המלצות לסרטים - סלקציה חריפה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לסרטים - סלקציה חריפה

C991Now

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

infer73 מצטער אבל לפי מה שאתה כותב משתמע שאתה לא מצליח להבין עלילה שהיא יותר מורכבת מ"שרק" ולכן אתה חושב שסרטים כמו

ספרות זולה משעמים, איך לעזאל "ספרות זולה" סרט משעמם איך????4 פעמים ראיתי וכל פעם נהנתי מחדש. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע ששיבחת את UNDERWORLD הפסקתי באמת להתייחס

שים לב ש-underworld לא נמצא תחת רשימת המומלצים, אלא סתם סרט שכיף לראות

וחוץ מזה, אתה המלצת על טרויה! כאילו פאק... לוקחים את אחד מהסיפורים הטובים ביותר

שנכתבו אי פעם (אם כי האודיסאה יותר טובה לעניות דעתי) ורוצחים אותו לאור יום. איך אפשר

להמליץ על זה?

ומה עם lucky number slevin, הא? זכור לי כסרט אקשן נחמד וכיפי, אבל זה הדבר היחיד

שאני מסוגל לזכור ממנו מרוב שהוא היה בנאלי וחסר ייחוד

infer73 מצטער אבל לפי מה שאתה כותב משתמע שאתה לא מצליח להבין עלילה שהיא יותר מורכבת מ"שרק" ולכן אתה חושב שסרטים כמו

ספרות זולה משעמים, איך לעזאל "ספרות זולה" סרט משעמם איך????4 פעמים ראיתי וכל פעם נהנתי מחדש. :bash:

אתה צודק לחלוטין

the shawshank redemption, se7en, fight club, america X, 12 monkeys, 12 angery men, apocalypse now,

the usual suspects, the green mile, the godfather, memento

הרי כל הסרטים הנ"ל שעליהם המלצתי מומלצים לילדים קטנים, שהרי העלילה שלהם יותר פשוטה מהעלילה של שרק (עריכה: במיוחד ממנטו, 12 קופים והחשוד המיידי, שהעלילה שלהם יותר פשוטה מהעלילה של סרט פוקימון ממוצע)

טוב, כמו שכבר כתבתי קודם: "כמובן שהדברים שכתבתי יזכו אותי בלא מעט ירידות על הרשימה שלי, אבל לא מפריע לי..."

אז אתם מוזמנים להמשיך ולרדת על הרשימה שלי (ואם אתם מתעקשים, לראות שוב את ספרות זולה ולרצות לתקוע לעצמכם כדור בראש. או שזה רק אני?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב ש-underworld לא נמצא תחת רשימת המומלצים, אלא סתם סרט שכיף לראות

וחוץ מזה, אתה המלצת על טרויה! כאילו פאק... לוקחים את אחד מהסיפורים הטובים ביותר

שנכתבו אי פעם (אם כי האודיסאה יותר טובה לעניות דעתי) ורוצחים אותו לאור יום. איך אפשר

להמליץ על זה?

ומה עם lucky number slevin, הא? זכור לי כסרט אקשן נחמד וכיפי, אבל זה הדבר היחיד

שאני מסוגל לזכור ממנו מרוב שהוא היה בנאלי וחסר ייחוד

אתה צודק לחלוטין

the shawshank redemption, se7en, fight club, america X, 12 monkeys, 12 angery men, apocalypse now,

the usual suspects, the green mile, the godfather, memento

הרי כל הסרטים הנ"ל שעליהם המלצתי מומלצים לילדים קטנים, שהרי העלילה שלהם יותר פשוטה מהעלילה של שרק (עריכה: במיוחד ממנטו, 12 קופים והחשוד המיידי, שהעלילה שלהם יותר פשוטה מהעלילה של סרט פוקימון ממוצע)

טוב, כמו שכבר כתבתי קודם: "כמובן שהדברים שכתבתי יזכו אותי בלא מעט ירידות על הרשימה שלי, אבל לא מפריע לי..."

אז אתם מוזמנים להמשיך ולרדת על הרשימה שלי (ואם אתם מתעקשים, לראות שוב את ספרות זולה ולרצות לתקוע לעצמכם כדור בראש. או שזה רק אני?)

לא היו לנו בעיות עם הבחירות שלך אם לא היית מצרף רשימת "פסילות" מכובדת, שמעידה בעיקר על חוסר הבנה או סתם חוסר טעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...