיטליים.

* ReadyBoost - האפשרות לחבר למחשב כונן USB מבוסס פלאש מהיר כשהמטרה היא להעתיק אליו מידע נחוץ להפעלת תוכנות. אפשרות זאת הוכיחה את עצמה כמאוד יעילה בשיפור זמן טעינה של תוכנות כאשר על המערכת מותקן רק 1 ג'יגה של זכרון אולם עם 2 ג'יגה ומעלה היא לא נחוצה.

* Shadow Copy - מכירים את זה שאתם עובדים על קובץ, בטעות עושים שינוי שלא רציתם ואז במקום לעשות Save as עושים בטעות Save ואז הולכת לכם עבודה של שבועיים? בגרסת האולטימט וביזנס של ויסטה יש את האפשרות לחזור לגרסה ישנה של הקובץ (אם הוא שמור בMy Documents וה System Restore דלוק.

* Full PC backup - שיפור לאפשרויות הגיבוי של חלונות. אופציה זו מאשפרת לשמור "תמונה" של דיסק ההפעלה ולשחזר אותו בכל עת (למשל לאחר מתקפת וירוסים או התקנת תוכנה כושלת).

* Media Center - מערכת לניהול סרטים, מוזיקה ותוכניות טלויזה. מעוצבת יפה ומאוד פונקציונלית.

* SuperFetch - ויסטה חכמה במיוחד. היא תזהה דפוסי פעולה בעבודה שלכם על המחשב. מתי אתם מפעילים את תוכנת הדואר שלכם? מתי אתם עורכים תמונות? איזה תוכנות אתם מפעילים הרבה? ואז היא תשמור אותם בזכרון וכל פעם שתעלו את המחשב היא תעלה אותם ישר לזכרון בזמן הבוט. כשתפעילו את התוכנה בפעם הבאה היא תפתח בזמן קצר מאוד יחסית להפעלה הראשונה.

* BitLocker - הצפנה מלאה לדיסק קשיח. אופציית אבטחה חזקה מאוד.

* - address space layout randomizationכדי להקשות על פריצה למחשבים, ויסטה תשים את קבצי המערכת שלה במקום שונה כל פעם בזכרון. זה מונע מהרבה התקפות שחוזות מראש את המיקום של הקבצים מלעבוד.

* Experience Index - ויסטה מגיעה עם אפשרות בנצ'מרק מובנית.

* 10 - הגרסה הבאה למערכת המשנה של האצת תלת מימד בחלונות. בין השיפורים היא אמורה להוריד את הפגיעה בביצועים בזמן ביצוע AntiAliasing (החלקה של פינות). כיום יש עדכון 10.1.

* בקרת יציבות - Reliability Monitor - עוקב אחר יציבות המערכת ומספק מידע למשתמש על הבעיות שיש לה.

* צמצום מספר הפעמים שמפעילים את המחשב מחדש - Hotpatch - ניסיון של להעלים את הצורך להפעיל מחדש את המחשב אחרי עדכון המערכת או התקנת תוכנה. למרבה האירוניה דווקא עדכון זה הצריך כ3 הפעלות מחדש של המחשב אבל מאז יש הרבה פחות ממה שהיה יכול להיות.

זה אולי דיון ל"מערכות הפעלה" ולא לפה...[br]פורסם בתאריך: 23.01.2009 בשעה 16:30:13

צודק, נסחפנו קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי לומר את המילה האחרונה :P

70% מהנ"ל אלו סיסמאות יפות שכמעט לא מורגשות וודאי לא מצדיקות את העומס המיותר על המערכת.

ל-30% הנותרים יש 1000 חלופות חינמיות וקלילות בהרבה שנותנות פונקציונאליות זהה ולרוב עדיפה.

את ההמשך אפשר לעשות בפורום "מערכות הפעלה" אבל הוא כבר נטחן עד דק ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...