[עזרה] מקלדת \ עכבר \ אוזניות For GAMERS - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] מקלדת \ עכבר \ אוזניות For GAMERS

D-Max

Recommended Posts

אהלן חבר'ה שבוע הבא אני קונה מחשב חדש והייתי רוצה להתפנק בציוד מעולה .

אבל הבעיה שאני לא כזה מבין גדול בתחום והייתי רוצה להתייעץ איתכם לפני הקנייה

אני אשתמש בכרטיס GTX 295 ובמסך 24 אינץ' .

לגבי המקלדות אני מתלבט בין

Razer Tarantula \ Reclusa

חשוב לי שהמקלדת תיהיה בעל אפשרויות מגוונות לא ענקית מידי ולא קטנה מידי

שהמקשים יהיו לא רעשנים מידי ושהקלדה תעבור בצורה חלקה שהמקלדת תיהיה נוחה להשים עלייה את הידיים במשך רוב הזמן .

לגבי העכברים אני מתלבט בין השלושה :

Razer DeathAdder \ Lachesis \ Mamba

ממה שאני יודע הMamba עוד לא יצא השאלה שלי מתי הוא אמור לצאת וכמה הוא יעלה בערך ? + -

אני מחפש את העכבר שיתן לי את מקסימום הביצועים ואת מקסימום הנוחות מבינהם .

לגבי האוזניות אני מתלבט בין אלה :

Razer Megalodon / Baracuda / Carcharias

מחפש את האוזניות שיתנו את איכות השמיעה הטובה ביותר ואת הנוחות שיהיה אפשרי להשים אותם על האוזניים כמה שעות .

ולהנות שלא יהיו קשות מידי אלא בנויות טוב לראש .

הייתי רוצה גם המלצה לPAD של Razer הפאד הכי נוח והכי מומלץ שלכם .

לפני סיום אני מחפש אך ורק איכות וביצועים לא מתחת לזה .

תודה רבה לכם על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההודעה שלך הכיוון הוא לציוד למטרת גיימינג ובשביל זה הייתי ממליץ על מקלדת Tarantula ( למרות שלא הכי מבין בנושא הזה, ממה שהבנתי ה-TARANTULA היא אולי המקלדת הכי פופולרית בקרב גיימרים מקצועיים אז אני פשוט חושב שמה שהכי טוב בשבילם בטח יהיה מספיק טוב בשביל כל אחד ), עכבר - ה-MAMBA אמור להיות דיי טוב מכיוון שמדובר ב-DeathAdder עם חיישן מתקדם יותר ו-Wireless שזה המאפיין שעליו יקום או יפול העכבר הזה, כלומר במידה והם באמת יצליחו לחבר הכל ביחד, לגרום לעכבר לתפקד כמו שצריך אפילו שמדובר בחיישן לייזר ( מה שלא הצליחו לעשות עם ה-Lachesis וה-Habu לדוגמה ), ואפילו שמדובר בעכבר חסר חוט ( לפי דבריהם הם הצליחו להתגבר על תופעות הלוואי שמאפיינות עכברי Wireless ישנים ), אז סביר להניח שהעכבר יהיה אפילו טוב מה-DeathAdder. אני עדיין חושב שזה קצת הימור ושבכל מקרה הרבה יותר טוב מה-DeathAdder הוא לא יהיה, מה שכן הוא יהיה הרבה יותר יקר כך שתעשה את הבחירה שלך. לגבי ה-Lachesis מדובר אולי בעכבר הגרוע ביותר היום ביחס איכות/מחיר, אל תחשוב עליו בכלל.

אוזניות, האוזניות לשימוש כללי הטובות ביותר בשוק היום הם Sennheiser hd280 pro, אוזניות הרבה יותר טובות מכל מה שיש לרייזר להציע, הם עולות בסביבות ה-700 שקל בארץ וקצת פחות בח"ול, מבחינת נוחות ואיכות שמיעה מדובר בעולם אחר יחסית לרייזר או כל חברה אחרת למעשה.

לגבי פאד, Goliathus Alpha speed edition הפאד הכי טוב שהשתמשתי בו עד היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי :)

תודה לך על העזרה

מה שאתה אומר זה שלא להסתכל לכיוון ה Lachesis וגם לא לכיוון ה Copperhead אלא רק לכיוון ה DeathAdder ולכיון הMamba

אם כי לבחור את הממבה זה דיי הימור ?

לגבי האוזניות אני חושב שאני אלך על הממלצה שלך וגם בנוגע לפאד .

לגבי המקלדת אני עדיין מתלבט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כדאי שאני יתחיל?

-העכבר לא נוח בעליל, שזה כבר הופך אותו לטוב פחות גם מעכברים שעולים עשירית ממנו.

-חיישן הלייזר של העכבר הוא מהגרועים שקיימים היום בשוק.

-מפוצץ בבעיות טכניות, בעיות תאימות, וכ"ו.

אלה העיקריים.

מה שאתה אומר זה שלא להסתכל לכיוון ה Lachesis וגם לא לכיוון ה Copperhead אלא רק לכיוון ה DeathAdder ולכיון הMamba

אם כי לבחור את הממבה זה דיי הימור ?

ה-DeathAdder הוא כרגע עכבר הגיימינג ה"מתקדם" הטוב ביותר שתוכל לקנות ( ואני אומר ה"מתקדם" כי אני חושב שקיימים 2 עכברים ישנים של מייקרוסופט שיהיו טובים יותר למשחקים, אבל זה לא ממש קריטי בשביל מישהו שהוא לא "מקצועי" ), והמניה הכי בטוחה שלך. לפי הפרסום של רייזר, ה-MAMBA הולך להיות סוג של DeathAdder משופר ומצוייד בכמה תכונות מאוד מעניינות כלפי כמו הנסיון להפוך אותו ל-Wireless וכמובן החיישן החדש והמבטיח, אני חושב שאם רייזר באמת יעמדו במילה שלהם אין סיבה שהוא לא יהיה אפילו טוב מה-DeathAdder, אבל גם המחיר יהיה בהתאם ואתה תצטרך לחכות עד שהעכבר יצא לשוק, מהנסיון שלי עם רייזר עדיף לך לקחת את ההבטחות שלהם בערבון מאוד מוגבל, אבל אם יש לך סבלנות אז מקסימום תחכה כמה חודשים, תחזור לשאול כאן ואני כבר יגיד לך אם העכבר הזה שווה יריקה, אם לא - DeathAdder.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב שהליכילס לא נוח בעליל אני צריך לחלוק על דעתך .

בכל מקרה יצא לי לשחק איתו במשך חודש והעכבר מעוצב בצורה מדהימה ליד .

אתה אפילו לא מתאר לעצמך כמה שהוא נוח וכיף לשחק איתו הוא מדויק בצורה מדהימה .

נכון שהוא יקר אבל אם רק בגלל שניראה בתמונה שהוא עקום .

אתה טועה זה ממש לא ככה הוא מתואם בול לישיבה בתוך היד .

יש לי כיום G5 אני בכיף מחליף אותו בליכילס ברגע שתהיה לי היזדמנות .

בקשר לעוד עכברים שיש לראזור יש להם עכברים מעולים והבעיה שאתה ציינתה למעלה אני לא יודע מאיפה לקחת את זה שיש בעיה אתה צודק היה בעיה אם הדרברים ומהירות ההעברה של העכבר הייתה בעיתית בעבר אבל לאחר עידכוני רבים של הדרברים .

הכל היסתדר ואני חושב שאתה סתם עכשיו אומר איזה סטיגמה רעה שיצא לעכבר .

העכבר מעולה והחישן שלו מבין הטובים בעולם אני לא יודע מי אמר לך שהוא גרוע .

אתה מוזמן לבדוק בכל פורום שבודק חומרה וציוד גימינג .

ואתה תקבל את אותה התשובה כמו שלי .

בכל מקרה אני לא יודע מאיפה נילקח הסטיגמה על הליכיס אני מציע לך לבדוק את זה מול אנשים שיש להם אותו .

אני סבור להניח שלי מה שאתה אומר אז היה לך אותו אולי הגיעה עליך אחד שהוא באמת היה פג וחבל שזה מה שהרס לך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hzhz24, זאת עובדה שה-LACHESIS הוא עכבר פחות נוח מכל עכבר גיימינג אחר היום בשוק, אני לא אומר שזה סיוט להשתמש בו אבל ממה ששמעתי הוא הרבה פחות נוח מה-DeathAdder ומה-MX518 לדוגמה, בשביל רב האנשים. לגבי הבעיות הטכניות שלו כבר שמעתי מספיק, גם אם יצאו 200 firmwares לעכבר הזה זה לא ישנה את העובדה שהחיישן שלו פשוט גרוע לגיימינג.

ולשם הבהרות לא השתמשתי בו, ולא חשבתי שנייה על לקנות עכבר שעולה 450 שקל וגם לא נראה נוח במיוחד. מסתבר שלא עשיתי טעות לאור 90% מהתגובות של האנשים שכן קנו אותו. יש עכברים הרבה יותר טובים היום בשוק, מכל בחינה אפשרית.

איזה סוג משטח זה Goliathus? (כמו הQCK?)

ואם הוא בסגנון של QCK עד כמה הוא טוב יותר ממנו?

בד, כמו ה-QCK.

והוא הרבה יותר עמיד מה-QCK, גם הרבה יותר מדוייק ומהיר בערך באותה המידה. יותר נעים ליד גם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...